LAST MINUTE

Oferta Last Minute Hotelu****Wieniawa – Pobyt Weekendowy 23-24.03.2018.

Zmęczony  –  Odpocznij w kompleksie Pałacowo-Dworskim, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Skorzystaj z odprężających zabiegów w centrum SPA & WELLNESS.

Pobyt Weekendowy Last Minute jedynie 680 zł.

W cenie Pobytu Weekendowego Last Minute:

  • dwa noclegi ze śniadaniami w formie bufetu
  • obiadokolacje / napoje dodatkowo płatne
  • kupon rabatowy o wartości 50 zł na zabiegi SPA**
  • rabaty na zabiegi SPA***
  • możliwość korzystania z basenu z przeciw prądem i hydromasażem, sauny, łaźni parowej
  • miejsce parkingowe

**Kupon na pokój może być wykorzystany przy zakupie dowolnego zabiegu całościowego, tj. trwającego min. 50 min.; promocje i kupony nie łączą się.

***Rabaty na zabiegi SPA :  – 10% zabiegi na ciało,  – 10% masaże SPA,  – 5% rytuały SPA,  – 10% kąpiele SPA, Rabatom nie podlega kosmetyka twarzy.

Oferta obowiązuje od 23-24.03.2018, Ilość pokoi w ofercie LAST MINUTE – ograniczona

 

Informacje dodatkowe:

– doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
– rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zadatku w wysokości 100% kosztów pobytu przed przyjazdem na konto bankowe hotelu. Za datę wpłaty uznaje się dzień wpływu na konto bankowe hotelu,
– wpłacony zadatek jest bezzwrotny,
– rezerwacji nie można anulować, skracać lub przenosić na inny termin.
– pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
– dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartego Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo-konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru restauracji w której będą serwowane śniadania oraz obiadokolacje. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

 

 W celu dokonania rezerwacji proszę o kontakt pod numerami telefonów 58 673 92 80 lub 728 322524 oraz pod adresem e – mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com