Hotel SPA Wieniawa

Hammam

Hammam to tradycyjny, bliskowschodni rytuał pielęgnacji ciała i dogłębnego oczyszczania skóry. Składa się z czterech etapów prowadzących do regeneracji, nawilżenia i odmłodzenia skóry, a także relaksu i odprężenia w niezwykłej atmosferze.

Hotel SPA Wieniawa to jedno z nielicznych miejsc oferujących ten wyjątkowy rytuał.

Etap I

Sauna parowa – zaczynamy od sauny. aby nawilżyć nasze ciało. Ciepła para otworzy pory i zmiękczy ciało, pomoże to w lepszym usunięciu toksyn.

Etap II

Oczyszczenie ciała – masaż pianą wykonywany na ciepłym kamiennym stole, czarnym mydłem marokańskim, które powstaje z połączenia zmielonych czarnych oliwek oraz oleju z oliwek. Masaż pianą jest to również peeling dzięki któremu złuszczamy martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest cudownie gładka.

Etap III

Glinka Ghassoul – jest to kolejny etap oczyszczania ciała. Dzięki marokańskiej glince wulkanicznej usuwamy wszystkie zanieczyszczenia z naszej skóry. Glinka ujędrnia ciało i zapobiega wysuszanie skóry.

Etap IV

Namaszczenie – po dokładnym oczyszczeniu przechodzimy do masażu całego ciała olejem arganowym nazywany płynnym złotem. Posiada dużą ilość witaminy E, ma działanie regenerujące i nawilżające. Ciało po namaszczeniu jest jedwabiste i doskonale odprężone.

Rytuał boskiego oczyszczania właśnie się dokonał. Ostatnim elementem jest relaks z herbatą.

Komfortowe pokoje nad morzem w Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie