Hotel SPA Wieniawa
A lazy image

Hammam

Hammam w czasach starożytnych oraz w okresie średniowiecza w Turcji była publiczną łaźnią parową, gdzie można było zażyć kąpieli. Hammam to tradycyjny, blisko wschodni rytuał pielęgnacji ciała i dogłębnego oczyszczania skóry. Współcześnie jest to miejsce, w którym wydobywa się piękno z wnętrza własnego ciała. Regeneracja, nawilżenie, wygładzenie i odmłodzenie skóry, a także relaks i odprężenie w niezwykłej atmosferze – to wszystko zapewnia Hammam w Hotelu SPA Wieniawa. Rytuał HAMMAM, składa się czterech ważnych etapów

photo alt text

Etap I

Sauna parowa – zaczynamy od sauny by nawilżyć nasze ciało. Ciepła para otworzy pory i zmiękczy ciało, pomoże to w lepszym usunięciu toksyn

Etap II

Oczyszczenie ciała – masaż pianą wykonywany na ciepłym kamiennym stole, czarnym mydłem marokańskim, które powstaje z połączenia zmielonych czarnych oliwek oraz oleju z oliwek. Masaż pianą jest to również peeling dzięki któremu złuszczamy martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest cudownie gładka.

Etap III

Glinka Ghassoul – jest to kolejny etap oczyszczania ciała. Dzięki marokańskiej glince wulkanicznej usuwamy wszystkie zanieczyszczenia z naszej skóry. Glinka ujędrnia ciało i zapobiega wysuszanie skóry.

Etap IV

Namaszczenie – po dokładnym oczyszczeniu przechodzimy do masażu całego ciała olejem arganowym nazywany płynnym złotem. Posiada dużą ilość witaminy E, ma działanie regenerujące i nawilżające. Ciało po namaszczeniu jest jedwabiste i doskonale odprężone.

Rytuał boskiego oczyszczania właśnie się dokonał. Ostatnim elementem jest relaks z ziołową herbatą.

Komfortowe pokoje nad morzem w Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie