Hotel SPA Wieniawa
A lazy image

Wieczór panieński w SPA

Wieczór Panieński w SPA & Wellness Wieniawa to wyjątkowy czas dla Przyszłej Panny Młodej oraz wszystkich najbliższych przyjaciółek.

Dla tych Pań, które chcą zorganizować Wieczór Panieński w SPA w sposób wyjątkowy i nietypowy  przygotowaliśmy specjalne pakiety, które umożliwiają wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie.

Dla każdej z Pań szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.Czekać będzie na Panie patera owoców egzotycznych oraz wyborne hiszpańskie czerwone wino /butelka 0,7 l na 2 osoby/
Pannę Młodą, naszą Gwiazdę wieczoru, zapraszamy na do wyboru:
– masaż aromatyczny pleców lub peeling kawitacyjny z aplikacją kremu,
Dla pozostałych Pań proponujemy nałożenie odżywczych masek na twarz.Czas trwania pakietu ok 2 h. Koszt: 110 zł/osoba*
*minimalna rezerwacja 4 osoby
Dla każdej z Pań szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.Rytuał Saunowy „Dotyk Cytrusa” – rytuał orzeźwiająco-nawilżający skierowany dla kobiet i mężczyzn. Seans zaczynamy peelingiem w łaźni parowej z olejkiem grejpfrutowym. Następnie rozpoczniemy seans kosmetyczny w saunie suchej o zapachu trawy cytrynowej, z aplikacją kremu jogurtowego z limonki.
Na koniec podamy napój owocowo/warzywny – bombę witaminową.
Na zakończenie dla Panny Młodej masaż relaksujący, a pozostałe Panie zapraszamy do strefy wypoczynkowej SPA na dobre wino, owoce i lekkie przekąski.
Czas trwania pakietu ok 3 h. Koszt: 149 zł/osoba*
*minimalna rezerwacja dla 4 osób
Dla każdej z Pań szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.Wyborne hiszpańskie czerwone wino /butelka 0,7 l na 2 osoby/
Dla Pani Młodej relaksacyjny masaż częściowy pleców lub twarzy
Kolacja trzy daniowa  w Restauracji Pałacowej  ( 
Wieczór Panieński w Hotelu SPA Wieniawa PROPOZYCJE MENU)
Masaż częściowy dla wszystkich Pań
Czas trwania pakietu ok 3 h. Koszt: 220 zł/osoba*
Pakiet nr III bez masaży częściowych dla wszystkich Pań 149 zł/osoba*
*minimalna rezerwacja dla 4 osób

Każdy z pakietów Wieczór Panieński w SPA można urozmaicić lunchem, wytworną kolacją w restauracji Pałacowej, noclegiem w specjalnych cenach. A dla uczestniczek Wieczoru Panieńskiego dodatkowo specjalne rabaty na masaże i zabiegi kosmetyczne. Zapraszamy!

Szybki i łatwy dojazd - parking dla Gości
ul. Lipowa 24, Rekowo Górne
Zadzwoń do nas: 58 673 92 80

Lorem ipsum dolor sit amet
pfr logo
Pokaż na mapie