Hotel SPA Wieniawa

Poznaj nasze pokoje

Pokoje na Kaszubach? A gdyby połączyć hotel blisko morza, z pięknym parkiem, w XIX wiecznym pałacu, do tego dołożyć nowoczesny dworek z basenem, SPA i centrum konferencyjnym? To idealne miejsce do odpoczynku, zabawy i pracy.

  ↵

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz personelu wprowadziliśmy w naszym Hotelu:
  • Więcej przestrzeni – dodatkowe odległości pomiędzy stolikami by spokojnie cieszyć się posiłkiem;
  • Możliwość zamówienia dań z karty menu do pokoju;
  • Wydłużyliśmy czas serwowania śniadań, aby zmniejszyć obłożenie w restauracji;
  • Codzienną szczegółową dezynfekcję pokoi hotelowych;
  • Co dwie godziny dezynfekujemy wszystkie klamki, poręcze, uchwyty, windy oraz toalety ogólnodostępne.
Hotel Wieniawa to zespół pałacowo-dworski w okolicach Trójmiasta niedaleko morza.
Jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, pracy i zabawy dla Państwa. Dla was przygotowaliśmy pokoje z wyczuciem smaku, funkcjonalności, elegancji i wygody 31 przytulnych pokoi. 16 z nich znajduje się w XIX wiecznym pałacu Hotelu **** Wieniawa, kolejne 15 w nowo wybudowanym Dworku SPA.
Każdy pokój jest stylowo urządzony z nowoczesnym wyposażeniem i eleganckim wystrojem nawiązującym do dawnej świetności Pałacu. W Hotelu Wieniawa sami Państwo wybieracie kolor swojego pokoju – proponujemy wysublimowaną Wanilię, Czekoladę czy Magnolię.
Każdy pokój jest inny, posiada różną kolorystykę oraz własną nazwę. Nasze pokoje można porównać do ludzi ich charakteru, samopoczucia. Dlatego znajdziecie Państwo u nas pokój idealnie dopasowany do waszego charakteru czy samo poczucia.

Z pokoi roztacza się wspaniały widok na urokliwy zabytkowy park stanowiący niewątpliwą atrakcję i ozdobę hotelu.
Wyjątkową zaletą jest bliskość Gdyni, Sopotu, Gdańska jak też całego pomorskiego wybrzeża morza bałtyckiego. Hotel Wieniawa to wyjątkowe miejsce na wczasy w hotel na Kaszubach, romantyczny weekend we dwoje, szkolenie czy konferencje w cichej miłej atmosferze.
Nasze pokoje nie tylko są wyjątkowe i niepowtarzalne ale także dobrze wyposażone w telefon, telewizję satelitarną, radio, minibar, internet bezprzewodowy, własny sejf, indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz suszarkę do włosów.
W cenę pobytu wliczone jest korzystanie z hotelowego SPA – basenu, sauny suchej, łaźni parowej, jacuzzi. Dla Państwa spokoju zapewniamy miejsce na monitorowanym parkingu. Nie zapominamy o wygodzie żadnego naszego klienta dlatego jesteśmy przygotowani do obsługi osób niepełnosprawnych.
Zabacz nasze wyjątkowe pokoje! Wybierz idealny pokój dla siebie.
pfr logo
Pokaż na mapie