Hotel SPA Wieniawa

Korty tenisowe

Korty tenisowe w Hotelu Wieniawa to miejsce gdzie możesz nauczyć się grać w tenisa, dowiesz się jak dopasować rakietę tenisową, prowadzimy zajęcia z nauki gry w tenisa dla dzieci i młodzieży to wszystko na kortach tenisowych Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym koło Redy.

Gra w tenisowa to kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu. Korty tenisowe w Hotelu Wieniawa to jedne z nowocześniejszych kortów tenisowych w okolicach Pucka, Redy, czy Wejherowa. Oddajemy do dyspozycji gości całoroczny kryty kort tenisowy, o nawierzchni ze sztucznej trawy.

W naszym hotelu nie tylko w sezonie można korzystać z tej formy wypoczynku – nasz kryty kort tenisowy jest ogrzewany i oświetlany, przygotowany na przyjęcie gości w godzinach 6.00 do 22.00.

Hotel SPA Wieniawa posiada również dwa korty otwarte z sztuczną nawierzchnią. Popularność tenisa ciągle rośnie – zainteresowanym pomożemy w zapewnieniu instruktora, a dla zaawansowanych proponujemy doskonałe warunki do rozwoju swoich umiejętności ze sparingpartnerem. Zapraszamy na nasze korty tenisowe mieszkańców Pucka, Redy, Rumi i całego trójmiasta oraz wszystkie osoby które dopiero zaczynają przygodę z tenisem.

Hotel Wieniawa wraz z całym zapleczem sportowo rekreacyjnym to idealne miejsce do organizacji obozów tenisowych oraz indywidualnych pobytów tygodniowych z nauką lub podnoszeniem umiejętności gry w tenisa.

W Hotelu SPA Wieniawa organizujemy m. in.:

  • Turniej Par Mieszanych WIENIAWA TENIS CUP
  • Turniej Family Cup
  • Zimowe Grand Prix rozgrywane od XI do III
  • Turnieje firmowe
  • Turnieje amatorskie
Zarezerwuj komfortowy pokój lub apartament.
pfr logo
Pokaż na mapie