Hotel SPA Wieniawa

Symulator Golfa

Wieniawa Golf Cup 2021/2022 - zobacz wyniki,

Jeżeli Golf Trójmiasto, to tylko symulator gry w golfa w Hotelu SPA Wieniawa. Niezwykły klimat i wyposażenie sali klubowej utrzymane w atmosferze golfowego domu klubowego sprawiają, że jest to idealne miejsce na naukę gry w golfa i doskonalenie techniki dla zaawansowanych golfistów.

Nauka gry w golfa zrób Pierwszy Golfowy Krok w Trójmieście – Weekendowy kurs gry w golfa w Hotelu SPA Wieniawa.

Skorzystaj z okazji i rozpocznij swoją przygodę z golfem. Kurs nauka gry w golfa w Hotelu Wieniawa to propozycja dla wszystkich, którzy w jednym miejscu mogą nauczyć się podstaw gry w golfa i zdobyć zielona kartę.

Konferencja lub szkolenie z kursem gry w golfa w Hotelu Wieniawa. Przyjedź na konferencję lub szkolenie i rozpocznij swoją przygodę z golfem . Konferencja z nauką gry w golfa w Hotelu Wieniawa to propozycja dla wszystkich, którzy w jednym miejscu mogą nauczyć się podstaw gry w golfa i zdobyć zielona karta.

Golf w Trójmieście coraz bardziej popularną formą rekreacji i spędzania czasu wolnego. Standard pól golfowych w regionie północnych Kaszub, sprawia, że golf w trójmieście stał się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportu.

Zarezerwuj pokoje i apartamenty nad morzem z dala od miasta.
pfr logo
Pokaż na mapie