Hotel SPA Wieniawa

Symulator golfa

Symulator golfa Full Swing – system i rozwiązania zastosowane w tym symulatorze stwarzają najlepsze warunki do gry, szkolenia, organizacji zawodów i imprez, a przede wszystkim do świetnej zabawy. Czyni to z niego bardzo dobre narzędzie do propagowania i uczenia gry w golfa.

Symulator produkcji amerykańskiej Full Swing według opinii najlepszych fachowców golfa, członków PGA to jeden z najlepszych symulatorów na świecie. Swą popularność zawdzięcza bardzo wysokiej precyzji odtwarzania parametrów ruchu piłki, a tym samym zapewnia prawie doskonały realizm gry. Większość konferencji szkoleniowych organizowane przez światową federację golfa odbywa się przy udziale symulatora firmy Full Swing.

Symulatory te odczytują i przetwarzają ruch piłki przechodzącej przez „płaszczyzny” czujników znajdujące się przy samym ekranie. Dzięki temu systemowi wiemy wszystko o lecącej piłce o jej kierunku, dystansie, prędkości, a nawet rotacji. Są to najważniejsze informacje dla uderzającego golfisty świadczące o jego technice i skuteczności uderzeń. Piłka jest uderzana z tradycyjnej maty pozbawionej jakichkolwiek czujników, a rodzaj sztucznej trawy symuluje uderzenia z bunkra, i z wyższej trawy (rough). To jeszcze jedna zaleta zwiększająca realizm uderzeń.

Sprawdź jakie pokoje i apartamenty przygotowaliśmy dla naszych Gości.
pfr logo
Pokaż na mapie