Hotel SPA Wieniawa

XII Edycja Wieniawa Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2021/2022 na symulatorze golfa Full Swing e6. Tradycyjnie do rozgrywek zapraszamy golfistów ze statusem golfisty amatora.

Runda kwalifikacyjna XI Edycji Wieniawa Golf CUP będzie się odbywała w terminie od 03.11.2020 do 25.03.2021 na 10 polach golfowych wybranych przez organizatora turnieju. Ilość gier na każdym z pól podczas rundy kwalifikacyjnej jest nieograniczona. Do klasyfikacji końcowej liczy się suma 8 najlepszych wyników brutto lub netto w zależności od kategorii. Finał rozegrany zostanie w kategorii brutto i netto między 4 zawodnikami każdej z kategorii.

Trzydniowy pobyt (2 noclegi) z śniadaniami i obiadokolacjami dla osób dwóch osób w Pałacu Brzeźno na polu golfowym Gradi Golf Club. Drugie, trzecie oraz czwarte miejsce to Vouchery Kwotowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez BogieGolf – internetowy sklep golfowy oraz Hotel SPA Wieniawa.

Dodatkową niespodzianka dla wszystkich uczestników XII EDYCJI Wieniawa GOLF CUP będzie DemoWeekend, zorganizowany przez BogiGolf oraz Hotel Wieniawa, na którym będą mieli Państwo okazję na udział w darmowy fittingu oraz testach kijów: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Wilson, Cobra, Ping oraz Cleveland – termin DemoWeekendu podamy na początku stycznia 20202

Sposób dokonywania rezerwacji uczestnictwa w DemoWeekendzie zostanie podany na początku grudnia 2021.

  • opłata turniejowa – 100 zł/osoba
  • opłata za grę turniejową – 60 zł/godzina zgodnie z cennikiem wynajęcia symulatora w grupie startowej min. 2-osobowej.

Zapraszamy i życzymy wielu sportowych emocji! Ciekawe nagrody czekają na najlepszych.

Zarezerwuj wygodny pokój nad morzem z dala od hałasu miasta.
pfr logo
Pokaż na mapie