Hotel SPA Wieniawa

Restauracja

Restauracja Hotelu Wieniawa to przede wszystkim dania kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Mamy świadomość, iż podstawą dobrej opinii o hotelu jest przede wszystkim wysoka jakość usług gastronomicznych.

Wszystkich miłośników dobrego jedzenia chcących spróbować smacznej, zdrowej kuchni i poszukujących nietuzinkowych smaków zapraszamy na obiady, kolacje oraz niedzielne lunche serwowane w romantycznych wnętrzach Pałacu, słonecznym tarasie lub parku.

Gorąco zachęcamy do organizacji uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych. Z wielka dbałością przygotujemy chrzciny, uroczystości komunijne, zaślubiny i wesela. Nasza restauracja zaprasza również na organizację obiadów i kolacji świątecznych, wigilii firmowych. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa spotkań i przyjęć o różnym charakterze. Restauracja Hotelu Wieniawa dysponuje 8 salami. Każda sala jest wyjątkowa i zachwyci Gości swą niepowtarzalną, aranżacyjną grą kolorów nawiązującą do czasów świetności pałacu.

Piękny zabytkowy park Hotelu Wieniawa jest idealnym miejscem na organizację przyjęć i bankietów w plenerze do 150 osób. Imprezy plenerowe w parku są organizowane, w eleganckich pawilonach bankietowych. W przepięknej stylowej wiacie grillowej przygotowujemy również oryginalne garden party, kolacje grillowe, pikniki, festyny lub przyjęcia zaręczynowe.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o uczestnictwie restauracji Hotelu Wieniawa w plebiscycie na Najlepszą Restaurację Powiatu Puckiego organizowanego przez redakcję gazety Dziennik Bałtycki oraz portal internetowy naszemiasto.pl. Do udziału w plebiscycie na najlepszą restaurację zgłosiło się 18 restauracji z całego powiatu puckiego od Helu, poprzez Chałupy, Władysławowo, Puck, Karwię, Krokowa, Jastrzębia Góra, Mechelinki, Rewa, Kosakowo. Głosowanie trwała przez cały wrzesień i odbywało się poprzez system sms-owy. Ostatecznie restauracja hotelu Wieniawa otrzymała 482 głosy (SMS-y), co uplasowało nasz hotel na bardzo dobrym wysokim drugim miejscu.

W piwnicach naszego pałacu urządziliśmy kameralny Pub, w którym nasi barmani doradzą Państwu nie tylko w kwestii wyboru win, ale także przygotują wspaniałe drinki. Pub jest idealnym miejscem na wieczorne spotkania towarzyskie i biznesowe, jak również na chwilę odpoczynku i spotkanie z przyjaciółmi. Warto także wpaść w gorące wakacyjne dni na oryginalne soki czy letnie napoje, a dla melomanów zorganizujemy zamknięte kameralne koncerty. Naszym gościom korzystającym z noclegów oferujemy śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. +48 586 739 280 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Restauracja czynna w godzinach 12.00 – 21.00, godziny serwowania obiadokolacji 17.00 – 19.00

CATERING z Hotelu Wieniawa zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o małych i dużych firmach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji profesjonalnych poczęstunków na różnego rodzaju konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach plenerowych, jak i również na przyjęciach rodzinnych. Każda propozycja menu jest dostosowana do Państwa potrzeb. Obsługujemy przyjęcia kompleksowo, zapewniamy obsługę kelnerską, barmańską, zastawę stołową, stoły, krzesła, dekoracje. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkich informacji dot. organizacji bankietów, przyjęć i uroczystości udzieli Państwu Manager Gastronomii pod numerem tel. +48 586 739 280 lub +48 728 322 523;
e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com

Sprawdź nasze pokoje i zarezerwuj pobyt w dogodnym dla siebie terminie.
pfr logo
Pokaż na mapie