Hotel SPA Wieniawa

Sport i rekreacja

Wymarzone miejsce na weekend lub wakacje nad morzem dla aktywnych osób. Bogate zaplecze rekreacyjno sportowe w Hotelu SPA Wieniawa pozwala przyjemnie i z korzyścią dla zdrowia spędzać czas. Wypoczynek w Wieniawie można łączyć z aktywnymi formami relaksu. Mnogość atrakcji jakie proponujemy zaspokaja potrzeby każdego, kto chce nabrać sił witalnych i aktywnie wypocząć. Obiekty sportowe na terenie Hotelu SPA Wieniawa są nowoczesne i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Odprężeniem po aktywnie spędzonym dniu będzie wizyta na hotelowym basenie i strefie SPA, gdzie czekają na Państwa sauny, łaźnia parowa, hammam oraz gabinety masażu oraz gabinety kosmetyczne.

Nasze zaplecze rekreacyjne to trzy korty tenisowe o sztucznej nawierzchni (dwa otwarte jeden całoroczny kryty), kort do squasha, symulator do gry w golfa, 18 dołkowe pole do minigolfa, bosiko do siatkówki – koszykówki – piłki nożnej – unihokeja, rowery turystyczne, oraz kije do Nordic Walking.

W Hotelu SPA Wieniawa przykłada się dużą uwagę do propagowania wśród Gości mody na zdrowy trybu życia. Podczas pobytu organizowane są zajęcia ruchowe takie jak, pilates, stretching, joga, aerobic, aquaerobic i wiele innych. Zajęcia prowadzone w dwóch grupach: dla początkujących i zaawansowanych. Każdy wybiera wersję odpowiednią dla siebie. Starannie dobrane ćwiczenia, dbałość o stan zdrowia uczestników i ich formę, koordynują instruktorzy posiadający uprawnienia i odpowienie kwalifikacje co gwarantuje bezpieczeństwo dla uczestników.

Komfortowe pokoje i apartamenty w Hotelu Wieniawa. Zarezerwuj już teraz!
pfr logo
Pokaż na mapie