Hotel SPA Wieniawa
A lazy image

Basen i sauna

Basen i sauna w Wieniawa SPA & Wellness to doskonałe miejsce wypoczynku i rekreacji dla całej rodziny. W Strefie SPA Hotelu Wieniawa w atmosferze pełnej harmonii i przytulnego komfortu, aktywnie spędzisz wolny czas, odbudujesz równowagę psychiczną oraz wzmocnisz swój organizm.

photo alt text

Basen rekreacyjny z licznymi hydromasażami, przeciwprądem Taifun Jet, siedziskiem powietrznym pozwolą wspaniale zrelaksować się niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Temperatura powietrza na basenie 300C, Temperatura wody 28,50C. Jakości wody w basenie spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Dz. U. 2015 poz.2016.


photo alt text

Nauka pływania dla najmłodszych, doskonalenie techniki pływania, aquaerobic to propozycje zajęć dodatkowych z których możesz korzystać na naszym basenie. Strefa SPA Hotelu Wieniawa to również zespół saun, w którego skład wchodzą sauna parowa z aromaterapią, sauna sucha, hammam (marokański pokój kąpielowy).

W strefie saun znajdą Państwo zarówno możliwość błogiego wypoczynku, delikatnych, odstresowujących i oczyszczających kąpieli saunowych, jak i intensywnych, wzmacniających seansów w wysokiej temperaturze.

Nie zwlekaj i zarezerwuj pobyt w Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie