Hotel SPA Wieniawa

Oferta noclegowa dla biznesu

Hotel Wieniawa to doskonała baza wyjazdowa dla pobytów biznesowych. Znajdujemy się niedaleko Gdynia /25km/, na trasie na półwysep Helski. Proponujemy Pańśtwu pobyt, odpoczynek w podróży służbowej w pakiecie z kolacją w Restauracji Pałacowej.

PAKIET OFERTA DLA BIZNESU zawiera:

- nocleg w komfortowym pokoju

-śniadanie /również w opcji "na wynos"/

- koalcję 2-daniową /zupa lub przystawka oraz danie główne/

- korzystanie z basenu oraz strefy saun

-miejsce parkingowe

- internet wi-fi

Cena: jedyne 310zł/osoba 

ZAREZERWUJ TUTAJ

Oferta specjalna do oferty noclegowej dla firm: częściowy masaż klasyczny w cenie 85 zł/osoba, cena  standardowa 95 zł/os

Oferta obowiązuje od niedzieli do piątku. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 11.00.Dla gościa, dla którego firma dokona swojej pierwszej rezerwacji oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z 1 godziny gry w golfa na symulatorze Full Swing oraz stały 10% rabat na usługi gastronomiczne.
Przy rezerwacji prosimy o podanie nazwy firmy dokonującej rezerwacji, gdyż co 10 doba objęta będzie 50% rabatem na usługi dodatkowe w hotelu (symulator golfa, minigolf, korty tenisowe, korty do squasha, zabiegi SPA).
Przedstawione ceny mają zastosowanie dla wszystkich rezerwacji dokonanych przez firmę dla jej gości, pracowników, kontrahentów bez względu na płatnika za zrealizowane usługi.

Spędź czas na odprężeniu w strefie SPA. Skorzystaj z bogatej gamy zabiegów SPA

Wybierz pokój dla siebie
pfr logo
Pokaż na mapie