Hotel SPA Wieniawa

Pikniki firmowe

Imprezy firmowe w plenerze w Hotelu Wieniawa. Hotel Wieniawa jest organizatorem licznych spotkań jubileuszowych, pikników firmowych, garden party oraz kolacji grillowych w plenerze.

Pałac otoczony jest ponad 4 hektarowym zabytkowym parkiem z licznym starodrzewem. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek, zorganizowanie pikniku, czy spotkania przy grillu. Park Hotelu Wieniawa to ciekawe i godne uwagi miejsce na eventy, pikniki firmowe, koncerty, wytworne bankiety oraz kolacje grillowe w plenerze. Teren ma przygotowaną doskonałą infrastrukturę – jest oświetlony z odpowiednia ilością źródeł prądu, drogi dojazdowe, parkingi. Zabudowana drewniana altana z miejscem do tańca jest doskonałym miejscem na mniejsze pikniki do 70 osób.

  • Pikników firmowych nawet dla 1000 osób
  • Koncertów i przedstawień
  • Turniejów i zabaw tematycznych
Charakter miejsca pozwala na organizacje pikników w różnej konwencji. Na przykład na sportowo „Olimpiada w Wieniawie” – posiadamy 3 korty tenisowe, w tym 1 kort kryty, 18-dołkowe pole minigolfa, boisko do siatkówki, koszykówki i unihokeja.
Piknik z klimatem – biesiada rycerska z walkami rycerskimi, strzelanie z łuku, kuszy, udział w średniowiecznym jarmarku – a to wszystko specjalnie zaaranżowane na całym terenie.
Impreza w konwencji szlacheckiej, na ludowo, ekstremalnie – to wszystko na obszarze 3 hektarów.
Na terenie odpowiednia przestrzeń do posadowienia „dmuchawców” oraz dostępne źródła prądu

Organizatorzy eventów otrzymują piękne miejsce na zorganizowanie atrakcyjnej rozrywki, restauracja Hotelu**** Wieniawa przygotuje odpowiedni catering, a wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody.

Zobacz jakie pokoje przygotowaliśmy dla naszych Gości.
pfr logo
Pokaż na mapie