DAY SPA

SPA nad morzem w Hotelu SPA Wieniawa to miejsce, które powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy w zgiełku dnia codziennego pragną odnaleźć Relaks i równowagę w podmiejskim DAY SPA.
Wyjątkowa lokalizacja niedaleko Pucka, Rumi i Wejherowa oraz jedyne 15 minut samochodem do Gdyni, 30 minut do Gdańska sprawiają, że to DAY SPA nad morzem w ciszy zabytkowego parku staje się idealnym miejscem do relaksu i odzyskania sił.

Świetnie rozplanowane wnętrza, nowoczesna, gustowna a zarazem harmonijna przestrzeń,  pozwalające zachować dobre samopoczucie, zdrowie oraz piękny i młody wygląd.  Widok na zabytkowy XIX wieczny park i pałac sprawiają, że czujemy się jeszcze bardziej wyjątkowo. Stworzyliśmy DAY SPA nad morzem w okolicach trójmiasta, w którym każda wizyta gwarantuje pomoc w  odkryciu piękna swojego ciała oraz pomaga wymodelować sylwetkę.

DAY SPA nad morzem w Hotelu SPA Wieniawa to – najnowsze zabiegi współczesnej kosmetologii na ekskluzywnych kosmetykach renomowanych światowych marek. Najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej, rytuały i masaże, zabiegi na dłonie i stopy. Każdy nawet najbardziej zmęczony znajdzie u nas drogę do relaksu, harmonii, odzyskania sił i urody.

Dodatkową atrakcją dla klientów w naszej ofercie DAY SPA są spotkania, warsztaty, pokazy tematyczne z wysoko wykwalifikowaną kadrą DAY SPA & Wellness Hotelu Wieniawa. Kosmetolodzy, Styliści Paznokci, Fryzjerzy, Masażyści, Lekarze, Dietetycy specjalizują się w wybranych przez siebie dziedzinach, gwarantują pełną satysfakcje i profesjonalizm.

SPA nad morzem Akceptujemy bony podarujspa 1_1 300x200px