Hotel SPA Wieniawa

X Edycja Wieniawa Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do udziału w X EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2019/2020 na symulatorze golfa Full Swing e6. Tradycyjnie do rozgrywek zapraszamy golfistów ze statusem golfisty amatora.


Runda kwalifikacyjna X Edycji Wieniawa Golf CUP będzie się odbywała w terminie od 04.11.2019 do 27.03.2020 na 10 polach golfowych wybranych przez organizatora turnieju. Ilość gier na każdym z pól podczas rundy kwalifikacyjnej jest nieograniczona. Do klasyfikacji końcowej liczy się suma 8 najlepszych wyników brutto lub netto w zależności od kategorii. Finał rozegrany zostanie w kategorii brutto i netto między 4 zawodnikami każdej z kategorii.


Trzydniowy pobyt (2 noclegi) z śniadaniami dla osób dwóch osób w Naterki – Mazury Golf & Country Club – voucher zawiera również 2 x green fee na 18 dołków. Drugie i trzecie miejsce to Vouchery Kwotowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez BogieGolf – internetowy sklep golfowy, GOLFARENA.EU oraz Hotel SPA Wieniawa.

Dodatkową niespodzianka dla wszystkich uczestników X EDYCJI Wieniawa GOLF CUP będzie DemoWeekend, zorganizowany przez BogiGolf oraz Hotel Wieniawa, na którym będą mieli Państwo okazję na udział w darmowy fittingu oraz testach kijów: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Wilson, Cobra, Ping oraz Cleveland – termin DemoWeekendu podamy na początku stycznia 2020.

Sposób dokonywania rezerwacji uczestnictwa w DemoWeekendzie zostanie podany na początku grudnia 2019.

  • opłata turniejowa – 100 zł/osoba
  • opłata za grę turniejową – 50 zł/godzina zgodnie z cennikiem wynajęcia symulatora w grupie startowej min. 2-osobowej.

Zapraszamy i życzymy wielu sportowych emocji! Ciekawe nagrody czekają na najlepszych.


Sprawdź jakie pokoje czekają na gości Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie