Hotel SPA Wieniawa

Wieniawa Golf Cup 2011/2012

30 marca 2012 r. w sali klubowej Hotelu Wieniawa został rozstrzygnięty II Turniej Wieniawa Golf Cup na symulatorze golfa. W tegorocznej edycji wzięło udział 13 zawodników. Komisja w składzie: Wacław Laszkiewicz, Marek Więcek, Dorota Karnikowska dokonała przeliczenia wyników brutto i ogłosiła wyniki.

I miejsce ks. Zbigniew Kerlin z wynikiem 60
II miejsce Marek Więcek z wynikiem 68
III miejsce Andrzej Regliński z wynikiem 70

Zwycięzcy tej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe

W kategorii brutto rozegrano rundę finałową na polu Mauna Kea Resort.

Do rundy finałowej zakwalifikowali się:
I - Bogdan Szpilman z wynikiem brutto 85,8
II - Marek Więcek z wynikiem brutto 88,8
III - Andrzej Regliński z wynikiem 89,2
IV - Mariusz Orliński z wynikiem brutto 91

Walka była zacięta, a rozstrzygnięcie nastąpiło na 18 dołku. Zwycięzcą II TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2011/2012 został Andrzej Regliński z wynikiem 91.

II miejsce dla Marka Więcka - 92
III miejsce Mariusz Orliński - 98

Główną nagrodą w tej kategorii jest pobyt w apartamencie w Punta Prima na Costa Blanca. Wszyscy zwyciężcy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW NA POLACH GOLFOWYCH W ROZPOCZĘTYM JUŻ SEZONIE WIOSENNO-LETNIM. Do zobaczenia! Już dziś zapraszamy na kolejną edycję WIENIAWA GOLF CUP w listopadzie 2012 r.

HOTEL*** WIENIAWA wraz z Wacławem Laszkiewiczem zapraszają na Turniej. Wieniawa Golf Cup to propozycja dla miłośników golfa, którzy w okresie jesienno-zimowym chcą kontynuować przygodę z golfem. Proponujemy turniej golfowy na symulatorze golfa Full Swing.

Lubisz rywalizację i spotkania ze znajomymi? Nie chcesz rozstawać się z golfem na zimowy czas? Klub golfowy w Wieniawie to miejsce dla Ciebie!

Rejestracja do turnieju odbywa się w recepcji Hotelu***Wieniawa w Rekowie Górnym, ul. Lipowa 24, tel. +48 586 739 280, e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com na hasło "Wieniawa Golf Cup 2011/ 2012".

Sprawdź jakie pokoje i apartamenty czekają na Gości Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie