Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WESELA

Ślub i wesele w plenerze

Wesele w pałacu sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu wszystkich młodych par stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Warto nadać mu niezwykłą oprawę, starannie wybierając miejsce przyjęcia weselnego.

Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Hotel SPA Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego plenerowego wesela w przepięknym zabytkowym parku.

Sala weselna nad morzem

Dla młodych par, które gustują w wysublimowanych wnętrzach, oddajemy do dyspozycji 4 sale wewnątrz pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa. Wszystkie sale na wesela, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości. Pomożemy również w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.

Tematyczne przyjęcia weselna i ceremonie zaślubin w pałacowym parku

Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania tematycznych przyjęć weselnych oraz ceremonii zaślubin w pałacowym parku w towarzystwie pomników przyrody. Ze względu na unikalny klimat naszego parku oferujemy organizację wesela oraz innych uroczystości rodzinnych w plenerze. Posiadamy specjalne pawilony bankietowe, pięknie wyposażone i udekorowane z parkietem do tańca. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowane wesela czy ceremonia zaślubin na łonie natury zapadnie wszystkim jego uczestnikom na zawsze w pamięci.

OFERTA SPECJALNA NA PRZYJĘCIE WESELNE W PLENERZE

Położenie Hotelu Wieniawa w cichej i spokojnej okolicy na Kaszubach niedaleko Trójmiasta to jeden z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości weselnych.

W celu zaplanowania przyjęcia weselnego zobacz – Układ sal restauracyjnych

Twoje wesele w Hotelu Pałacu Wieniawa – Promocja piątkowa – zobacz szczegóły

OFERTA SPA dla Młodych Par – przygotuj się na ten wyjątkowy dzień:

INDYWIDUALNY KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH

DAY SPA DLA PARY MŁODEJ

DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii pod numerem 58 673 92 80 lub 728 322 523

e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com