Hotel SPA Wieniawa
A lazy image

VIII Edycja Wieniawa Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2017/2018 na symulatorze golfa Full Swing e6. Tradycyjnie do rozgrywek zapraszamy golfistów ze statusem golfisty amatora.

photo alt text

Runda kwalifikacyjna VIII Edycji Wieniawa Golf Cup będzie się odbywała w terminie od 25.10.2017 do 25.03.2018 na 10 polach golfowych wybranych przez organizatora turnieju. Ilość gier na każdym z pól podczas rundy kwalifikacyjnej jest nieograniczona.

Do klasyfikacji końcowej liczy się suma 8 najlepszych wyników brutto lub netto w zależności od kategorii. Finał rozegrany zostanie w kategorii brutto i netto między 4 zawodnikami każdej z kategorii.

photo alt text

Dwudniowy pobyt z wyżywieniem dla dwóch osób w Pałacu Brzeźno SPA & GOLF na polu golfowym Gradi Golf Club. Drugie i trzecie miejsce to Vouchery Kwotowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez BogieGolf – internetowy sklep golfowy, GOLFARENA.EU oraz Hotel SPA Wieniawa.

Dodatkową niespodzianka dla wszystkich uczestników VIII EDYCJI Wieniawa GOLF CUP będzie DemoWeekend, zorganizowany przez BogiGolf oraz Hotel Wieniawa, na którym będą mieli Państwo okazję na udział w darmowy fittingu oraz testach kijów: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Wilson, Cobra, Ping oraz Cleveland – termin DemoWeekendu 13-14.01.2018.

Sposób dokonywania rezerwacji uczestnictwa w DemoWeekendzie zostanie podany na początku grudnia 2017.

photo alt text
  • opłata turniejowa – 200 zł/osoba

  • opłata za grę – 40 zł/osoba w grupie startowej min. 2-osobowej.

Zapraszamy i życzymy wielu sportowych emocji! Ciekawe nagrody czekają na najlepszych.

photo alt text

Dla uczestników Turnieju OFERTA SPECJALNA:

Dla osób towarzyszących zawodnikom turniejowym – oferta specjalna DAY SPA.

Zarezerwuj już teraz wygodny pokój lub apartament w Hotelu Wieniawa.
pfr logo
Pokaż na mapie