Hotel SPA Wieniawa

VI Edycja Wieniawa Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2015/2016 na symulatorze golfa Full Swing e6. Tradycyjnie do rozgrywek zapraszamy golfistów ze statusem golfisty amatora.

Runda kwalifikacyjna VI Edycji Wieniawa Golf Cup będzie się odbywała w terminie od 19.10.2015 do 26.03.2016 na 10 polach golfowych wybranych przez organizatora turnieju.

Ilość gier na każdym z pól podczas rundy kwalifikacyjnej jest nieograniczona. Do klasyfikacji końcowej liczy się suma 8 najlepszych wyników brutto pomniejszona o HCP zawodnika.

Finał rozegrany zostanie w kategorii brutto i netto między 5 zawodnikami.

Dwudniowy pobyt z wyżywieniem dla dwóch osób w Hotel Vestina*** niedaleko 18 dołkowego pola golfowego Amber Baltic Golf Club. Drugie i trzecie miejsce to Vouchery Kwotowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez BogiGolf – internetowy sklep golfowy oraz Hotel SPA Wieniawa.

Dodatkową niespodzianka dla wszystkich uczestników VI EDYCJI Wieniawa GOLF CUP będzie DemoWeekend, zorganizowany przez BogiGolf oraz Hotel Wieniawa, na którym będą mieli Państwo okazję na udział w darmowy fittingu oraz testach kijów: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Wilson, Cobra, Ping oraz Cleveland – termin oraz sposób rezerwacji uczestnictwa w DemoWeekendzie zostanie podany na początku grudnia. Profesjonalny dobór sprzętu zapewnia system Mizuno Swing DNA, obsługiwany przez jednego z najlepszych w Polsce ekspertów w zakresie doboru sprzętu golfowego.

  • opłata turniejowa – 200 zł/osoba
  • opłata za grę – 40 zł/osoba w grupie startowej min. 2-osobowej dla osób które uiściły opłatę turniejową
  • W cenie: wynajem symulatora oraz sprzęt golfowy.

Zapraszamy i życzymy wielu sportowych emocji! Ciekawe nagrody czekają na najlepszych.

Dla uczestników Turnieju OFERTA SPECJALNA:

  • karnet na basen i sauny w cenie 250 zł – 12 wejść do strefy basenowej i sauen do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu
  • stały rabat na zabiegi wellness i SPA – 10%
  • stały rabat w restauracji i barze – 10%

Dla osób towarzyszących zawodnikom turniejowym – oferta specjalna DAY SPA

I miejsce w kategorii brutto – Marek Więcek – 78 (Pobyt weekendowy dla dwóch osób w Hotelu***Vestina Miedzyzdroje jedynie 10 km od Amber Baltic Golf Club)
I miejsce w kategorii netto – Adam Juszczyński – 64,60 (Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie Bogigolf)
II miejsce w kategorii netto – Tadeusz Leszczyński – 67,10 (Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie Bogigolf)
III miejsce w kategorii netto – Marek Aszendorf – 69,10 (Voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Bogigolf)

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW NA POLACH GOLFOWYCH W SEZONIE WIOSENNO-LETNIM. Serdecznie dziękujemy wszystkim golfistom za uczestnictwo w turnieju i już dziś zapraszamy na kolejną edycję WIENIAWA GOLF CUP VII w listopadzie/październik 2016 r.

Wyjątkowo komfortowe pokoje w Hotelu Wieniawa. Zarezerwuj pobyt już teraz!
pfr logo
Pokaż na mapie