fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

TENIS – KORTY TENISOWE

Korty tenisowe w Hotelu Wieniawa to miejsce gdzie możesz nauczyć się grać w tenisa, dowiesz się jak dopasować rakietę tenisową, prowadzimy zajęcia z nauki gry w tenisa dla dzieci i młodzieży to wszystko na kortach tenisowych Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym koło Redy.

Gra w tenisowa to kolejna propozycja na spędzenie wolnego czasu. Korty tenisowe w Hotelu Wieniawa to jedne z nowocześniejszych kortów tenisowych w okolicach Pucka, Redy, czy Wejherowa. Oddajemy do dyspozycji gości całoroczny kryty kort tenisowy, o nawierzchni ze sztucznej trawy.  W naszym hotelu nie tylko w sezonie można korzystać z tej formy wypoczynku – nasz kryty kort tenisowy jest ogrzewany i oświetlany, przygotowany na przyjęcie gości w godzinach 6.00 do 22.00.

Hotel SPA Wieniawa posiada również dwa korty otwarte z sztuczną nawierzchnią. Popularność tenisa ciągle rośnie – zainteresowanym pomożemy w zapewnieniu instruktora, a dla zaawansowanych proponujemy doskonałe warunki do rozwoju swoich umiejętności ze sparingpartnerem. Zapraszamy na nasze korty tenisowe mieszkańców Pucka, Redy, Rumi i całego trójmiasta oraz wszystkie osoby które dopiero zaczynają przygodę z tenisem.

Hotel Wieniawa wraz z całym zapleczem sportowo rekreacyjnym to idealne miejsce do organizacji obozów tenisowych oraz indywidualnych pobytów tygodniowych z nauką lub podnoszeniem umiejętności gry w tenisa.

 

CENNIK KORTÓW TENISOWYCH – kliknij tutaj

Zobacz nasze korty – kliknij tutaj

 

Szczególnie polecamy Pakiety pobytowy Tydzień z Tenisem – zobacz szczegóły.

Na kortach tenisowych w Hotelu SPA Wieniawa organizujemy m. in.

  • Turniej Par Mieszanych WIENIAWA TENIS CUP
  • Turniej Family Cup
  • Zimowe Grand Prix rozgrywane od XI do III
  • Turnieje firmowe
  • Turnieje amatorskie

 

KARNETY

OFERUJEMY PAŃSTWU 11-GODZINNE KARNETY

1. KORT TENISOWE* – 11 godzin gry na korcie krytym bez ogrzewania. Karnet ważny 2 miesiące 480,00 zł
2. SQUASH – PREMIUM* – 11 wejść – Jednorazowe wejście obejmuje: jedną godzinę gry w squasha oraz jedną godzinę korzystania z basenu/ sauny, łaźni parowej dla posiadacza karnetu i osoby towarzyszącej. Karnet ważny 2 miesiące 400,00 zł

SQUASH – DO 16:00* – 11 wejść – Jednorazowe wejście obejmuje: jedną godzinę gry w squasha. Karnet ważny 2 miesiące od poniedziałku do piątku 280,00 zł

*konieczna wcześniejsza rezerwacja tel. 58 673 92 80 lub 728 322 524

 

HOTEL SPA WIENIAWA TO MIEJSCE DLA CIEBIE

Informacje i rezerwacja pod numerem tel. 58 673 92 80 lub 728 322 524  zapytaj o szczegóły