Hotel SPA Wieniawa

Wesele w plenerze

Hotel SPA Wieniawa jest jednym z bardziej popularnych miejsc w okolicach trójmiasta, w którym można organizować ślubu i wesele w plenerze. Organizacja takiego wesela nadal nie odbywa się bez problemów, ale coraz więcej zarówno księży, jak i urzędników stanu cywilnego zgadza się na udzielenie ślubu pod chmurką. Nierzadko Para Młoda proponuje swoim gościom także zabawę pod eleganckimi pawilonami bankietowymi.

Hotel Wieniawa – Pałac w Rekowie Górnym na obrzeżach trójmiasta, posiada doskonałe zaplecze do organizacji zarówno ślubu cywilnego jak i kościelnego. W obu przypadkach para młoda powinna uzyskać zgodę od Urzędu Stanu Cywilnego lub od księdza z parafii, do której należy para młoda.

Wesele w plenerze w Hotelu SPA Wieniawa to: bajeczny zabytkowy ogród, świeże powietrze, duża przestrzeń… Niewiele organizuje się w Polsce takich wesel, więc goście zapamiętają je na długo.

Jedną z największych zalet organizacji wesela w plenerze bankietowych w Hotelu Wieniawa to:

  • Przepiękny plener: na tle zabytkowego pałacu, w 3 hektarowym parku z licznym starodrzewem w okolicy Trójmiasta.
  • Duża powierzchnia: wesele w namiocie można zorganizować nawet na powyżej 200 osób (nie wszystkie sale wesele są w stanie pomieścić tylu gości).
  • Dowolność w dekoracji: nie wszystkie sale weselne pozwalają nam udekorować swoje wnętrza w wymarzony sposób. Z namiotem nie ma takiego problemu.

Zaślubiny w plenerze w Hotelu SPA Wieniawa odbywa się w drewnianej pięknie ozdobionej altanie w niewielkiej odległości, gdzie będzie odbywać się wesele. Ceremonia tak może się również odbyć w innym, wybranym przez parę młodą miejscu na terenie Hotelu. Jednakże wszelkie tego typu ustalenia, co do miejsca uroczystości, wystroju, uzyskują Państwo od urzędnika lub księdza. Trzeba zastosować się do wszelkich wskazówek, które uzyskamy i dopilnować, by wszystkie te ustalenia zostały wdrożone w życie.

Pamiętajmy także o odpowiednim wystroju miejsca ceremonii – kwiaty na stole lub ołtarzu, biały dywan prowadzący do miejsca ślubu, ewentualnie altana, pod którą będzie znajdował się ołtarz / stół. Trzeba też pamiętać o gościach i zadbać, by mieli gdzie usiąść podczas uroczystości. Szczególnie istotne jest to przy ślubie kościelnym, który trwa dłużej, od ślubu cywilnego. W przypadku tego drugiego, można jednak zrezygnować z krzeseł, co czasem jest praktykowane, szczególnie kiedy ślub będzie się odbywał w tym samym miejscu, co wesele.

Hotel SPA Wieniawa spełnia wszystkie wymogi dotyczące organizacji ceremonii ślubu cywilnego jak i kościelnego na swoim terenie. Zapewniamy kompleksowe zaplecze techniczne i pomoc przy ustalaniu wszystkich szczegółów związanych z ceremonią ślubu jak i wesela.

Wesela w plenerze organizuje się najczęściej przy lokalu lub w ogrodach danego lokalu. Na rynku trójmiasta działają odpowiednie, profesjonalne firmy, które ustawiają przepiękne namioty, z elegancką galą przy suficie, drewnianą podłogą, z eleganckimi żyrandolami, oświetleniem i ogrzewaniem. Nie trzeba także martwić się deszczem, namioty są wodoodporne, a boki tych namiotów można zamykać lub otwierać w dowolny sposób. Dla młodych par decydujących się na wesele w plenerze, Hotel SPA Wieniawa zapewnia najwyższą jakość pawilonu bankietowego z wszystkimi elementami wystroju i zaplecza gastronomicznego.

Wesele w plenerze wymaga też odpowiednio dużego terenu, by rozstawić namioty, firmy zwykle przeprowadzają wizje lokalną, mierzą teren, równość powierzchni, itd., taka wizja przeprowadzana jest również w każdym przypadku, gdy ustawia się namiot, czy to w ogrodzie, czy przed lokalem. W zależności, na ile osób będzie wesele, ustawia się odpowiednio duże namioty. Standardowo ustala się, że na 100 osób idealny namiot to 10x25m. Oczywiście namioty, rodzaje, ceny, wyposażenie, są różne i różnie kształtują się ceny.

Cennik wesele w plenerze w Hotelu SPA Wieniawa, zależy od kilku czynników takich jak: ilości osób, rodzaju wybranego namiotu, rodzaju menu i asortyment open baru. Organizacja ślubu w plenerze na świeżym powietrzu jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla gości, jak i dla samej pary młodej.

Wygodne pokoje dla osób, które cenią ponadrzeciętny design i komfort.
pfr logo
Pokaż na mapie