TANECZNE KOBIECANKI

Pobyt weekendowy – Taneczne Kobiecanki – Zdrowie poprzez ruch 13-15.04.2018 pod hasłem „Meridiany w treningu”, czyli: jak można wpleść medycynę chińską nieinwazyjnie w swoje życie, poprzez ruch…

Meridiany, to jak twierdzi medycyna chińska, kanały przepływu energii w ciele. Kiedy energia płynie w nich bez przeszkód – jesteśmy zdrowi, kiedy przepływ jest zablokowany- zaczyna się choroba… Chińczycy od wieków utrzymują zdrowie w pierwszej kolejności dzięki pracy z meridianami (akupresura, akupunktura, QiGong, itp.). W latach dziewięćdziesiątych wpisano te metody do oficjalnego NARODOWEGO PLANU ZDROWIA.

Treningi, które zaproponujemy podczas tego wyjazdu będą miały na celu ( oprócz standardowych celów treningowych), polepszyć przepływ energii w Waszych własnych meridianach. Dostaniecie materiały z których dowiecie się najważniejszych rzeczy o 12 podstawowych meridianach, na których będziemy pracować, podczas treningów będziemy dokładnie mówić nad czym pracujemy i dlaczego tak robimy…

Jak zwykle będziemy pracować z PILATESEM, DRĄŻKAMI BALETOWYMI I JOGĄ, ale również z QiGong i TaiChi. Treningi te będą za każdym razem rozwinięte o wiedzę o meridianach i będą poprowadzone inaczej, niż się do nich przyzwyczailiście, by było ciekawiej i byśmy mogli też o tym potem porozmawiać i dojść do wniosku, jak możemy jeszcze bardziej Wam dogodzić podczas codziennych treningów w Warszawie, czy w Gdyni.

PLAN ZAJĘĆ:

W piątek postaramy się zacząć jak najwcześniej, śniadanie trwa od 8.00 do 11.00. Postaramy się wystartować nie później niż o 10.00. Czekają nas 3,5 godziny pracy po śniadaniu. 1,5 h stretchingu meridianów (odpowiednio zmodyfikowane asany Jogi) oraz 1,5 h ruchu przy drążku baletowym. Między tymi godzinami przerwy na króciutkie omówienia. POTEM CZAS WOLY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. Od 16.00 do 20.00 druga część. Pełna lekcja TriloChi® nastawiona na energię YANG ( spalanie ) plus omówienie i 40 minutowe TaiChi. 18.00 – 19.00 Pilates i meridiany. Boki ciała. 19.00 – 20.00 Relaksacja – omówienie metody i praktyka:). WIECZÓR W SPA oraz pokaz marki kosmetycznej ARTISTRY z konsultacją kosmetyczną godz. 20.00

W Sobotę zaczynamy już o 7.45. Zrobimy Powitanie Słońca, zwracając uwagę na stretching meridianów w poszczególnych asanach, które będą też odpowiednio zmodyfikowane. Osoby na co dzień nie robiące jogi nie muszą się przejmować- wszystko dopasujemy do Waszych możliwości. Po śniadaniu mamy 3 godziny wspólnej pracy. Zaczniemy od klasyki przy drążku baletowym, który pootwiera biodra i „rozgrzejemy” w ten sposób bardzo ważną parę meridianów. Omówimy je przed lekcją. Całość będzie trwała jakieś 1,5 h. Po 15 minutach przerwy zrobimy kolejną lekcję z serii Pilates i meridiany – ramiona. Znów będzie to ok 75 min. ćwiczeń plus omówienie z Waszymi materiałami. POTEM CZAS WOLNY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. 17.00 – 18.30 Pełna lekcja TriloChi® plus omówienie. 18.30 – 19.30 Samomasaż wzdłuż meridianów. 20.30 KOLACJA I WPÓLNA IMPREZA.

W niedzielę zaczniemy od lekcji wzmacniającej, ale również pobudzającej energię. Zaczniemy o 7.45 po KAWIE KULOODPORNEJ:) Po śniadaniu zrobimy ostatni wspólny balet dla chętnych, który będzie zakończony wspólnym stretchingiem i będzie trwał 1,5 h. Skończymy ok. 12.30 Potem czas wolny:) Doba hotelowa kończy się o 14.00, do tej godziny możecie skorzystać ze SPA i basenu, a potem gdy się pożegnamy można skoczyć jeszcze do Gdyni na bulwar i jakiś super obiad.

KOSZT POBYTU – Cena od piątku do niedzieli to 950 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym wszystkie treningi i oczywiście śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

KOSZT POBYTU – Cena od czwartku do niedzieli to 1100 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym treningi i śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek popołudniu. W tym dniu nie będzie zajęć, ale chętni mogą już wcześniej zająć swój pokój, popływać w basenie, skorzystać z bogatej oferty SPA, pospacerować po pięknym parku, czy iść nad morze. Jeżeli wszyscy zdecydują się przyjechać już w czwartek tj. 12.04, zajęcia piątkowe rozpoczniemy z samego rana, jeśli nie – zaczniemy po śniadaniu.

12.04 godzina 18.00 zapraszamy na wykład wraz z pokazem o marce kosmetycznej Larens

•Na wszystkie zabiegi w SPA przysługuje nam 20% zniżki, w restauracji natomiast 10% na każde danie.

•Pokoje są dwuosobowe w standardzie czterogwiazdkowym.

•Czeka nas 16 godzin zajęć plus wspólny radosny wieczór z tańcami, śpiewami, winem itd.

•Opcjonalnie – Dodatkową atrakcją jest piątkowy wieczór w saunie, który może zostać zorganizowany specjalnie dla nas – owoce, woda i winko, i pogaduchy, a potem rytuał saunowy i znowu owoce, winko, pogaduchy (w eleganckich szlafroczkach). Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą korzystać z sauny i nie każdy lubi, więc wybraliśmy to jako opcję dodatkową. Specjalna cena dla nas, to 50 zł/ osobę. Proszę dawajcie znać, kto ma ochotę na imprezkę w saunie…

 

Weekend dla Biegacza

Weekend dla Biegacza z Darią Kuza 2-3.06.2018

Program pobytu weekend dla biegacza
02.06 (sobota)
– przyjazd Gości do hotelu o 8.00 zakwaterowanie
– 9.00 pierwszy trening bieganie z Darią Kuza. Podział na dwie grupy, I grupa dla początkujących – marszobieg, II grupa dla zaawansowanych, możliwość odbycia pierwszego treningu dla osób początkujących z grupą dla zaawansowanych – jazda na rowerze
– 10.30 powrót do hotelu na sale gimnastyczną – rolowanie i dla każdego rozmasowanie ciała 20 minut
– 12.00 lunch wysoko białkowy i witaminowy
– 14.00 crossffit w wodzie
– 15.00 rytuał saunowy + woda + herbaty ziołowe
– 16.00 warsztaty z Darią Kuza na temat jak zacząć biegać, jak biegać bez kontuzji, dieta u biegacza oraz motywacja do biegania.
– 17.30 kolacja fit
– 20.00 Pokaz makijażu dla sportowców i oraz pokaz marki kosmetycznej ARTISTRY z konsultacją kosmetyczną
– do 23.00 korzystanie z atrakcji SPAWieniawa_weekend_biegacza_2018_fb_wydarzenie_poprawka
 
03.06 (niedziela)
– 8.00 śniadanie
– 9.00 gimnastyka wzmacniająca z Darią Kuza
– wymeldowanie do 12.00.
 
Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami, 305 zł za osobę w pokoju dwu osobowym.
Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami w pokoju jednoosobowym 355 zł.
Daria Kuza – instruktor, trener personalny
Kim jestem:
– biegaczka (ultra, biegi przełajowe)
– triathlonistka
– trener personalny
– instruktor zajęć grupowych- FTI Cycling Indoor & Outdoor, instruktor body-pump, strong core, full body workout, boot camp, trening dla kobiet w ciąży
– trener w grupie Sportevo (trening biegowo-wzmacniający dla triathlonistów i biegaczy)
– we współpracy z MOSIR Gdańsk prowadziła przez 2 lata treningi biegowe dla mieszkańców Gdańska w ramach akcji „Aktywuj się w Gdańsku. Biegi w dzielnicach.” Od lutego 2017 organizuje taki treningi pod swoim nazwiskiem i nazwą- Biegowa sobota z Daria Kuza
– współzałożycielka grupy biegowej ultrabiegaczy „Ultrasi PHD”, biegających kilometry na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
Sport jest z nią od dziecka i jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Z powodu kontuzji zgodnie z zaleceniami swojego fizjoterapeuty na rok przestała biegać i skupiła się na treningu siłowym.
Moje sukcesy:
Mam na swoim koncie kilka trofeów za udział w biegach ultra: trasa leśna Gdynia-Sopot-Gdańsk na dystansie 65 km- TUT (2 miejsce), trasa leśna Gdańsk-Wejherowo na dystansie 80 km- City TriCity Trail (1 miejsce) czy w biegu przełajowym na 40 km- Hardcorowy Motylek (1 miejsce). Sukcesem tego roku było ukończenie biegu Rzeźnika czyli 83,5 km szlakami Bieszczad w czasie 13:07 h. Prowadziłam oficjalne rozgrzewki przed 2. PZU Gdańsk Maraton oraz 53 i 54 biegiem Westerplatte (2015 i 2016 r.). Ukończyłam 2 x 1/2 IM.

Weekend dla zdrowego kręgosłupa

Weekend dla zdrowego kręgosłupa 19 – 22.10.2017

Pobyt weekend dla zdrowego kręgosłupa jest zorganizowany dla osób z bólami kręgosłupa i stawów oraz dla tych, które, chciałby uniknąć takich problemów w przyszłości.
Na zajęciach nauczmy, jak wzmacniać prawidłowo mięśnie brzucha by zabezpieczały kręgosłup przed urazami (przeciwdziałanie dyskopatii, kręgozmykom, itp.). Cały pakiet treningowy równoważy napięcie mięśniowe w ciele i daje prawidłową postawę. Nauczymy uwalniać napięcia poprzez stretching oraz odpowiednie pozycje jogowe.
Będziemy mobilizować stawy biodrowe i barkowe.
A wszystko to, poprzez treningi: Pilates, Joga i Balet dla dorosłych. Zapewniamy nieograniczony dostęp do basenu, sauny oraz „morskiego” jodu:). Na terenie hotelu dostępne są, korty: tenisowe, do gry w squasha oraz profesjonalny symulator gry w golfa.

Garść najważniejszych informacji:
Co będziemy robić ?
W cenie wyjazdu jest ok. czterech różnych treningów dziennie!!!. Do dyspozycji jest dwóch profesjonalnych trenerów. Zajęcia są tak rozplanowane, by po dużym wysiłku również uwolnić napięcie i porozciągać się. W cenie są zagwarantowane, śniadanie i obiadokolacja. Wszystko w formie bufetu. Smacznie i elegancko. Można bez ograniczeń
korzystać z sauny i basenu. Teren hotelu jest rozległy i zielony. Jeśli pogoda dopisze będziemy ćwiczyć również na świeżym powietrzu.

Jak długo?
Spotykamy się w czwartek ( 19 października) o godzinie 12.00 na wspólnej kawie i lekkim drugim śniadaniu. W niedziele ( 22 października ) opuszczamy hotel ok. 16.00.

Z dziećmi?
Dlaczego nie? Jeśli ktoś ma ochotę jechać z dziećmi to zorganizujemy im zajęcia, tak by rodzice mogli w spokoju poćwiczyć.

Okolica?
Przede wszystkim będziemy 10 km. od plaży i morza. Niedaleko znajduje się też pole golfowe (Sierra Golf Club) i stadnina koni (Klub Jeździecki Jackiewiczów – w odległości ok. 1 km). Miejsca gdzie można skorzystać z aury i popływać na windsurfingu lub kitesurfing (Puck 12 km., Rewa ok. 18 km., Chałupy ok. 30 km.).

Nie trzeba korzystać ze wszystkich naszych treningów. Można zawsze wybrać sobie kilka treningów, a resztę czasu spędzić inaczej:).

Harmonogram pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa – zobacz tutaj

Jest możliwość uczestniczenia w wybranej dla siebie, pojedynczej lekcji treningowej. Każda pojedyncza lekcja kosztuje 40 zł,

Nauczyciele/instruktorzy prowadzący zajęcia – Lidia Konkel i Katarzyna Zawadzka.
Lidia Konkel – tancerka, dyplomowany nauczyciel tańca, Pilates i Trilo Chi, trener zajęć personalnych na Reformerze. Autorka programu zajęć Balet dla Dorosłych. Wspólnie z córką Katarzyną Zawadzką założyła Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie. Od Roku jest właścicielką Studia BO.SO.w Gdyni. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie z formami ruchu body and mind, pozwalają jej na ciekawe konstruowanie zajęć , gdzie rozwój fizyczny i mentalny idą w parze.
Katarzyna Zawadzka – właściciela marki BO.SO. Body & Soul, Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i Trilo Chi oraz OM Balet,którego jest autorką. Występuje na polskich i międzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy body and mind, takie jak Joga, Pilates, Trilo Chi, DANCE 3/4, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na AMW w Gdyni. Mama Dwóch chłopców.

Koszt pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa:

Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym 1350 zł.
Dzieci do 13 roku życia płacą 900 zł.
Maluszki do 3 roku życia płacą 550 zł.

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,
e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Kobiecy Weekend

Kobiecy Weekend – oferta specjalna z licznymi atrakcjami w Hotelu SPA Wieniawa 10-12 marca 2017

Prezent dla Pani, propozycja do spędzenie wspólnego weekendu z przyjaciółką, czas tylko dla Pani, aby zatroszczyć się o siebie

Jedyne 398,00 zł/osoba w pokoju 2 osobowym

Dodatkowa osoba dorosła w pokoju 2 osobowym LUX za jedyne 220 zł/pakiet

 

Pakiet pobytowy Dzień Kobiet zawiera:

 • 2 noclegi w pokoju 2 osobowym ze śniadaniami w formie bufetu
 • 2 obiadokolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego /napoje dodatkowo płatne/
 • nieograniczony dostęp do basenu z przeciwprądem i z ławą z hydromasażem oraz saun
 • w piątkowy wieczór pokaz mody marki Grace Collection Grażyna Paturalska z dodatkowymi atrakcjami, również możliwość zakupu pakietów SPA w super promocyjnych cenach*
 • w sobotę Rytuał Saunowy Mroźny Powiew
 • prezent – voucher o wartości 50 zł dla każdej osoby dorosłej do wykorzystania w czasie pobytu w SPA WIENIAWA na zabiegi i masaże trwające min. 50 minut
*GRACE COLLECTION to marka ekskluzywnej odzieży damskiej i torebek z włoskich skór naturalnych. Projektantką kolekcji jest Grażyna Paturalska, stylistka, autorka programów oraz poradników o modzie i stylu

Znakiem firmowym GRACE COLLECTON jest najwyższej jakości skóra z dodatkiem akcesoriów włoskich, w najmodniejszych kolorach i wzorach. Cechuje je staranność wykonania, estetyczne i funkcjonalne wnętrze torebki, z przegródkami, schowkami i kieszeniami na zamek błyskawiczny. Specjalna promocja – rabat 10% na torebki

Partnerami wydarzenia będą:

  • Maria Bach – partner amerykańskiej firmy Forever, najwiekszego na świecie plantatora aloesu, producenta produktów dla zdrowia i urody
  • Maria Gotkiewcz – kreator wizerunku – dyplomowana stylistka i wizażytka, persnal shoper, trener ds. Dress Code, doradca piękna w Mary Kay i FOREVER oraz trener rozwoju osobistego – specjalista ds. psychologii pozytywnej
  • Anna Lisewska – Studio Anny Lisewskiej & Instytud Urody Dermatica

Szczególnie polecamy pakiety DAY SPA na Dzień Kobiet – zobacz tutaj

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej oferty:

 • kort tenisowy kryty, oświetlany i ogrzewany
 • nauka tenisa z instruktorem
 • golf z instruktorem na symulatorze golfa Full Swing
 • korty do gry w squasha
 • szeroka oferta masaży dla Pani i Pana – specjalne ceny

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 16:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia
 • dopłata do apatramentu 150 zł/pobyt
 • pobyt zwierząt domowych 50 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,

e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

M jak Motywacja

M jak Motywacja czyli jak zmotywować samego siebie

Dla kogo ?
Dla każdego, kto ma problem :
– z szybkim zniechęcaniem się                                motywacja
– ze słomianym zapałem
– z brakiem wiary, że się uda
– z brakiem wiary w siebie samego
– z porzucaniem planów

Korzyści ?
– Odkryjesz swoją motywację
– Poczujesz nowe możliwości
– Zobaczysz nową perspektywę
– Zaczniesz wierzyć w siebie
– Odkryjesz twórcze stany
– Poczujesz swój potencjał

Termin warsztatów 18 marca 2016 r., godz. 18.00 – 20.00

Koszt: 100 zł/os
Rezerwacja grupa /2 os i więcej os/ – 89 zł
Gwarancja rezerwacji – przedpłata 100%.

 

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik Międzynarodowy Business i Executive Coach.

International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching.

Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

 

Charyzmatyczny Przywódca

„CHARYZMATYCZNY PRZYWÓDCA” – coaching grupowy ukierunkowany na poznanie siebie

Jak stać się charyzmatycznym przywódcą? Czy trzeba się urodzić ze specjalnymi predyspozycjami, czy może zależy to od wychowania? Otóż niekoniecznie!!!

Charyzmatyczni przywódcy rodzą się i dorastają w takich warunkach jakie oferuje im świat – jedni w gorszych, inni w lepszych. Natomiast stali się charyzmatycznymi przywódcami, ponieważ w jakimś momencie życia uświadomili sobie:

– swoje mocne strony, aby się na nich wspierać,

– swoje słabe strony, aby mieć nad nimi kontrolę,

– swoją misję życiową, aby wiedzieć co mają na tym świecie robić,

– swoje kluczowe wartości, aby łatwiej im było podejmować ważne decyzje.

Dzięki temu stali się przywódcami dla siebie i tym zaczęli przyciągać innych stając się dla nich wzorem – przywódcą. Każdy może takim przywódcą zostać!!!

Jeżeli chcesz podjąć pracę nad sobą aby w przyszłości stać się takim przywódcą masz teraz okazję – coaching grupowy „Charyzmatyczny Przywódca” będzie się odbywał w Hotelu **** Spa Wieniawa w Rekowie Górnym. Praca grupowa rozpocznie się 9 marca 2016 o godz. 18. Wcześniej odbędą się sesje indywidualne z każdym uczestnikiem. Cały proces składa się z 6 spotkań grupowych oraz 2 sesji indywidualnych.

Koszt uczestnictwa wynosi 1 500 zł brutto. Zgłaszając się w lutym otrzymasz 30% rabat, a dla stałych klientów Hotel****Spa Wieniawa mamy specjalną cenę.

Szczegółowe informacje oraz program znajdziesz tu – http://charyzmatycznyprzywodca.pl

Chcąc wziąć udział wypełnij zgłoszenie – http://charyzmatycznyprzywodca.pl/zgloszenie/

Masz pytania?

zadzwoń: 606 450 777  lub  napisz: arturkrysik@wlaczrefleksje.pl

charyzmatyczny przywódca

 

Warsztat na temat ludzkich tajemnic

Jak dotrzymać swoich postanowień Noworocznych ? Zapraszamy na jedyny i wyjątkowy warsztat na temat ludzkich tajemnic. Początek roku – to dobry czas na „NOWE”.

Pozwól sobie zatem na chwilę spojrzenia w swoje prawdziwe JA.

Zapraszamy 19 lutego 2016 r. do Hotelu****SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Warsztaty trwają w godz. 18.00 – 20.30warsztat na temat ludzkich tajemnic

Koszt uczestnictwa wraz ze słodkim poczęstunkiem 130 zł/osoba*

*minimalna liczba uczestników to 10 osób. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty za udział. Gwarantujemy zwrot wpłaty w przypadku nie zebrania się grupy.

 • Jeśli masz problem z dotrzymywaniem słowa samemu sobie i innym…
 • Jeśli masz problem z byciem konsekwentnym…
 • Jeśli masz problem z pójściem do przodu…
 • Jeśli nie wiesz, o co Ci naprawdę chodzi…

Ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się :

 • Jak działa Twój mózg
 • Czym jest myśl, a czym jest uczucie
 • Czy można czuć to, co się chce i jak tym zarządzać
 • Po czym poznać prawdziwe CHCĘ
 • Jak osiągać to, czego się chce

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik – Międzynarodowy Business i Executive Coach.

Dokonaj rezerwacji już dziś pod numerem 58 673 92 80, Szczegóły dot. warsztatów otrzymasz u coacha , tel. 517 474 400.

Eliza Wójcik – International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria, wykorzystując pracę z falami mózgowymi THETA. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

Gęsina na Św. Marcina

GĘSINA NA ŚWIĘTEGO MARCINA – Zapraszamy wszystkich miłośników doskonałej kuchni do kameralnej Restauracji XIX wiecznego Pałacu Hotelu SPA Wieniawa.gęsina

Szef Kuchni przygotował wyjątkowe menu, w którym gęsina pojawia się w każdym daniu:

PRZYSTAWKA: Carpaccio z półgęska z musem z jarzębiny podane na rukoli (100g) 27,00 zł

ZUPA: Kremowa zupa na gęsinie z grzybowymi kotlecikami (200ml) 21,00 zł

DANIE GŁÓWNE: Konfitowana pierś z gęsi, podana w towarzystwie kopytek dyniowych
i karmelizowanych kasztanów (220g) 55,00 zł

DESER: Mus czekoladowy ze smażoną pomarańczą (120g) 15,00 zł

Do dań z gęsiny polecamy mocnej budowy Wino Rioja Ontaón Reserva 2005, Potężne a zarazem eleganckie. Dominują aromaty ciemnych konfiturowych owoców, które przeplatają się z nutą czekolady i kawy 115 zł 99 zł

Zapraszamy od 07.11 do 26.11.2017 w godzinach 12:00 – 20:00

*podane ceny nie zawierają soków, alkoholu, wina

Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika pod nr 58-673-92-80 lub 728-32-25-23, Hotel Wieniawa Sp. z o. o., 84-100 Rekowo Górne, ul. Lipowa 24, www.hotelwieniawa.com

Warsztaty dla kobiet w ciąży

Warsztaty dla kobiet w ciąży – Chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszy taki w Polsce, wyjątkowy Wyjazd z Brzuszkiem – „BabyMoon”.

Warsztaty dla kobiet w ciąży to oprócz relaksu i możliwości korzystania z zabiegów SPA dedykowanych kobietom w ciąży to również unikatowa możliwość wzięcia udziału w warsztatach doskonale przygotowujących Was do przyjścia na świat Waszego Malca.

Pobyt to połączenie błogich chwil spędzonych w komfortowym hotelu oraz rzetelnie przeprowadzonych warsztatów przygotowanych specjalnie dla przyszłych rodziców.

Warsztaty dla kobiet w ciąży – termin: 22-24.01.2016

W cenie wyjazdu:

– 2 noclegi
– bogate śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje
– nieograniczone korzystanie ze strefy SPA (basen, sauna z aromaterapią, łaźnia parowa)
– udział w warsztatach:
*chustonoszenie i wychowanie w bliskości,
*masaż Shantala,
*pierwsza pomoc dla niemowląt,
*warsztat z Psychologiem – Baby blues a depresja poporodowa
– rabaty na zabiegi SPA – 10%
– darmowe Wi-fi
– korzystanie z kortów tenisowych, minigolfa, boiska oraz sprzętu sportowego

Cena warsztatów dla kobiet w ciąży:
720 zł/os. w pokoju dwuosobowym
800 zł/os. w pokoju jednoosobowym

Uwaga promocje:
– „Szybka decyzja” przy rezerwacji wyjazdu do 31.12.2015 – Rabat 50 zł/os.
– „Poleć wyjazd znajomym” przy rezerwacji 4-osobowej – Rabat 50 zł/os.
Promocje można łączyć 

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • płatność ostateczna do 5 dni przed przyjazdem
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Warsztaty rozwoju osobistego dla par

Warsztaty rozwoju osobistego dla par „weekend z drugą połówką”

Warsztaty rozwoju osobistego dla par to propozycja dla tych z Was, którzy chcą dla swojego związku czegoś więcej… Prawdziwej, pełnej bliskości, otwarcia się na najgłębsze potrzeby, chęci i fantazje. Pochylimy się nad takimi tematami, jak więź, intymność i seks, oraz nad tymi, które zaproponujecie sami. Dzięki spotkaniom zyskasz większą wiedzę na temat tego co jest ważne dla Ciebie i Twojego Partnera lub Partnerki, a także nowe pomysły na wnoszenie szczęścia i przyjemności do wspólnego życia.

Czym są warsztaty rozwoju osobistego dla par ?warsztaty rozwoju osobistego dla par

Okazją do przyjrzenia się bliżej swojej relacji, czasem spędzonym w ciekawy i przyjemny sposób, spotkaniem w grupie.

Co robimy na warsztatach ?

Prowadzimy ciekawe dyskusje, robimy zadania indywidualne i w parach, tworzymy własne receptury na szczęście.

Czym nie są warsztaty rozwoju osobistego dla par ?

Terapią grupową.

Czego nie robimy na warsztatach ?

Nie leczymy zaburzeń, nie krytykujemy, nie oceniamy, nie diagnozujemy.

Dbasz o swoje włosy, skórę, mięśnie…? Czemu nie miałbyś zadbać o dobre relacje z Partnerem lub Partnerką? Świetna atmosfera i profesjonalne prowadzenie pod okiem specjalistki sprawią, że ten weekend będzie jak SPA dla Waszego związku.

Dla rozgrzania Waszych zmysłów uzupełnieniem wspólnej pracy będą wykwintne kolacje, romantyczne zabiegi SPA (dodatkowo płatne) oraz gorąca sesja zdjęciowa!. Warsztaty mają charakter grupowy, łącznie odbędzie się 10 godzin spotkań.

Informacje o osobie prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego dla par :

Magdalena Łabędź- psycholożka, psychoterapeutka, specjalistka w dziedzinie seksualności, life coach. Prowadzi psychoterapię w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, a także spotkania rozwoju osobistego- warsztaty, sesje indywidualne i prelekcje.

więcej: www.magdalenalabedz.pl

Pakiet zawiera:

 • noclegi w pokojach 2 osobowych
 • bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacja (3 dania, napoje dodatkowo płatne)
 • korty tenisowe, minigolf, boiska oraz sprzęt sportowy
 • możliwość korzystania basenu, sauny z aromaterapią, łaźni parowej
 • rabat na Green Fee w Sierra Golf Club – rabat 15%
 • zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • miejsce parkingowe

Koszt warsztatów wynosi 1120 zł/ para. Termin warsztatów 27-29/11/2015.

*Warsztaty odbywają się pod warunkiem uczestniczenia minimum 3 par. Gwarantujemy zwrot wpłaconego zadatku w przypadku odwołania warsztatów”

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

 

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com