Biegaj z Nami

III Edycja Weekendu Biegowego 22-23.09.2018 – Biegaj z Nami !!!

Zapraszamy na kolejny Weekend Biegowy, tym razem z Martyną Wiśniewską, ultra biegaczką, która zaczęła biegać 8 lat temu i tak bardzo pokochała ten sport że podporządkowała mu swoje życie. Miejsce i termin urlopu zawsze uzależnione jest od danych zawodów z każdych zawodów Martyna wraca z medalem. Biegała maratony w USA, Japonii, Australii. Ciągle stawia sobie nowe cele i wyzwania, którymi chce nas w ten weekend zarazić :).
Martyna jest kapitanem adidas Runners Warsaw.
biegaj
Biegaj z Nami – harmonogram pobytu
Zaczynamy w 22.09.2018 godz. 8.00 – zakwaterowanie
9.00-11.00 trening biegowy, dla chętnych rowery
11.30-13.00 gimnastyka, rolowanie, rozciąganie
13.00 lunch wysoko białkowy fit
14.30 aqua aerobik i wodne zawody – rywalizacja
16.00 rytuał saunowy
17.00 wspólna kolacja i rozmowy o odżywianiu, suplementacji, nawykach żywieniowych w sporcie itp.
18.30 pokaz maszyny do ćwiczeń EMS – ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI
W dniu 23.09.2018 godz. 7.30 zajęcia ruchowe, bieganie , gimnastyka dostosujemy do grupy.
9.00 śniadanie i wspólne rozmowy, spacer
12.00 wymeldowanie

Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami, 305 zł za osobę w pokoju dwu osobowym.
Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami w pokoju jednoosobowym 355 zł.

Pokaż

TANECZNE KOBIECANKI

Pobyt weekendowy – Taneczne Kobiecanki – Zdrowie poprzez ruch 13-15.04.2018 pod hasłem „Meridiany w treningu”, czyli: jak można wpleść medycynę chińską nieinwazyjnie w swoje życie, poprzez ruch…

Meridiany, to jak twierdzi medycyna chińska, kanały przepływu energii w ciele. Kiedy energia płynie w nich bez przeszkód – jesteśmy zdrowi, kiedy przepływ jest zablokowany- zaczyna się choroba… Chińczycy od wieków utrzymują zdrowie w pierwszej kolejności dzięki pracy z meridianami (akupresura, akupunktura, QiGong, itp.). W latach dziewięćdziesiątych wpisano te metody do oficjalnego NARODOWEGO PLANU ZDROWIA.

Treningi, które zaproponujemy podczas tego wyjazdu będą miały na celu ( oprócz standardowych celów treningowych), polepszyć przepływ energii w Waszych własnych meridianach. Dostaniecie materiały z których dowiecie się najważniejszych rzeczy o 12 podstawowych meridianach, na których będziemy pracować, podczas treningów będziemy dokładnie mówić nad czym pracujemy i dlaczego tak robimy…

Jak zwykle będziemy pracować z PILATESEM, DRĄŻKAMI BALETOWYMI I JOGĄ, ale również z QiGong i TaiChi. Treningi te będą za każdym razem rozwinięte o wiedzę o meridianach i będą poprowadzone inaczej, niż się do nich przyzwyczailiście, by było ciekawiej i byśmy mogli też o tym potem porozmawiać i dojść do wniosku, jak możemy jeszcze bardziej Wam dogodzić podczas codziennych treningów w Warszawie, czy w Gdyni.

PLAN ZAJĘĆ:

W piątek postaramy się zacząć jak najwcześniej, śniadanie trwa od 8.00 do 11.00. Postaramy się wystartować nie później niż o 10.00. Czekają nas 3,5 godziny pracy po śniadaniu. 1,5 h stretchingu meridianów (odpowiednio zmodyfikowane asany Jogi) oraz 1,5 h ruchu przy drążku baletowym. Między tymi godzinami przerwy na króciutkie omówienia. POTEM CZAS WOLY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. Od 16.00 do 20.00 druga część. Pełna lekcja TriloChi® nastawiona na energię YANG ( spalanie ) plus omówienie i 40 minutowe TaiChi. 18.00 – 19.00 Pilates i meridiany. Boki ciała. 19.00 – 20.00 Relaksacja – omówienie metody i praktyka:). WIECZÓR W SPA oraz pokaz marki kosmetycznej ARTISTRY z konsultacją kosmetyczną godz. 20.00

W Sobotę zaczynamy już o 7.45. Zrobimy Powitanie Słońca, zwracając uwagę na stretching meridianów w poszczególnych asanach, które będą też odpowiednio zmodyfikowane. Osoby na co dzień nie robiące jogi nie muszą się przejmować- wszystko dopasujemy do Waszych możliwości. Po śniadaniu mamy 3 godziny wspólnej pracy. Zaczniemy od klasyki przy drążku baletowym, który pootwiera biodra i „rozgrzejemy” w ten sposób bardzo ważną parę meridianów. Omówimy je przed lekcją. Całość będzie trwała jakieś 1,5 h. Po 15 minutach przerwy zrobimy kolejną lekcję z serii Pilates i meridiany – ramiona. Znów będzie to ok 75 min. ćwiczeń plus omówienie z Waszymi materiałami. POTEM CZAS WOLNY NA SŁODKIE LENISTWO LUB ZABIEGI W SPA I OBIAD. 17.00 – 18.30 Pełna lekcja TriloChi® plus omówienie. 18.30 – 19.30 Samomasaż wzdłuż meridianów. 20.30 KOLACJA I WPÓLNA IMPREZA.

W niedzielę zaczniemy od lekcji wzmacniającej, ale również pobudzającej energię. Zaczniemy o 7.45 po KAWIE KULOODPORNEJ:) Po śniadaniu zrobimy ostatni wspólny balet dla chętnych, który będzie zakończony wspólnym stretchingiem i będzie trwał 1,5 h. Skończymy ok. 12.30 Potem czas wolny:) Doba hotelowa kończy się o 14.00, do tej godziny możecie skorzystać ze SPA i basenu, a potem gdy się pożegnamy można skoczyć jeszcze do Gdyni na bulwar i jakiś super obiad.

KOSZT POBYTU – Cena od piątku do niedzieli to 950 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym wszystkie treningi i oczywiście śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

KOSZT POBYTU – Cena od czwartku do niedzieli to 1100 zł / osoba w pokoju dwuosobowym (w tym treningi i śniadania oraz dostęp do strefy SPA z basenem włącznie).

Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek popołudniu. W tym dniu nie będzie zajęć, ale chętni mogą już wcześniej zająć swój pokój, popływać w basenie, skorzystać z bogatej oferty SPA, pospacerować po pięknym parku, czy iść nad morze. Jeżeli wszyscy zdecydują się przyjechać już w czwartek tj. 12.04, zajęcia piątkowe rozpoczniemy z samego rana, jeśli nie – zaczniemy po śniadaniu.

12.04 godzina 18.00 zapraszamy na wykład wraz z pokazem o marce kosmetycznej Larens

•Na wszystkie zabiegi w SPA przysługuje nam 20% zniżki, w restauracji natomiast 10% na każde danie.

•Pokoje są dwuosobowe w standardzie czterogwiazdkowym.

•Czeka nas 16 godzin zajęć plus wspólny radosny wieczór z tańcami, śpiewami, winem itd.

•Opcjonalnie – Dodatkową atrakcją jest piątkowy wieczór w saunie, który może zostać zorganizowany specjalnie dla nas – owoce, woda i winko, i pogaduchy, a potem rytuał saunowy i znowu owoce, winko, pogaduchy (w eleganckich szlafroczkach). Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą korzystać z sauny i nie każdy lubi, więc wybraliśmy to jako opcję dodatkową. Specjalna cena dla nas, to 50 zł/ osobę. Proszę dawajcie znać, kto ma ochotę na imprezkę w saunie…

 

Weekend dla Biegacza

Weekend dla Biegacza z Darią Kuza 2-3.06.2018

Program pobytu weekend dla biegacza
02.06 (sobota)
– przyjazd Gości do hotelu o 8.00 zakwaterowanie
– 9.00 pierwszy trening bieganie z Darią Kuza. Podział na dwie grupy, I grupa dla początkujących – marszobieg, II grupa dla zaawansowanych, możliwość odbycia pierwszego treningu dla osób początkujących z grupą dla zaawansowanych – jazda na rowerze
– 10.30 powrót do hotelu na sale gimnastyczną – rolowanie i dla każdego rozmasowanie ciała 20 minut
– 12.00 lunch wysoko białkowy i witaminowy
– 14.00 crossffit w wodzie
– 15.00 rytuał saunowy + woda + herbaty ziołowe
– 16.00 warsztaty z Darią Kuza na temat jak zacząć biegać, jak biegać bez kontuzji, dieta u biegacza oraz motywacja do biegania.
– 17.30 kolacja fit
– 20.00 Pokaz makijażu dla sportowców i oraz pokaz marki kosmetycznej ARTISTRY z konsultacją kosmetyczną
– do 23.00 korzystanie z atrakcji SPAWieniawa_weekend_biegacza_2018_fb_wydarzenie_poprawka
 
03.06 (niedziela)
– 8.00 śniadanie
– 9.00 gimnastyka wzmacniająca z Darią Kuza
– wymeldowanie do 12.00.
 
Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami, 305 zł za osobę w pokoju dwu osobowym.
Koszt za jedną osobę z noclegiem i w/w atrakcjami w pokoju jednoosobowym 355 zł.
Daria Kuza – instruktor, trener personalny
Kim jestem:
– biegaczka (ultra, biegi przełajowe)
– triathlonistka
– trener personalny
– instruktor zajęć grupowych- FTI Cycling Indoor & Outdoor, instruktor body-pump, strong core, full body workout, boot camp, trening dla kobiet w ciąży
– trener w grupie Sportevo (trening biegowo-wzmacniający dla triathlonistów i biegaczy)
– we współpracy z MOSIR Gdańsk prowadziła przez 2 lata treningi biegowe dla mieszkańców Gdańska w ramach akcji „Aktywuj się w Gdańsku. Biegi w dzielnicach.” Od lutego 2017 organizuje taki treningi pod swoim nazwiskiem i nazwą- Biegowa sobota z Daria Kuza
– współzałożycielka grupy biegowej ultrabiegaczy „Ultrasi PHD”, biegających kilometry na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
Sport jest z nią od dziecka i jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Z powodu kontuzji zgodnie z zaleceniami swojego fizjoterapeuty na rok przestała biegać i skupiła się na treningu siłowym.
Moje sukcesy:
Mam na swoim koncie kilka trofeów za udział w biegach ultra: trasa leśna Gdynia-Sopot-Gdańsk na dystansie 65 km- TUT (2 miejsce), trasa leśna Gdańsk-Wejherowo na dystansie 80 km- City TriCity Trail (1 miejsce) czy w biegu przełajowym na 40 km- Hardcorowy Motylek (1 miejsce). Sukcesem tego roku było ukończenie biegu Rzeźnika czyli 83,5 km szlakami Bieszczad w czasie 13:07 h. Prowadziłam oficjalne rozgrzewki przed 2. PZU Gdańsk Maraton oraz 53 i 54 biegiem Westerplatte (2015 i 2016 r.). Ukończyłam 2 x 1/2 IM.

Weekend dla zdrowego kręgosłupa

Weekend dla zdrowego kręgosłupa 19 – 22.10.2017

Pobyt weekend dla zdrowego kręgosłupa jest zorganizowany dla osób z bólami kręgosłupa i stawów oraz dla tych, które, chciałby uniknąć takich problemów w przyszłości.
Na zajęciach nauczmy, jak wzmacniać prawidłowo mięśnie brzucha by zabezpieczały kręgosłup przed urazami (przeciwdziałanie dyskopatii, kręgozmykom, itp.). Cały pakiet treningowy równoważy napięcie mięśniowe w ciele i daje prawidłową postawę. Nauczymy uwalniać napięcia poprzez stretching oraz odpowiednie pozycje jogowe.
Będziemy mobilizować stawy biodrowe i barkowe.
A wszystko to, poprzez treningi: Pilates, Joga i Balet dla dorosłych. Zapewniamy nieograniczony dostęp do basenu, sauny oraz „morskiego” jodu:). Na terenie hotelu dostępne są, korty: tenisowe, do gry w squasha oraz profesjonalny symulator gry w golfa.

Garść najważniejszych informacji:
Co będziemy robić ?
W cenie wyjazdu jest ok. czterech różnych treningów dziennie!!!. Do dyspozycji jest dwóch profesjonalnych trenerów. Zajęcia są tak rozplanowane, by po dużym wysiłku również uwolnić napięcie i porozciągać się. W cenie są zagwarantowane, śniadanie i obiadokolacja. Wszystko w formie bufetu. Smacznie i elegancko. Można bez ograniczeń
korzystać z sauny i basenu. Teren hotelu jest rozległy i zielony. Jeśli pogoda dopisze będziemy ćwiczyć również na świeżym powietrzu.

Jak długo?
Spotykamy się w czwartek ( 19 października) o godzinie 12.00 na wspólnej kawie i lekkim drugim śniadaniu. W niedziele ( 22 października ) opuszczamy hotel ok. 16.00.

Z dziećmi?
Dlaczego nie? Jeśli ktoś ma ochotę jechać z dziećmi to zorganizujemy im zajęcia, tak by rodzice mogli w spokoju poćwiczyć.

Okolica?
Przede wszystkim będziemy 10 km. od plaży i morza. Niedaleko znajduje się też pole golfowe (Sierra Golf Club) i stadnina koni (Klub Jeździecki Jackiewiczów – w odległości ok. 1 km). Miejsca gdzie można skorzystać z aury i popływać na windsurfingu lub kitesurfing (Puck 12 km., Rewa ok. 18 km., Chałupy ok. 30 km.).

Nie trzeba korzystać ze wszystkich naszych treningów. Można zawsze wybrać sobie kilka treningów, a resztę czasu spędzić inaczej:).

Harmonogram pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa – zobacz tutaj

Jest możliwość uczestniczenia w wybranej dla siebie, pojedynczej lekcji treningowej. Każda pojedyncza lekcja kosztuje 40 zł,

Nauczyciele/instruktorzy prowadzący zajęcia – Lidia Konkel i Katarzyna Zawadzka.
Lidia Konkel – tancerka, dyplomowany nauczyciel tańca, Pilates i Trilo Chi, trener zajęć personalnych na Reformerze. Autorka programu zajęć Balet dla Dorosłych. Wspólnie z córką Katarzyną Zawadzką założyła Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie. Od Roku jest właścicielką Studia BO.SO.w Gdyni. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie z formami ruchu body and mind, pozwalają jej na ciekawe konstruowanie zajęć , gdzie rozwój fizyczny i mentalny idą w parze.
Katarzyna Zawadzka – właściciela marki BO.SO. Body & Soul, Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i Trilo Chi oraz OM Balet,którego jest autorką. Występuje na polskich i międzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy body and mind, takie jak Joga, Pilates, Trilo Chi, DANCE 3/4, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na AMW w Gdyni. Mama Dwóch chłopców.

Koszt pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa:

Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym 1350 zł.
Dzieci do 13 roku życia płacą 900 zł.
Maluszki do 3 roku życia płacą 550 zł.

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,
e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Kobiecy Weekend

Kobiecy Weekend – oferta specjalna z licznymi atrakcjami w Hotelu SPA Wieniawa 10-12 marca 2017

Prezent dla Pani, propozycja do spędzenie wspólnego weekendu z przyjaciółką, czas tylko dla Pani, aby zatroszczyć się o siebie

Jedyne 398,00 zł/osoba w pokoju 2 osobowym

Dodatkowa osoba dorosła w pokoju 2 osobowym LUX za jedyne 220 zł/pakiet

 

Pakiet pobytowy Dzień Kobiet zawiera:

 • 2 noclegi w pokoju 2 osobowym ze śniadaniami w formie bufetu
 • 2 obiadokolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego /napoje dodatkowo płatne/
 • nieograniczony dostęp do basenu z przeciwprądem i z ławą z hydromasażem oraz saun
 • w piątkowy wieczór pokaz mody marki Grace Collection Grażyna Paturalska z dodatkowymi atrakcjami, również możliwość zakupu pakietów SPA w super promocyjnych cenach*
 • w sobotę Rytuał Saunowy Mroźny Powiew
 • prezent – voucher o wartości 50 zł dla każdej osoby dorosłej do wykorzystania w czasie pobytu w SPA WIENIAWA na zabiegi i masaże trwające min. 50 minut
*GRACE COLLECTION to marka ekskluzywnej odzieży damskiej i torebek z włoskich skór naturalnych. Projektantką kolekcji jest Grażyna Paturalska, stylistka, autorka programów oraz poradników o modzie i stylu

Znakiem firmowym GRACE COLLECTON jest najwyższej jakości skóra z dodatkiem akcesoriów włoskich, w najmodniejszych kolorach i wzorach. Cechuje je staranność wykonania, estetyczne i funkcjonalne wnętrze torebki, z przegródkami, schowkami i kieszeniami na zamek błyskawiczny. Specjalna promocja – rabat 10% na torebki

Partnerami wydarzenia będą:

  • Maria Bach – partner amerykańskiej firmy Forever, najwiekszego na świecie plantatora aloesu, producenta produktów dla zdrowia i urody
  • Maria Gotkiewcz – kreator wizerunku – dyplomowana stylistka i wizażytka, persnal shoper, trener ds. Dress Code, doradca piękna w Mary Kay i FOREVER oraz trener rozwoju osobistego – specjalista ds. psychologii pozytywnej
  • Anna Lisewska – Studio Anny Lisewskiej & Instytud Urody Dermatica

Szczególnie polecamy pakiety DAY SPA na Dzień Kobiet – zobacz tutaj

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej oferty:

 • kort tenisowy kryty, oświetlany i ogrzewany
 • nauka tenisa z instruktorem
 • golf z instruktorem na symulatorze golfa Full Swing
 • korty do gry w squasha
 • szeroka oferta masaży dla Pani i Pana – specjalne ceny

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 16:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia
 • dopłata do apatramentu 150 zł/pobyt
 • pobyt zwierząt domowych 50 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,

e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

M jak Motywacja

M jak Motywacja czyli jak zmotywować samego siebie

Dla kogo ?
Dla każdego, kto ma problem :
– z szybkim zniechęcaniem się                                motywacja
– ze słomianym zapałem
– z brakiem wiary, że się uda
– z brakiem wiary w siebie samego
– z porzucaniem planów

Korzyści ?
– Odkryjesz swoją motywację
– Poczujesz nowe możliwości
– Zobaczysz nową perspektywę
– Zaczniesz wierzyć w siebie
– Odkryjesz twórcze stany
– Poczujesz swój potencjał

Termin warsztatów 18 marca 2016 r., godz. 18.00 – 20.00

Koszt: 100 zł/os
Rezerwacja grupa /2 os i więcej os/ – 89 zł
Gwarancja rezerwacji – przedpłata 100%.

 

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik Międzynarodowy Business i Executive Coach.

International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching.

Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

 

Charyzmatyczny Przywódca

„CHARYZMATYCZNY PRZYWÓDCA” – coaching grupowy ukierunkowany na poznanie siebie

Jak stać się charyzmatycznym przywódcą? Czy trzeba się urodzić ze specjalnymi predyspozycjami, czy może zależy to od wychowania? Otóż niekoniecznie!!!

Charyzmatyczni przywódcy rodzą się i dorastają w takich warunkach jakie oferuje im świat – jedni w gorszych, inni w lepszych. Natomiast stali się charyzmatycznymi przywódcami, ponieważ w jakimś momencie życia uświadomili sobie:

– swoje mocne strony, aby się na nich wspierać,

– swoje słabe strony, aby mieć nad nimi kontrolę,

– swoją misję życiową, aby wiedzieć co mają na tym świecie robić,

– swoje kluczowe wartości, aby łatwiej im było podejmować ważne decyzje.

Dzięki temu stali się przywódcami dla siebie i tym zaczęli przyciągać innych stając się dla nich wzorem – przywódcą. Każdy może takim przywódcą zostać!!!

Jeżeli chcesz podjąć pracę nad sobą aby w przyszłości stać się takim przywódcą masz teraz okazję – coaching grupowy „Charyzmatyczny Przywódca” będzie się odbywał w Hotelu **** Spa Wieniawa w Rekowie Górnym. Praca grupowa rozpocznie się 9 marca 2016 o godz. 18. Wcześniej odbędą się sesje indywidualne z każdym uczestnikiem. Cały proces składa się z 6 spotkań grupowych oraz 2 sesji indywidualnych.

Koszt uczestnictwa wynosi 1 500 zł brutto. Zgłaszając się w lutym otrzymasz 30% rabat, a dla stałych klientów Hotel****Spa Wieniawa mamy specjalną cenę.

Szczegółowe informacje oraz program znajdziesz tu – http://charyzmatycznyprzywodca.pl

Chcąc wziąć udział wypełnij zgłoszenie – http://charyzmatycznyprzywodca.pl/zgloszenie/

Masz pytania?

zadzwoń: 606 450 777  lub  napisz: arturkrysik@wlaczrefleksje.pl

charyzmatyczny przywódca

 

Warsztat na temat ludzkich tajemnic

Jak dotrzymać swoich postanowień Noworocznych ? Zapraszamy na jedyny i wyjątkowy warsztat na temat ludzkich tajemnic. Początek roku – to dobry czas na „NOWE”.

Pozwól sobie zatem na chwilę spojrzenia w swoje prawdziwe JA.

Zapraszamy 19 lutego 2016 r. do Hotelu****SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Warsztaty trwają w godz. 18.00 – 20.30warsztat na temat ludzkich tajemnic

Koszt uczestnictwa wraz ze słodkim poczęstunkiem 130 zł/osoba*

*minimalna liczba uczestników to 10 osób. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty za udział. Gwarantujemy zwrot wpłaty w przypadku nie zebrania się grupy.

 • Jeśli masz problem z dotrzymywaniem słowa samemu sobie i innym…
 • Jeśli masz problem z byciem konsekwentnym…
 • Jeśli masz problem z pójściem do przodu…
 • Jeśli nie wiesz, o co Ci naprawdę chodzi…

Ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się :

 • Jak działa Twój mózg
 • Czym jest myśl, a czym jest uczucie
 • Czy można czuć to, co się chce i jak tym zarządzać
 • Po czym poznać prawdziwe CHCĘ
 • Jak osiągać to, czego się chce

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik – Międzynarodowy Business i Executive Coach.

Dokonaj rezerwacji już dziś pod numerem 58 673 92 80, Szczegóły dot. warsztatów otrzymasz u coacha , tel. 517 474 400.

Eliza Wójcik – International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria, wykorzystując pracę z falami mózgowymi THETA. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

Gęsina na Św. Marcina

GĘSINA NA ŚWIĘTEGO MARCINA – Zapraszamy wszystkich miłośników doskonałej kuchni do kameralnej Restauracji XIX wiecznego Pałacu Hotelu SPA Wieniawa.gęsina

Szef Kuchni przygotował wyjątkowe menu, w którym gęsina pojawia się w każdym daniu:

PRZYSTAWKA: Carpaccio z półgęska z musem z jarzębiny podane na rukoli (100g) 27,00 zł

ZUPA: Kremowa zupa na gęsinie z grzybowymi kotlecikami (200ml) 21,00 zł

DANIE GŁÓWNE: Konfitowana pierś z gęsi, podana w towarzystwie kopytek dyniowych
i karmelizowanych kasztanów (220g) 55,00 zł

DESER: Mus czekoladowy ze smażoną pomarańczą (120g) 15,00 zł

Do dań z gęsiny polecamy mocnej budowy Wino Rioja Ontaón Reserva 2005, Potężne a zarazem eleganckie. Dominują aromaty ciemnych konfiturowych owoców, które przeplatają się z nutą czekolady i kawy 115 zł 99 zł

Zapraszamy od 07.11 do 26.11.2017 w godzinach 12:00 – 20:00

*podane ceny nie zawierają soków, alkoholu, wina

Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika pod nr 58-673-92-80 lub 728-32-25-23, Hotel Wieniawa Sp. z o. o., 84-100 Rekowo Górne, ul. Lipowa 24, www.hotelwieniawa.com

Warsztaty dla kobiet w ciąży

Warsztaty dla kobiet w ciąży – Chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszy taki w Polsce, wyjątkowy Wyjazd z Brzuszkiem – „BabyMoon”.

Warsztaty dla kobiet w ciąży to oprócz relaksu i możliwości korzystania z zabiegów SPA dedykowanych kobietom w ciąży to również unikatowa możliwość wzięcia udziału w warsztatach doskonale przygotowujących Was do przyjścia na świat Waszego Malca.

Pobyt to połączenie błogich chwil spędzonych w komfortowym hotelu oraz rzetelnie przeprowadzonych warsztatów przygotowanych specjalnie dla przyszłych rodziców.

Warsztaty dla kobiet w ciąży – termin: 22-24.01.2016

W cenie wyjazdu:

– 2 noclegi
– bogate śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje
– nieograniczone korzystanie ze strefy SPA (basen, sauna z aromaterapią, łaźnia parowa)
– udział w warsztatach:
*chustonoszenie i wychowanie w bliskości,
*masaż Shantala,
*pierwsza pomoc dla niemowląt,
*warsztat z Psychologiem – Baby blues a depresja poporodowa
– rabaty na zabiegi SPA – 10%
– darmowe Wi-fi
– korzystanie z kortów tenisowych, minigolfa, boiska oraz sprzętu sportowego

Cena warsztatów dla kobiet w ciąży:
720 zł/os. w pokoju dwuosobowym
800 zł/os. w pokoju jednoosobowym

Uwaga promocje:
– „Szybka decyzja” przy rezerwacji wyjazdu do 31.12.2015 – Rabat 50 zł/os.
– „Poleć wyjazd znajomym” przy rezerwacji 4-osobowej – Rabat 50 zł/os.
Promocje można łączyć 

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • płatność ostateczna do 5 dni przed przyjazdem
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com