Weekend dla zdrowego kręgosłupa

Weekend dla zdrowego kręgosłupa 19 – 22.10.2017

Pobyt weekend dla zdrowego kręgosłupa jest zorganizowany dla osób z bólami kręgosłupa i stawów oraz dla tych, które, chciałby uniknąć takich problemów w przyszłości.
Na zajęciach nauczmy, jak wzmacniać prawidłowo mięśnie brzucha by zabezpieczały kręgosłup przed urazami (przeciwdziałanie dyskopatii, kręgozmykom, itp.). Cały pakiet treningowy równoważy napięcie mięśniowe w ciele i daje prawidłową postawę. Nauczymy uwalniać napięcia poprzez stretching oraz odpowiednie pozycje jogowe.
Będziemy mobilizować stawy biodrowe i barkowe.
A wszystko to, poprzez treningi: Pilates, Joga i Balet dla dorosłych. Zapewniamy nieograniczony dostęp do basenu, sauny oraz „morskiego” jodu:). Na terenie hotelu dostępne są, korty: tenisowe, do gry w squasha oraz profesjonalny symulator gry w golfa.

Garść najważniejszych informacji:
Co będziemy robić ?
W cenie wyjazdu jest ok. czterech różnych treningów dziennie!!!. Do dyspozycji jest dwóch profesjonalnych trenerów. Zajęcia są tak rozplanowane, by po dużym wysiłku również uwolnić napięcie i porozciągać się. W cenie są zagwarantowane, śniadanie i obiadokolacja. Wszystko w formie bufetu. Smacznie i elegancko. Można bez ograniczeń
korzystać z sauny i basenu. Teren hotelu jest rozległy i zielony. Jeśli pogoda dopisze będziemy ćwiczyć również na świeżym powietrzu.

Jak długo?
Spotykamy się w czwartek ( 19 października) o godzinie 12.00 na wspólnej kawie i lekkim drugim śniadaniu. W niedziele ( 22 października ) opuszczamy hotel ok. 16.00.

Z dziećmi?
Dlaczego nie? Jeśli ktoś ma ochotę jechać z dziećmi to zorganizujemy im zajęcia, tak by rodzice mogli w spokoju poćwiczyć.

Okolica?
Przede wszystkim będziemy 10 km. od plaży i morza. Niedaleko znajduje się też pole golfowe (Sierra Golf Club) i stadnina koni (Klub Jeździecki Jackiewiczów – w odległości ok. 1 km). Miejsca gdzie można skorzystać z aury i popływać na windsurfingu lub kitesurfing (Puck 12 km., Rewa ok. 18 km., Chałupy ok. 30 km.).

Nie trzeba korzystać ze wszystkich naszych treningów. Można zawsze wybrać sobie kilka treningów, a resztę czasu spędzić inaczej:).

Harmonogram pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa – zobacz tutaj

Jest możliwość uczestniczenia w wybranej dla siebie, pojedynczej lekcji treningowej. Każda pojedyncza lekcja kosztuje 40 zł,

Nauczyciele/instruktorzy prowadzący zajęcia – Lidia Konkel i Katarzyna Zawadzka.
Lidia Konkel – tancerka, dyplomowany nauczyciel tańca, Pilates i Trilo Chi, trener zajęć personalnych na Reformerze. Autorka programu zajęć Balet dla Dorosłych. Wspólnie z córką Katarzyną Zawadzką założyła Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie. Od Roku jest właścicielką Studia BO.SO.w Gdyni. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie z formami ruchu body and mind, pozwalają jej na ciekawe konstruowanie zajęć , gdzie rozwój fizyczny i mentalny idą w parze.
Katarzyna Zawadzka – właściciela marki BO.SO. Body & Soul, Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i Trilo Chi oraz OM Balet,którego jest autorką. Występuje na polskich i międzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy body and mind, takie jak Joga, Pilates, Trilo Chi, DANCE 3/4, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na AMW w Gdyni. Mama Dwóch chłopców.

Koszt pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa:

Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym 1350 zł.
Dzieci do 13 roku życia płacą 900 zł.
Maluszki do 3 roku życia płacą 550 zł.

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,
e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Kobiecy Weekend

Kobiecy Weekend – oferta specjalna z licznymi atrakcjami w Hotelu SPA Wieniawa 10-12 marca 2017

Prezent dla Pani, propozycja do spędzenie wspólnego weekendu z przyjaciółką, czas tylko dla Pani, aby zatroszczyć się o siebie

Jedyne 398,00 zł/osoba w pokoju 2 osobowym

Dodatkowa osoba dorosła w pokoju 2 osobowym LUX za jedyne 220 zł/pakiet

 

Pakiet pobytowy Dzień Kobiet zawiera:

 • 2 noclegi w pokoju 2 osobowym ze śniadaniami w formie bufetu
 • 2 obiadokolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego /napoje dodatkowo płatne/
 • nieograniczony dostęp do basenu z przeciwprądem i z ławą z hydromasażem oraz saun
 • w piątkowy wieczór pokaz mody marki Grace Collection Grażyna Paturalska z dodatkowymi atrakcjami, również możliwość zakupu pakietów SPA w super promocyjnych cenach*
 • w sobotę Rytuał Saunowy Mroźny Powiew
 • prezent – voucher o wartości 50 zł dla każdej osoby dorosłej do wykorzystania w czasie pobytu w SPA WIENIAWA na zabiegi i masaże trwające min. 50 minut
*GRACE COLLECTION to marka ekskluzywnej odzieży damskiej i torebek z włoskich skór naturalnych. Projektantką kolekcji jest Grażyna Paturalska, stylistka, autorka programów oraz poradników o modzie i stylu

Znakiem firmowym GRACE COLLECTON jest najwyższej jakości skóra z dodatkiem akcesoriów włoskich, w najmodniejszych kolorach i wzorach. Cechuje je staranność wykonania, estetyczne i funkcjonalne wnętrze torebki, z przegródkami, schowkami i kieszeniami na zamek błyskawiczny. Specjalna promocja – rabat 10% na torebki

Partnerami wydarzenia będą:

  • Maria Bach – partner amerykańskiej firmy Forever, najwiekszego na świecie plantatora aloesu, producenta produktów dla zdrowia i urody
  • Maria Gotkiewcz – kreator wizerunku – dyplomowana stylistka i wizażytka, persnal shoper, trener ds. Dress Code, doradca piękna w Mary Kay i FOREVER oraz trener rozwoju osobistego – specjalista ds. psychologii pozytywnej
  • Anna Lisewska – Studio Anny Lisewskiej & Instytud Urody Dermatica

Szczególnie polecamy pakiety DAY SPA na Dzień Kobiet – zobacz tutaj

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej oferty:

 • kort tenisowy kryty, oświetlany i ogrzewany
 • nauka tenisa z instruktorem
 • golf z instruktorem na symulatorze golfa Full Swing
 • korty do gry w squasha
 • szeroka oferta masaży dla Pani i Pana – specjalne ceny

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 16:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia
 • dopłata do apatramentu 150 zł/pobyt
 • pobyt zwierząt domowych 50 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,

e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

M jak Motywacja

M jak Motywacja czyli jak zmotywować samego siebie

Dla kogo ?
Dla każdego, kto ma problem :
– z szybkim zniechęcaniem się                                motywacja
– ze słomianym zapałem
– z brakiem wiary, że się uda
– z brakiem wiary w siebie samego
– z porzucaniem planów

Korzyści ?
– Odkryjesz swoją motywację
– Poczujesz nowe możliwości
– Zobaczysz nową perspektywę
– Zaczniesz wierzyć w siebie
– Odkryjesz twórcze stany
– Poczujesz swój potencjał

Termin warsztatów 18 marca 2016 r., godz. 18.00 – 20.00

Koszt: 100 zł/os
Rezerwacja grupa /2 os i więcej os/ – 89 zł
Gwarancja rezerwacji – przedpłata 100%.

 

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik Międzynarodowy Business i Executive Coach.

International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching.

Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

 

Charyzmatyczny Przywódca

„CHARYZMATYCZNY PRZYWÓDCA” – coaching grupowy ukierunkowany na poznanie siebie

Jak stać się charyzmatycznym przywódcą? Czy trzeba się urodzić ze specjalnymi predyspozycjami, czy może zależy to od wychowania? Otóż niekoniecznie!!!

Charyzmatyczni przywódcy rodzą się i dorastają w takich warunkach jakie oferuje im świat – jedni w gorszych, inni w lepszych. Natomiast stali się charyzmatycznymi przywódcami, ponieważ w jakimś momencie życia uświadomili sobie:

– swoje mocne strony, aby się na nich wspierać,

– swoje słabe strony, aby mieć nad nimi kontrolę,

– swoją misję życiową, aby wiedzieć co mają na tym świecie robić,

– swoje kluczowe wartości, aby łatwiej im było podejmować ważne decyzje.

Dzięki temu stali się przywódcami dla siebie i tym zaczęli przyciągać innych stając się dla nich wzorem – przywódcą. Każdy może takim przywódcą zostać!!!

Jeżeli chcesz podjąć pracę nad sobą aby w przyszłości stać się takim przywódcą masz teraz okazję – coaching grupowy „Charyzmatyczny Przywódca” będzie się odbywał w Hotelu **** Spa Wieniawa w Rekowie Górnym. Praca grupowa rozpocznie się 9 marca 2016 o godz. 18. Wcześniej odbędą się sesje indywidualne z każdym uczestnikiem. Cały proces składa się z 6 spotkań grupowych oraz 2 sesji indywidualnych.

Koszt uczestnictwa wynosi 1 500 zł brutto. Zgłaszając się w lutym otrzymasz 30% rabat, a dla stałych klientów Hotel****Spa Wieniawa mamy specjalną cenę.

Szczegółowe informacje oraz program znajdziesz tu – http://charyzmatycznyprzywodca.pl

Chcąc wziąć udział wypełnij zgłoszenie – http://charyzmatycznyprzywodca.pl/zgloszenie/

Masz pytania?

zadzwoń: 606 450 777  lub  napisz: arturkrysik@wlaczrefleksje.pl

charyzmatyczny przywódca

 

Warsztat na temat ludzkich tajemnic

Jak dotrzymać swoich postanowień Noworocznych ? Zapraszamy na jedyny i wyjątkowy warsztat na temat ludzkich tajemnic. Początek roku – to dobry czas na „NOWE”.

Pozwól sobie zatem na chwilę spojrzenia w swoje prawdziwe JA.

Zapraszamy 19 lutego 2016 r. do Hotelu****SPA Wieniawa w Rekowie Górnym. Warsztaty trwają w godz. 18.00 – 20.30warsztat na temat ludzkich tajemnic

Koszt uczestnictwa wraz ze słodkim poczęstunkiem 130 zł/osoba*

*minimalna liczba uczestników to 10 osób. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty za udział. Gwarantujemy zwrot wpłaty w przypadku nie zebrania się grupy.

 • Jeśli masz problem z dotrzymywaniem słowa samemu sobie i innym…
 • Jeśli masz problem z byciem konsekwentnym…
 • Jeśli masz problem z pójściem do przodu…
 • Jeśli nie wiesz, o co Ci naprawdę chodzi…

Ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się :

 • Jak działa Twój mózg
 • Czym jest myśl, a czym jest uczucie
 • Czy można czuć to, co się chce i jak tym zarządzać
 • Po czym poznać prawdziwe CHCĘ
 • Jak osiągać to, czego się chce

Warsztat poprowadzi Eliza Wójcik – Międzynarodowy Business i Executive Coach.

Dokonaj rezerwacji już dziś pod numerem 58 673 92 80, Szczegóły dot. warsztatów otrzymasz u coacha , tel. 517 474 400.

Eliza Wójcik – International Coaching Certification by Joseph O’ Connor & Andrea Lages – Institut Lambent do Brasil – ICC.

Jedyna osoba z Polski z międzynarodowym certyfikatem Generative Coaching Pierwszej Światowej Edycji Generative Coaching Roberta Diltsa oraz Stephena Gilligana.

Certyfikowana przez Dr Joe Dispenza w dziedzinie wpływu fizyki kwantowej na psychologię, czyli w jaki sposób kształtować w pełni świadome silne myślenie i jakie rzeczywiste efekty można dzięki temu osiągnąć.

Prowadzi na ten temat warsztaty, wykłady i seminaria, wykorzystując pracę z falami mózgowymi THETA. Podczas warsztatów wyzwala wielki potencjał, dzięki któremu, osoby uczestniczące mają możliwość pracy zarówno na zasobach wewnętrznych, jak i zewnętrznych i w sposób niezwykle szybki i skuteczny osiągają swoje cele.

Podczas sesji coachingowych daje wsparcie, wzmacnia potencjały i pomaga osiągnąć cele, które wcześniej wydawały się do osiągnięcia niemożliwe. Pomaga zrozumieć, co jest prawdziwym celem , co jest intencją, a co jest narzędziem do osiągnięcia celu.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej – architekt, Podyplomowe Studium przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Uczestniczka międzynarodowej misji archeologicznej w Egipcie w Luksorze.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji coachingów, warsztatów motywacyjnych oraz seminariów.

Gęsina na Św. Marcina

GĘSINA NA ŚWIĘTEGO MARCINA – Zapraszamy wszystkich miłośników doskonałej kuchni do kameralnej Restauracji XIX wiecznego Pałacu Hotelu SPA Wieniawa.gęsina

Szef Kuchni przygotował wyjątkowe menu, w którym gęsina pojawia się w każdym daniu:

PRZYSTAWKA: Carpaccio z półgęska z musem z jarzębiny podane na rukoli (100g) 27,00 zł

ZUPA: Kremowa zupa na gęsinie z grzybowymi kotlecikami (200ml) 21,00 zł

DANIE GŁÓWNE: Konfitowana pierś z gęsi, podana w towarzystwie kopytek dyniowych
i karmelizowanych kasztanów (220g) 55,00 zł

DESER: Mus czekoladowy ze smażoną pomarańczą (120g) 15,00 zł

Do dań z gęsiny polecamy mocnej budowy Wino Rioja Ontaón Reserva 2005, Potężne a zarazem eleganckie. Dominują aromaty ciemnych konfiturowych owoców, które przeplatają się z nutą czekolady i kawy 115 zł 99 zł

Zapraszamy od 07.11 do 26.11.2017 w godzinach 12:00 – 20:00

*podane ceny nie zawierają soków, alkoholu, wina

Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika pod nr 58-673-92-80 lub 728-32-25-23, Hotel Wieniawa Sp. z o. o., 84-100 Rekowo Górne, ul. Lipowa 24, www.hotelwieniawa.com

Warsztaty dla kobiet w ciąży

Warsztaty dla kobiet w ciąży – Chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszy taki w Polsce, wyjątkowy Wyjazd z Brzuszkiem – „BabyMoon”.

Warsztaty dla kobiet w ciąży to oprócz relaksu i możliwości korzystania z zabiegów SPA dedykowanych kobietom w ciąży to również unikatowa możliwość wzięcia udziału w warsztatach doskonale przygotowujących Was do przyjścia na świat Waszego Malca.

Pobyt to połączenie błogich chwil spędzonych w komfortowym hotelu oraz rzetelnie przeprowadzonych warsztatów przygotowanych specjalnie dla przyszłych rodziców.

Warsztaty dla kobiet w ciąży – termin: 22-24.01.2016

W cenie wyjazdu:

– 2 noclegi
– bogate śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje
– nieograniczone korzystanie ze strefy SPA (basen, sauna z aromaterapią, łaźnia parowa)
– udział w warsztatach:
*chustonoszenie i wychowanie w bliskości,
*masaż Shantala,
*pierwsza pomoc dla niemowląt,
*warsztat z Psychologiem – Baby blues a depresja poporodowa
– rabaty na zabiegi SPA – 10%
– darmowe Wi-fi
– korzystanie z kortów tenisowych, minigolfa, boiska oraz sprzętu sportowego

Cena warsztatów dla kobiet w ciąży:
720 zł/os. w pokoju dwuosobowym
800 zł/os. w pokoju jednoosobowym

Uwaga promocje:
– „Szybka decyzja” przy rezerwacji wyjazdu do 31.12.2015 – Rabat 50 zł/os.
– „Poleć wyjazd znajomym” przy rezerwacji 4-osobowej – Rabat 50 zł/os.
Promocje można łączyć 

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • płatność ostateczna do 5 dni przed przyjazdem
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Warsztaty rozwoju osobistego dla par

Warsztaty rozwoju osobistego dla par „weekend z drugą połówką”

Warsztaty rozwoju osobistego dla par to propozycja dla tych z Was, którzy chcą dla swojego związku czegoś więcej… Prawdziwej, pełnej bliskości, otwarcia się na najgłębsze potrzeby, chęci i fantazje. Pochylimy się nad takimi tematami, jak więź, intymność i seks, oraz nad tymi, które zaproponujecie sami. Dzięki spotkaniom zyskasz większą wiedzę na temat tego co jest ważne dla Ciebie i Twojego Partnera lub Partnerki, a także nowe pomysły na wnoszenie szczęścia i przyjemności do wspólnego życia.

Czym są warsztaty rozwoju osobistego dla par ?warsztaty rozwoju osobistego dla par

Okazją do przyjrzenia się bliżej swojej relacji, czasem spędzonym w ciekawy i przyjemny sposób, spotkaniem w grupie.

Co robimy na warsztatach ?

Prowadzimy ciekawe dyskusje, robimy zadania indywidualne i w parach, tworzymy własne receptury na szczęście.

Czym nie są warsztaty rozwoju osobistego dla par ?

Terapią grupową.

Czego nie robimy na warsztatach ?

Nie leczymy zaburzeń, nie krytykujemy, nie oceniamy, nie diagnozujemy.

Dbasz o swoje włosy, skórę, mięśnie…? Czemu nie miałbyś zadbać o dobre relacje z Partnerem lub Partnerką? Świetna atmosfera i profesjonalne prowadzenie pod okiem specjalistki sprawią, że ten weekend będzie jak SPA dla Waszego związku.

Dla rozgrzania Waszych zmysłów uzupełnieniem wspólnej pracy będą wykwintne kolacje, romantyczne zabiegi SPA (dodatkowo płatne) oraz gorąca sesja zdjęciowa!. Warsztaty mają charakter grupowy, łącznie odbędzie się 10 godzin spotkań.

Informacje o osobie prowadzącej warsztaty rozwoju osobistego dla par :

Magdalena Łabędź- psycholożka, psychoterapeutka, specjalistka w dziedzinie seksualności, life coach. Prowadzi psychoterapię w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, a także spotkania rozwoju osobistego- warsztaty, sesje indywidualne i prelekcje.

więcej: www.magdalenalabedz.pl

Pakiet zawiera:

 • noclegi w pokojach 2 osobowych
 • bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacja (3 dania, napoje dodatkowo płatne)
 • korty tenisowe, minigolf, boiska oraz sprzęt sportowy
 • możliwość korzystania basenu, sauny z aromaterapią, łaźni parowej
 • rabat na Green Fee w Sierra Golf Club – rabat 15%
 • zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • miejsce parkingowe

Koszt warsztatów wynosi 1120 zł/ para. Termin warsztatów 27-29/11/2015.

*Warsztaty odbywają się pod warunkiem uczestniczenia minimum 3 par. Gwarantujemy zwrot wpłaconego zadatku w przypadku odwołania warsztatów”

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

 

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Wakacyjny urlop w SPA

Wakacyjny urlop w SPA to świetny pomysł dla tych, którzy chcą jednocześnie wypocząć, zadbać o swoje ciało i skorzystać z leczniczych właściwości klimatu morskiego.

Zabiegi SPA w ramach wakacyjnego urlopu w SPA to poczynając od tradycyjnych masaży, zabiegów oczyszczających skórę ciała i twarzy, przez bardziej specjalistyczne rytuały, a także kuracje odchudzające.Wakacyjny urlop w SPA – doskonały pomysł na relaksujący urlop bez konieczności dalekich podróży.

WAKACYJNA WYPRZEDAŻ – FIRST MINUTE 10% taniej

wakacyjny urlop

Wakacyjny urlop w SPA, pakiet zawiera:

 • noclegi w pokojach 2 osobowych
 • bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • korty tenisowe otwarte, minigolf, boiska oraz sprzęt sportowy
 • możliwość korzystania basenu, sauny z aromaterapią,łaźni parowej
 • lekcja gry w golfa – 1 godz. grupa max. 4 osoby
 • rabat na Green Fee w Sierra Golf Club – rabat 15%
 • zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • miejsce parkingowe
 • pobyt dziecka w wieku do 5 lat gratis
 • łóżeczko dla małego dziecka gratis

Propozycje pakietów SPA 

I Pakiet – przygotuj swoje ciało na słońce :
a) peeling całego ciała
b) masaż całego ciała olejem kwiatu jaśminu
c) pedicure de lux
koszt 350 zł w pakiecie 299 zł

II Pakiet – wyszczuplający
a) zabieg na ciało – talasoterapia – zabieg algowy na ciało
b) zabieg na twarz – sonoforeza+ampułka+krem
koszt 380 zł w pakiecie 310 zł

III Pakiet – De Lux – Ciało i twarz
a) peeling kawitacyjny na twarz
b) zabieg na twarz, szyję i dekolt dobrany do potrzeb skóry
c) zabieg na ciało  – Żurawinowe nawilżenie
koszt 470 zł w pakiecie 380 zł

Tylko teraz wszystkie pakiety wakacyjne w terminie 20.08 – 30.09.2016 z 10% rabatem

 Pakiet 3 noclegów

Pakiet 4 noclegów

Pakiet 5 noclegów

 Pakiet 6 noclegów

Pokój 2-osobowy

900,00 zł

1 280,00 zł

1 480,00 zł

1 590,00 zł

Dopłata do apartamentu za dobę

100,00 zł

100,00 zł

100,00 zł

100,00 zł

Dziecko w pokoju rodziców 5-13 lat

195,00 zł

280,00 zł

350,00 zł

390,00 zł

Dziecko w pokoju rodziców do 5 lat

gratis

gratis

gratis

gratis

*Tylko teraz wszystkie pakiety wakacyjne z 10% rabatem

.

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej ofert:

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • pobyt zwierząt domowych 50 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

 

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

Teren bogaty w liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności.
Zachęcamy naszych gości do poznania pięknych okolic gościnnej ziemi puckiej oraz Trójmiasta

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com

Wakacje dla Aktywnych

Wakacje dla Aktywnych – Znajdź sportową pasję życia w tydzień. Aktywny wypoczynek: rusz się na urlopie!

WAKACYJNA WYPRZEDAŻ – FIRST MINUTE 10% taniej

Masz już dość lenienia się na plaży albo znudziło Ci się zwiedzanie zabytków? A może zwykle nie masz czasu na sport i chcesz się trochę poruszać na urlopie? Już nie musisz szukać dalej: oferta Wakacje dla Aktywnych została przez nas stworzona właśnie z myślą o Tobie.

Program zajęć sportowych  jest przygotowywany i dostosowany pod indywidualne preferencje uczestników pakietu dla aktywnych. Wszystko pod okiem instruktorów z SABA Sport Academy.

W naszej ofercie znajdziesz programy skupiające się na ruchu na świeżym powietrzu, na bieżąco śledzimy prognozy pogody i wspólnie ustalamy program zajęć na kolejny dzień. Tylko z nami odwiedzisz wiele ciekawych miejsc, rozsianych po całym terenie powiatu Puckiego.

Po aktywnym dniu zapraszamy na odnowę biologiczną i relaks. W ofercie znajdziesz odprężające masaże, wizyty w saunie i różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Aktywny wypoczynek to coś dla tych, którzy chcą zrzucić parę kilogramów, popracować nad swoją kondycją fizyczną, poprawić stan swojego zdrowia lub znaleźć sportową pasję na całe życie.

Koszt pakietu Wakacje dla Aktywnych:

 • Turnus 8 dniowych (7 noclegów) – 2179 zł/ osoba w pokoju dwuosobowym standard
 • Turnus 7 dniowego (6 noclegów) – 1889 zł/ osoba w pokoju dwuosobowym standard
 • Dopłata do pokoju 1 osobowego – 350 zł/7 noclegów – 300 zł/6 noclegów

Pakiet zawiera:

 • noclegi w pokojach 2 osobowych standard
 • bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • program zajęć sportowych SABA Sport Academy – 7 aktywności spośród wymienionych poniżej*
 • transfer na miejsca w których są organizowane zajęcia sportowe
 • korty tenisowe otwarte, minigolf, boiska oraz sprzęt sportowy
 • możliwość korzystania basenu, sauny z aromaterapią, łaźni parowej
 • rabat na Green Fee w Sierra Golf Club – rabat 15%
 • zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
 • miejsce parkingowe

Wakacje dla Aktywnych, organizator zajęć sportowych SABA Sport Academy *:

 • Nordic Skating,
 • Tenis,
 • Squash,
 • Golf,
 • Windsurfing,
 • Kitesurfing,
 • Spływy kajakowe,
 • Żeglarstwo,
 • Odnowa biologiczna

Przykładowy program turnusu Wakacje dla Aktywnych: 

1. Dzień I po południu. Przywitanie, zakwaterowanie, zapoznanie się z uczestnikami i planem pobytu, wspólna kolacja.
2. Dzien II Kite Day – wiedza niezbędna do postawienia pierwszych kroków: teoria, bezpieczeństwo, podstawy sterowania latawcem, pierwsze próby na wodzie. Opanowanie IKO1 i części IKO2 (przy sprzyjających warunkach). Wieczorem wspólny grill /dodatkowo płatne/, omówienie dnia i zajawka dnia drugiego – Wind day.
3. Dzień III Wind Day – opanowanie podstaw windsurfingu: teoria, nauka podnoszenia żagla, pierwsze halsy. Wszystko prowadzone wg najnowszych metod. Po południu rajd MTB w Puszczy Darżlubskiej. Wieczorem ognisko lub chillout przy dobrej muzyce. Omówienie dnia i zajawka kolejnego.
4. Dzień IV Golf & Roll – wczesne śniadanie i wyruszamy na pole golfowe. Pod okiem trenera uczymy się podstaw i zasad golfa, budowy pola, etykiety, elementów technicznych (chwyt, set up, swing, główne rodzaje uderzeń golfowych). Wspólny obiad na polu golfowym /dodatkowo płatne/. Twoja pierwsza runda golfa na pełnym polu! Po powrocie „19 dołek” czyli omówienie dnia przy napojach chłodzących /dodatkowo płatne/ i zajawka na kolejny dzień.
5. Dzień V Sailing Say – wczesne śniadanie i wyjazd do przystani. Klarujemy jachty i wypływamy w morze. Dzień spędzamy na jachtach pod okiem instruktorów: uczymy się podstaw taklowania, obsługi jachtu, halsowania, samodzielnego sterowania jachtem. Rejs wokół Zatoki Puckiej z przerwą na obiad w jednej z marin /obiad dodatkowo płatny/. Po powrocie… czas na fascynujący nordic skating i…. Extra relax – jedziemy na odnowę biologiczną do SPA WIENIAWA /zabiegi SPA dodatkowo płatne/. Wieczorna tradycja: omówienie dnia i zajawka na następny.
6. Dzień VI Ty wybierasz I – dzielimy się na grupy i każda z grup wykonuje zajęcia wybrane przez siebie zgodnie z planem dnia dla danej dyscypliny.
7. Dzień VII Ty wybierasz II – Po zajęciach wieczorny grill wręczenie dyplomów, upominków, omówienie obozu.
8. Dzień VIII. Do godziny 14:00 wybrane zajęcia. O godzinie 16:00 koniec obozu.

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej ofert:

 • obiadokolacje w formie bufetu – w cenie 60,00 zł/osoba /napoje dodatkowo płatna, dziecko do 13 lat – 35 zł
 • korty tenisowe otwarte i kryty z indywidualnym trenerem – Tenis w Wieniawie
 • symulator golfa Full Swing z instruktorem
 • przejażdżki konne lub przejażdżki bryczką – Stajnia Pegaz
 • rowery turystyczne po wcześniejszej rezerwacji w recepcji
 • szeroka oferta masaży dla Pań i Panów – SPA & Wellness Wieniawa
 • spływy kajakowe – SABA Sport Academy

Informacje dodatkowe:

 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
 • potwierdzenie rezerwacji stanowi wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia
 • pobyt zwierząt domowych 70 zł doba
 • dzieci do lat 3 w pokoju rodziców bez opłat

Hotel****Wieniawa to kompleks składający się z części zabytkowej oraz nowo otwartej Dworku SPA. W części zabytkowej znajdują się pokoje, restauracja oraz kameralny bar z salą klubową z symulatorem golfa Full Swing. W Dworku SPA znajdują się pokoje oraz basen, sauny, gabinety masażu, sala bankietowo konferencyjna, boiska squasha. Obiekty znajdują się w odległości około 50 m od siebie.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o atrakcjach regionu na naszej stronie – kliknij tutaj

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com