Hotel SPA Wieniawa

Kurs tańca

Drodzy Narzeczeni! Wasz Dzień zbliża się wielkimi krokami, a mimo to nadal nie czujecie się odpowiednio przygotowani? Nie macie pomysłu na swój Pierwszy Taniec Weselny, a chcielibyście zrobić nim dobre wrażenie na Waszych Gościach?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy miesięczny Przedmałżeński Kurs Tańca dla Młodej Pary, który pozwoli Wam bezstresowo podejść do tanecznej strony Waszego WIELKIEGO DNIA.

Jeśli marzycie o tym, by wspaniale zaprezentować się na swoim weselu, ale do tej pory nie mieliście czasu na regularny kurs oferowany w sezonie tanecznym – ta oferta jest dla Was idealna! Nasi instruktorzy opracowali odpowiednio dopasowane na tę okoliczność choreografie, które przy ich profesjonalnej pomocy w krótkim czasie z pewnością błyskawicznie opanujecie.

Z największą przyjemnością pomożemy Wam poczuć się pewnie na parkiecie po to, by w dniu Waszego wesela taniec nie był dla Was powodem do stresu! Na naszym kursie dowiecie się także jak w ograniczającej swobodę ruchu długiej sukni ślubnej, czy garniturze dobrze się czuć i wyglądać podczas tańca. Przekonamy Was, że wcale nie potrzebujecie spędzać setek godzin na parkiecie, by móc czerpać z tańca prawdziwą przyjemność!

Miesięczny kurs tańca dla Narzeczonych to także doskonała okazja do poznania innych par, które podobnie jak Wy planują wesele i z pewnością odczuwają podobny stres związany z jego organizacją. Podczas zajęć chcemy nauczyć Was najbardziej eleganckiego tańca, przez co najchętniej wybieranego przez Młode Pary na swój pierwszy taniec na weselu, a mianowicie walca angielskiego.

Ponadto nauka obejmie także niezbędny na każdej imprezie tanecznej taniec użytkowy!

Cena za cały kurs to jedyne 250 zł za osobę.

ZAJĘCIA PROWADZĄ PROFESJONALNI TRENERZY!

Informacje i Rezerwacje:
spa@hotelwieniawa.com
tel. +48 586 739 280

Wyposażone pokoje, które przypadną do gustów nawet najbardziej wymagających!
pfr logo
Pokaż na mapie