Hotel SPA Wieniawa

IX Edycja Wieniawa Golf Cup

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2018/2019 na symulatorze golfa Full Swing e6. Tradycyjnie do rozgrywek zapraszamy golfistów ze statusem golfisty amatora.


Runda kwalifikacyjna IX Edycji Wieniawa Golf Cup będzie się odbywała w terminie od 15.11.2018 do 29.03.2019 na 10 polach golfowych wybranych przez organizatora turnieju. Ilość gier na każdym z pól podczas rundy kwalifikacyjnej jest nieograniczona.

Do klasyfikacji końcowej liczy się suma 8 najlepszych wyników brutto lub netto w zależności od kategorii. Finał rozegrany zostanie w kategorii brutto i netto między 4 zawodnikami każdej z kategorii.

Dwudniowy pobyt z wyżywieniem dla dwóch osób w Pałacu Brzeźno SPA & GOLF na polu golfowym Gradi Golf Club. Drugie i trzecie miejsce to Vouchery Kwotowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez BogieGolf – internetowy sklep golfowy, GOLFARENA.EU oraz Hotel SPA Wieniawa.

Dodatkową niespodzianka dla wszystkich uczestników IX EDYCJI Wieniawa GOLF CUP będzie DemoWeekend, zorganizowany przez BogiGolf oraz Hotel Wieniawa, na którym będą mieli Państwo okazję na udział w darmowy fittingu oraz testach kijów: Mizuno, TaylorMade, Titleist, Wilson, Cobra, Ping oraz Cleveland – termin DemoWeekendu podamy na początku stycznia 2019.

Sposób dokonywania rezerwacji uczestnictwa w DemoWeekendzie zostanie podany na początku grudnia 2018.

  • opłata turniejowa – 200 zł/osoba
  • opłata za grę – 40 zł/osoba w grupie startowej min. 2-osobowej.

Zapraszamy i życzymy wielu sportowych emocji! Ciekawe nagrody czekają na najlepszych.

Dla uczestników Turnieju OFERTA SPECJALNA:

  • karnet na basen i sauny w cenie 250 zł – 12 wejść do strefy basenowej i sauen do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu
  • stały rabat na zabiegi wellness i SPA – 10%
  • stały rabat w restauracji i barze – 10%

Dla osób towarzyszących zawodnikom turniejowym – oferta specjalna  DAY SPA

Wyjątkowe pokoju w Hotelu Wieniawa, które każdemy przypadną do gustu.
pfr logo
Pokaż na mapie