Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA

Wieczór Panieński w SPA & Wellness Wieniawa to wyjątkowy czas dla Przyszłej Panny Młodej oraz wszystkich najbliższych przyjaciółek.

 

Wieczór Panieński w SPA jest idealną okazją do spotkania z koleżankami oraz chwilową ucieczką od stresujących przygotowań do ślubu i wesela. Dla tych Pań, które chcą zorganizować Wieczór Panieński w SPA w sposób wyjątkowy i nietypowy  przygotowaliśmy specjalne pakiety, które umożliwiają wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie.

Wieczór Panieński w SPA z pewnością będzie przyjemną niespodzianką dla Panny Młodej. Zabiegi, którymi zostanie poddana sprawią, że poczuje się nie tylko bardziej zrelaksowana ale i piękniejsza. Każda uczestniczka wieczoru panieńskiego zapamięta ten wieczór jako wyjątkową, zmysłową przygodę.

SPA WIENIAWA to doskonałe miejsce na czarujący wieczór panieński. Zagwarantujemy wszystkim Gościom indywidualną obsługę, relaksujące i upiększające zabiegi oraz wytworny poczęstunek. Na życzenie skomponujemy pakiet „szyty na miarę”

Pakiet I

Dla każdej z Pań ciepły szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.
Czekać będzie na Panie patera owoców egzotycznych wraz z kieliszkiem wina musującego. Zabieg pielęgnacyjno – odżywczy na dłonie z parafiną.
Czas trwania pakietu ok 2 h
Koszt: 90 zł/osoba*  *minimalna rezerwacja 4 osoby

Pakiet II

Dla każdej z Pań ciepły szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.
Czekać będzie na Panie patera owoców egzotycznych oraz wyborne hiszpańskie czerwone wino /butelka 0,7 l na 2 osoby/

Pannę Młodą, naszą Gwiazdę wieczoru, zapraszamy do gabinetu Hammam, gdzie wykonamy masaż całego ciała pianą, po którym skóra będzie oczyszczona, odświeżona i gotowa na przyjęcie preparatów odżywczych.

Dla pozostałych Pań proponujemy nałożenie odżywczych masek na twarz.

Czas trwania pakietu ok 2 h.

Koszt: 110 zł/osoba*

*minimalna rezerwacja 4 osoby

Pakiet III

Dla każdej z Pań ciepły szlafrok. Możliwość korzystania z basenu z ławą z hydromasażem oraz z sauny suchej i łaźni parowej.

Proponujemy Rytuał Saunowy „Dotyk Cytrusa” – rytuał orzeźwiająco-nawilżający skierowany dla kobiet i mężczyzn.
Seans zaczynamy peelingiem w łaźni parowej z olejkiem grejpfrutowym.
Następnie rozpoczniemy seans kosmetyczny w saunie suchej o zapachu trawy cytrynowej, z aplikacją kremu jogurtowego z limonki.
Na koniec podamy napój owocowo/warzywny – bombę witaminową.
Na zakończenie dla Panny Młodej masaż relaksujący, a pozostałe Panie zapraszamy do strefy wypoczynkowej SPA na dobre wino, owoce i lekkie przekąski.

Czas trwania pakietu ok 3 h.

Koszt: 149 zł/osoba*

*minimalna rezerwacja dla 4 osób
Każdy z pakietów Wieczór Panieński w SPA można urozmaicić lunchem, wytworną kolacją w restauracji Pałacowej, noclegiem w specjalnych cenach. A dla uczestniczek Wieczoru Panieńskiego dodatkowo specjalne rabaty na masaże i zabiegi kosmetyczne.
Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich szczegółowych informacji: tel. 58 673 92 80 lub e-mail biurospa@hotelwieniawa.com.

*Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pakietu