Hotel SPA Wieniawa
A lazy image

Wesela

Wesele w pałacu sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu wszystkich młodych par stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Warto nadać mu niezwykłą oprawę, starannie wybierając miejsce przyjęcia weselnego. Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Hotel SPA Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego plenerowego wesela w przepięknym zabytkowym parku.

Dla młodych par, które gustują w wysublimowanych wnętrzach, oddajemy do dyspozycji 4 sale wewnątrz pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa. Wszystkie sale na wesela, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości. Pomożemy również w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.

Ceremonie zaślubin w pałacowym parku. Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania tematycznych przyjęć weselnych oraz ceremonii zaślubin w pałacowym parku w towarzystwie pomników przyrody. Ze względu na unikalny klimat naszego parku oferujemy organizację wesela oraz innych uroczystości rodzinnych w plenerze. Posiadamy specjalne pawilony bankietowe, pięknie wyposażone i udekorowane z parkietem do tańca. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowane wesela czy ceremonia zaślubin na łonie natury zapadnie wszystkim jego uczestnikom na zawsze w pamięci.

Położenie Hotelu Wieniawa w cichej i spokojnej okolicy na Kaszubach niedaleko Trójmiasta to jeden z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości weselnych.

W celu zaplanowania przyjęcia weselnego zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii pod numerem +48 586 739 280 lub +48 728 322 523 e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com

photo alt text

Kiedy para młoda zabiera się za organizację swojego ślubu i wesela, jest to zazwyczaj spore wyzwanie. Kwestii logistycznych jest całe mnóstwo, a dodatkowo trzeba dokonywać wyborów dotyczących chociażby miejsca, czy menu. Ciekawym pomysłem może być przyjęcie weselne w plenerze. Imprezy na świeżym powietrzu nieraz niosą ze sobą niezwykłą aurę. Wyjątkowy dzień należy uczcić we właściwy sposób, a zatem pierwszym elementem procesu decyzyjnego powinno być określenie oczekiwań wobec całej ceremonii. Na co należy zwrócić uwagę i o czym warto pamiętać?

photo alt text
Sala weselna nad morzem może być świetnym miejscem na zorganizowanie całego wydarzenia. Plenerowa otoczka ma potencjał, aby nadać zaślubinom wręcz wspaniałej atmosfery, na którą złożyć się może:
  • Otoczenie przyrody
  • Ładne widoki
  • Ciekawe kadry dla fotografa
To tylko niektóre z zalet przyjęcia na świeżym powietrzu. Wesela na Kaszubach mogą być niezapomniane i imponujące, dlatego warto rozważyć taką opcję.

Ślub w plenerze nad morzem może mieć bardzo istotną zaletę – jeśli na co dzień nie mieszkamy na tych obszarach i wraz ze swoimi gośćmi specjalnie pojedziemy gdzieś w celu pobrania się, w pewnym sensie podkreśla to rangę całego wydarzenia. Nie ulega wątpliwości, że ślub i wesele, to wyjątkowe momenty w życiu człowieka. Wyjazd natomiast nieraz pełni funkcję relaksującą – w tym przypadku wszyscy wspólnie mamy okazję cieszyć się radosnymi okolicznościami, a dodatkowo poczuć się nieco oderwani od rzeczywistości z dala od własnych domów. Położenie w ten sposób akcentu na to, jak istotny jest dla nas ten dzień, może być subtelną, a jednocześnie wyszukaną formą dopracowywania szczegółów.

photo alt text

Nieodłączną częścią wielu wesel jest fotograf, którego zadaniem jest uwieczniać przeżyte przez nas chwile. Ślub w plenerze nad morzem może stanowić świetną oprawę całego wydarzenia, dzięki czemu pamiątkowe zdjęcia mogą wyjść naprawdę estetycznie i elegancko. Poza tym otoczenie natury w tle nieraz może wspaniale urozmaicić poszczególne fotografie. Można bowiem wybrać lokalizację z większą ilością zieleni, dominującą plażą, czy też błękitem nieba i falującą wodą. Sala weselna na Kaszubach może być zatem niezwykle ciekawym rozwiązaniem.

photo alt text

Na uwadze należy mieć jednak to, że w plenerze jesteśmy w dużym stopniu uzależnieni od pogody. Z pewnością nie chcielibyśmy, aby niekorzystne warunki atmosferyczne zrujnowały nam wesele, dlatego zatroszczyć się trzeba o powierzchnię zadaszoną i pomieszczenie, w którym w razie czego również można będzie się bawić. Dobrym pomysłem może być hotel na wesele nad morzem, który pozwoli nam w razie czego schronić się przed deszczem, a w przypadku ładnej pogody zorganizować zabawę na świeżym powietrzu.

Zarezerwuj pokój, dzięki któremu Twój pobyt w Hotelu Wieniawa będzie udany.
pfr logo
Pokaż na mapie