fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WARSZTATY ŻEGLARSKIE

Warsztaty żeglarskie w Hotelu SPA Wieniawa. Żeglarstwo to pasja, to sposób na życie to także udana integracja. Żeglarstwo może uprawiać każdy, aktywność ta nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego, jedynie chęci.

Warsztaty żeglarskie to jedne z najlepszych sposobów na teambuilding czy integrację w zespole. To też świetna okazja, aby przyjrzeć się jak działa nasz zespół czy poszczególni jego członkowie w naturalnych warunkach pracy. Możemy wtedy zauważyć, kto ma naturalne predyspozycje do bycia liderem, kto stoi z boku i się nie angażuje, kto neguje, a kto dba żeby wszystko szło zgodnie z planem. W czasie rejsu pracownicy uczą się pracy w grupie, podejmowania decyzji i szybkiego działania, nawet mimo niesprzyjających okoliczności. W naturalny sposób dochodzi do podziału ról w zespołach. Podczas tego typu wydarzeń wzmacniają się cechy osobowości takie jak odwaga, otwartość, odporność na stres czy cierpliwość. Ponieważ uczestnicy przez długi czas przebywają razem na niewielkiej przestrzeni, ważna staje się  komunikacja i radzenie sobie z kryzysami i konfliktami, które mogą się pojawiać.

Warsztaty z Windsurfingu i Żeglarstwa – Marina, plaża PUCK

Całość zajęć organizowana nad bezpiecznym akwenem Zatoki Puckiej.

Warsztaty żeglarskie: Czas około 5-6 godzin na przeprowadzenie warsztatów żeglarskich (Windsurfing + Żeglarstwo).

Zajęcia prowadzone są przez byłych mistrzów żeglarstwa, na łodziach idealnie do tego przystosowanych. Żeglujemy po akwenie Zatoki Puckiej na jachtach klasy PUCK lub na pełnomorskim Friendship 26.

Oferta warsztatów żeglarskich przygotowywana jest indywidualnie pod każdą grupę.

Warsztaty Żeglarskie dla Państwa firmy by się odbywały z podziałem na dwie grupy, według następującego programu:
– przywitanie, omówienie programu oraz zasad bezpieczeństwa – cała grupa
– podział na grupy
– grupa pierwsza zajęcie z windsurfingu teoria + zajęcia na wodzie (deski, żagle, pianki, kamizelki, instruktorzy) zajęcia około 2,5 godz.
– grupa druga w tym samym czasie zajęcia z żeglarstwa na dwóch jachtach pełnomorskich z skiperami – rejs po wodach zatoki z puckiej z elementami sterowania jachtem (każdy steruje, stawianie żagli, obsługa załogandzka itd.) elementy teorii.
Po 2,5 godz. grupy się zamieniają i osoby z jachtu zaczynają zajęcia z Windsurfingu a grupa pierwsza zaczyna zajęcia na jachtach.

Propozycja na wieczór to muzyka Szanty na żywo przy okazji kolacji grillowej  (wiata grillowa z miejscem do tańczenia)