Atrakcje w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WAKACYJNA PROMOCJA – WAKACJE NAD MORZE

Niebywała okazja na wakacje nad morzem w zaciszu trójmiasta. Wakacyjna promocja, Wakacyjne pakiety, Wakacje dla Aktywnych.

WAKACYJNA OFERTA – LAST MINUTE 10% taniej dla pobytów po 19.08.2018

wakacyjna promocjaHotel SPA & Wellness to ostoja ciszy i spokoju sprzyjająca relaksowi i odprężeniu. Hotel jest położony niedaleko trasy prowadzącej do Pucka i na półwysep Helski. Nasza lokalizacja to także bliskość trójmiasta (Gdynia około 15 minut samochodem, Gdańsk około 30 minut) oraz Kaszub.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Cisza i spokój w zabytkowym parku, relaks w hotelowym SPA i strefie aqua, aktywne spędzenie czasu na kortach tenisowych, przy minigolfie, squash’u. Zwiedzanie trójmiasta i jego atrakcje, czy też piękno przyrody na ziemi kaszubskiej. Każdy dzień wakacje nad morzem w Hotelu Wieniawa może być wyjątkowy i niepowtarzalny.

Propozycja pakietów wakacyjnych:

Wakacje nad morzem – zobacz szczegóły – teraz LASTT MINUTE 10% taniej
Wakacyjny urlop w SPA – zobacz szczegóły – teraz LASTT MINUTE 10% taniej
Wakacje dla Aktywnych, Znajdź sportową pasję życia w tydzień – zobacz szczegóły – LASTT MINUTE 10% taniej
Wakacje to najlepszy moment, aby wybrać się gdzieś za miasto i poczuć prawdziwą wolność. Unikatowe wnętrza, malownicza okolica, doskonała lokalizacja blisko trójmiasta i półwyspu helskiego Pałacu – Hotelu****Wieniawa sprawią, że poczujesz przypływ pozytywnej energii.

 

Teren bogaty w liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności.Zachęcamy naszych gości do poznania pięknych okolic gościnnej ziemi puckiej oraz Trójmiasta

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail:rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com