Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

31 przytulnych pokoi - noclegi nad morzem z basenem

Hotel nad morzem? A gdyby połączyć hotel blisko morza, z pięknym parkiem, w XIX wiecznym pałacu Wieniawa do tego dołożyć nowoczesny dworek z basenem, SPA i centrum konferencyjnym? To mamy idealne miejsce do odpoczynku, zabawy i pracy.

Hotel Wieniawa to zespół pałacowo-dworski w okolicach Trójmiasta niedaleko morza. Jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, pracy i zabawy dla Państwa. Dla was przygotowaliśmy pokoje z wyczuciem smaku, funkcjonalności, elegancji i wygody 31 przytulnych pokoi. 16 z nich znajduje się w XIX wiecznym pałacu Hotelu **** Wieniawa, kolejne 15 w nowo wybudowanym Dworku SPA. Każdy pokój jest stylowo urządzony z nowoczesnym wyposażeniem i eleganckim wystrojem nawiązującym do dawnej świetności Pałacu. W Hotelu Wieniawa sami Państwo wybieracie kolor swojego pokoju – proponujemy wysublimowaną Wanilię, Czekoladę czy Magnolię. Każdy pokój jest inny, posiada różną kolorystykę oraz własną nazwę. Nasze pokoje można porównać do ludzi ich charakteru, samopoczucia. Dlatego znajdziecie Państwo u nas pokój idealnie dopasowany do waszego charakteru czy samo poczucia.

Hotel Wieniawa to miejsce ciche i spokojne z dobrze wyposażonymi pokojami.

Pobyt w Wieniawie dla osób szukających cichego miejsca lub hotel nad morzem zawsze będzie kameralny i wyjątkowy. Z pokoi roztacza się wspaniały widok na urokliwy zabytkowy park stanowiący niewątpliwą atrakcję i ozdobę hotelu. Wyjątkową zaletą jest bliskość Gdyni, Sopotu, Gdańska jak też całego pomorskiego wybrzeża morza bałtyckiego. Hotel Wieniawa to wyjątkowe miejsce na wczasy w hotel nad morzem, romantyczny weekend we dwoje, szkolenie czy konferencje w cichej miłej atmosferze. Nasze pokoje nie tylko są wyjątkowe i niepowtarzalne ale także dobrze wyposażone w telefon, telewizję satelitarną, radio, minibar, internet bezprzewodowy, własny sejf, indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz suszarkę do włosów. W cenę pobytu wliczone jest korzystanie z hotelowego SPA – basenu, sauny suchej, łaźni parowej, jacuzzi. Dla Państwa spokoju zapewniamy miejsce na monitorowanym parkingu. Nie zapominamy o wygodzie żadnego naszego klienta dlatego jesteśmy przygotowani do obsługi osób niepełnosprawnych.

Restauracja

Odpoczynek

Spa & Wellness

Konferencje

Pokój SPA 2-Os Dla 1 Osoby

Zobacz

Pokój SPA 2-Osobowy

Zobacz

Pokój 2-Osobowy

Zobacz

Pokój LUX SPA 2-Osobowy

Zobacz

Pokój LUX 2-Osobowy

Zobacz

Apartament

Zobacz

Apartament Suite

Zobacz