Zabiegi na ciało

Satynowe ciało

Satynowe ciało

Doskonały peeling wykonany z zastosowaniem kryształków soli morskiej o działaniu relaksującym oraz złuszczającym. Specjalne mleczko do ciała dodatkowo nawilża skórę a także otula aromatem.

Czas 40 minut Cena 130 zł

Talasoterapia - Kuracja morzem

Talasoterapia - Kuracja morzem

Peeling algowo-solny + miętowa maska na ciało – Talasoterapia – miętowa kuracja morzem

W trakcie masażu peelingującego, algi pobudzają krążenie, łagodzą bóle mięśni i stawów, złuszczają powierzchniowy naskórek, odblokowują pory skóry. Ujędrniająca maska z ekologicznymi algami i mieszanką olejków eterycznych z trzech mięt to doskonałe rozwiązanie, by pozbyć się cellulitu, suchości skóry, utraty jędrności. Zabieg jest szczególnie polecany, jako terapia wspomagająca proces odchudzania. Zabieg jest zakończony przemasowaniem całego ciała na bazie odżywczego kremu z wyciągiem z alg morskich.

Czas 80 minut Cena 270 zł

Żurawinowe nawilżenie

Żurawinowe nawilżenie

Rytuał na ciało – żurawinowe nawilżenie

Zabieg silnie nawilżający i regenerujący przeznaczony dla skór suchych i słabo napiętych. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę suchą . Dzięki dużej zwartości wit. A, E i C ma również działanie antyoksydacyjne i odmładzające.

Rytuał rozpoczyna się peelingiem żurawinowym całego ciała. Subtelny masaż peelingiem łagodnie pobudza skórę do regeneracji.

Kolejnym z etapów jest owinięcie ciała w folii kosmetycznej w której wcześniej zastosowany peeling będzie działał w formie maski na ciało.

Czas 80 minut Cena 250 zł dla jednej osoby
Czas 80 minut Cena 440 zł dla dwóch osób