Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Organizacja imprez plenerowych niedaleko Trójmiasta – kolacje grillowe, pikniki firmowe

 

Restauracja Gdynia? Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację imprez  niedaleko Gdyni to mamy interesującą ofertę specjalnie dla ciebie.

Ciągle rosnącą popularnością i sposobem spędzania czasu na letnie wieczory jest impreza towarzyska przy grillu, który staje się nie tylko metodą przygotowania niezbędnego posiłków ale i stylem zabawy. Wieczorami grill wprowadza do ogrodu przyjemne ciepło, sprzyjając integracji uczestników.

Odpowiednio przygotowana kolacja grillowa może okazać się zarówno wykwintnym przyjęciem, jak również swobodnym spotkaniem w gronie przyjaciół. Hotel Wieniawa zlokalizowany w okolicach trójmiasta jest doskonałym miejscem na organizację kolacji grillowych. W Wieniawie  można przygotować spotkanie przy grillu w stylu mood-food dla gości, których interesuje przede wszystkim relaks w niezobowiązującym towarzystwie, jak również barbecue w stylu slow-food, czyli dla osób dla których najważniejsza jest sztuka grillowania i kunszt wykonanych potraw. Hotel Wieniawa posiada duże doświadczenie w organizacji kolacji grillowych w klimacie kaszubski lub kolacji grillowych z akcentem morskim. Dwie propozycje tematycznych kolacji grillowych, doskonale komponują się z naszym regionem i klimatem hotelu. Kolacja grillowa na kaszubach to propozycja z typowym tradycyjnym menu kaszubskim oraz kapelą kaszubską. Kolacja grillowa z akcentem morskim to dużo grillowanych ryb i oczywiście szanty.

Zabytkowy  ogród Hotelu Wieniawa to idealne i godne polecenia  miejsce na organizację kolacji grillowych, pikniki firmowych i kameralnych spotkań przy grillu. Teren parku ma przygotowaną doskonałą infrastrukturę do organizacji kolacji przy grillu. Teren jest oświetlony, z odpowiednia ilością źródeł prądu, drogami dojazdowymi i  parkingami. Zabudowana drewniana altana z miejscem do tańca jest doskonałym miejscem na mniejsze pikniki do 70 osób i imprezy integracyjne dla firm. Prawdziwe ławy bawarskie, duże palenisko, opuszczane ścianki chroniące przed deszczem i wiatrem sprawiają, że nawet na wypadek nie pogody imprezę będzie można zaliczyc do udanych.

 

Propozycja menu kolacji grillowych

 

Zestaw I

Zupa – Minestrone na bazie  warzywa
Karkówka opiekana w ziołach z grilla
Sznycel drobiowy marynowany w suszonych pomidorach
Kiełbasa wiejska
Ziemniaki w całości
Sosy zimne: czosnkowy, majonezowy
Sałatka warzywna z serem feta
Pieczywo masło, marynaty
Rogaliki drożdżowe z nadzieniem
Kawa i herbata bez ograniczeń

Koszt 65 zł/os

 

Zestaw II

Żurek staropolski z jajkiem i kiełbasą białą
Karkówka opiekana w ziołach z grilla
Schab po argentyńsku przekładany boczkiem
Szaszłyki z drobiu przekładane warzywami
Dorsz lub pstrąg w ziołach
Krupnioki
Ziemniaki w całości
Pieczywo wiejskie
Sosy zimne: czosnkowy, majonezowy
Sałatka ziemniaczana
Sałatka ogrodowa ze świeżych warzyw
Pieczywo masło, marynaty
Placek drożdżowy lub jogurtowy  z owocami
Soki nie gazowane 0,5l na osobę kawa i herbata bez ograniczeń

Koszt 90 zł/os