Hotel SPA Wieniawa

Imprezy firmowe

Organizacja imprez plenerowych niedaleko Trójmiasta – kolacje grillowe, pikniki firmowe. Restauracja Gdynia? Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację imprez niedaleko Gdyni to mamy interesującą ofertę specjalnie dla ciebie.

Ciągle rosnącą popularnością i sposobem spędzania czasu na letnie wieczory jest impreza towarzyska przy grillu, który staje się nie tylko metodą przygotowania niezbędnego posiłków ale i stylem zabawy. Wieczorami grill wprowadza do ogrodu przyjemne ciepło, sprzyjając integracji uczestników.

Odpowiednio przygotowana kolacja grillowa może okazać się zarówno wykwintnym przyjęciem, jak również swobodnym spotkaniem w gronie przyjaciół. Hotel Wieniawa zlokalizowany w okolicach trójmiasta jest doskonałym miejscem na organizację kolacji grillowych. W Wieniawie można przygotować spotkanie przy grillu w stylu mood-food dla gości, których interesuje przede wszystkim relaks w niezobowiązującym towarzystwie, jak również barbecue w stylu slow-food, czyli dla osób dla których najważniejsza jest sztuka grillowania i kunszt wykonanych potraw.

Zabytkowy ogród Hotelu Wieniawa to idealne i godne polecenia miejsce na organizację kolacji grillowych, pikniki firmowych i kameralnych spotkań przy grillu. Teren parku ma przygotowaną doskonałą infrastrukturę do organizacji kolacji przy grillu. Teren jest oświetlony, z odpowiednia ilością źródeł prądu, drogami dojazdowymi i parkingami. Zabudowana drewniana altana z miejscem do tańca jest doskonałym miejscem na mniejsze pikniki do 70 osób i imprezy integracyjne dla firm. Prawdziwe ławy bawarskie, duże palenisko, opuszczane ścianki chroniące przed deszczem i wiatrem sprawiają, że nawet na wypadek nie pogody imprezę będzie można zaliczyc do udanych.


Zarezerwuj pokój dla siebie. Wybierz pod względem koloru i wielkości.
pfr logo
Pokaż na mapie