Golf w regionie

Pole Golfowe w okolicach trójmiasta to świetne miejsce dla wszystkich fanów i sympatyków golfa. Każdy kto chce się wyciszyć i zrelaksować na profesjonalnym polu Golfowym oraz wypocząć w hotelu ze spa Powinien skorzystać z oferty Hotelu Wieniawa.

Dogodne położenie Hotelu***Wieniawa na obrzeżach Trójmiasta pozwala na szybkie dotarcie do pól golfowych w naszym Regionie.

Pole golfowe Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa – 18 dołkowe pole znajduje się w odległości 15 km. Naszym Gościom chcącym skorzystać z gry na polu oferujemy atrakcyjne rabaty na Green Fee oraz transfer na pole.

Pole golfowe Tokary Golf Club – koło Chwaszczyna – 9 dołkowe pole znajduje się w odległości 28 km. Naszym Gościom chcącym skorzystać z gry na polu oferujemy atrakcyjne rabaty na Green Fee oraz transfer na pole

Pole golfowe Postołowo Golf Club 18 dołkowe pole znajduje się w odległości 70 km. Pośredniczymy w sprzedaży Green Fee, organizujemy transfer na pole

Pole golfowe Sand Valley Golf Club koło Pasłęka – 18 dołkowe pole znajduje się w odległości 70 km. Pośredniczymy w sprzedaży Green Fee, organizujemy transfer na pole

Jak widać w okolicach naszego Hotelu fani golfa znajdą pełną ofertę dla siebie. Do tego po dniu pełnym wysiłku fizycznego na polu golfowym zrelaksują się i odpoczną w Naszym Hotelu.

Wspaniałe zabytkowe wnętrza, cisza i spokój, wyśmienita kuchnia w naszej restauracji oraz nowoczesne Spa z basenem w części dworskiej hotelu.

Nasz hotel to także idealne miejsce dla chcących zorganizować szkolenie czy imprezę firmową z golfem.

 

Oferty pobytów golfowych – kliknij tutaj