OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Hotel****SPA Wieniawa zaprasza na wyjątkowe wczasy oczyszczające – oczyszczanie organizmu.

Oczyszczanie organizmu w skrócie opisując, polega na wprowadzeniu jadłospisu oczyszczającego do codziennej diety. Dieta oczyszczająca jest oparta na badaniach naukowych, i najlepiej żeby dietę stosować w spokojnym otoczeniu, gdzie regenerują się zarówno duch, jak i ciało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową!

Kontynuuj czytanie

AQUA-BIKE

AQUA-BIKE – to jazda na specjalnie przygotowanych rowerach w wodzie.

AQUA-BIKE to aktywność skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Instruktorzy na całym świecie zachwalają aquacycling jako idealna forma aktywności do pozbywania się tkanki tłuszczowej czy dokuczającego niektórym paniom cellulitu.

Kontynuuj czytanie

Miniatura Pałacu w Rekowie Górnym

Pałac w Rekowie Górnym stanął w Parku Miniatur. W jednym miejscu, w jednej skali 1:25, można zobaczyć wierne kopie najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski, Świata. Modele najbardziej znanych obiektów – m.in.; kościołów, zamków, dworków i innych ciekawych budowli.

Kontynuuj czytanie

Catering na Wielkanoc Gdynia

Catering na Wielkanoc Gdynia, Dania Wielkanocne Gdańsk, tradycyjne potrawy Wielkanocne Sopot.

Aby wszyscy Państwo cieszyli się atmosferą tych niezwykłych Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wielkanocnych specjałów. Jesteśmy przekonani, że przygotowane z najwyższą dbałością potrawy sprawią, że  Święta Wielkanocne spędzą Państwo w znakomitej atmosferze.

Kontynuuj czytanie

Golf Retro Challenge

Polish Hickory Championship 2014 on June 7th

Kontynuuj czytanie

Gabinet masażu Hammam

Łaźnia Turecka – Gabinet masażu Hammam. Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do Starożytnej Krainy Prawdziwego Hammam, krainy naturalnego piękna– „harmonii ciała i ducha”.

Rytuały dzięki którym doświadczą Państwo orientalnego świata arabskich łaźni hammam, świata pełnego zapachów pochodzących z wyciągów roślinnych oraz olejków zapachowych pozwala na osiągnięcie całkowitego odprężenia i satysfakcji . 

Ceremonia w gabinet masażu hammam oczyszczenia polega nie tylko na dogłębnym oczyszczenie ciała, ale również na ukojeniu duszy. Mycie jest częścią najważniejszą, stanowiącą prawdziwy rytuał, który wymaga pełnego skupienia i odpowiedniej atmosfery oraz profesjonalnych masażystów którzy czekają na Ciebie .

Kontynuuj czytanie

IV EDYCJA TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014

Zimowy turniej golfa – Serdecznie zapraszamy do udziału w IV EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014 na symulatorze golfa Full Swing e6.

ZACZYNAMY JUŻ 04 LISTOPADA 2013 R.

Kontynuuj czytanie

Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Ziemnym

W dniu 28 lipca 2013 roku na kortach tenisowych Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym kobiet i mężczyzn.

Zawody były rozgrywane na trzech kortach tenisowych o sztucznej nawierzchni. W Turnieju wzięło udział 17 zawodników .

Kontynuuj czytanie

HEINEKEN OPENER FESTIVAL

Heineken Open’er Festival  – najważniejszych z letnich festiwali

Kontynuuj czytanie

Kaszubskie Dożynki Gminy Puck

Kaszubskie Dożynki Gminy Puck

Kontynuuj czytanie