Lomi Lomi Nui

W dniu 26.12.2018 zapraszamy naszych Gości na masaż Lomi Lomi Nui

LOMI LOMI NUI uzdrawiający masaż , głęboko zakorzeniony w tradycji hawajskiej i duchu ALOHA. Praktykowany przez mistrzów Kahunów, w świętych miejscach heiau o wysokiej energii. Łączy w sobie dotyk i taniec.
LOMI oznacza ugniatać, głaskać. Podwojone słowo LOMI podkreśla jego jakość i intensywność. Nui  to jedyny, wyjątkowy. W wolnym tłumaczeniu LOMI LOMI NUI to masaż miekką łapą zrelaksowanego kota. Przyjemność jest niezbędnym elementem w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Kiedy jej doznajemy ciało rozluźnia się, puszczają napięcia, energia dużo swobodniej płynie przez ciało. Przyjemny, pełen szacunku dotyk jest podstawą tej sztuki. Uzdrawianie wypływa z wnętrza dzięki miłości. Magia dotyku pozwala ciału na regenerację i powrót do harmonii. Rytuał ten wspiera nasze intencje, uwalnia to co STARE, otwiera na przyjście NOWEGO.
Bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem, za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które zostają „zapamiętywane’ przez nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan relaksacji (stan Alfa) osiągnięty dzięki Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.

Czas trwania około 120 minut    Cena 380 zł

Konieczna wcześniejsza rezerwacja 58 673 92 80 lub e-mail spa@hotelwieniawa.com

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Hotel****SPA Wieniawa zaprasza na wyjątkowe wczasy oczyszczające – oczyszczanie organizmu.

Oczyszczanie organizmu w skrócie opisując, polega na wprowadzeniu jadłospisu oczyszczającego do codziennej diety. Dieta oczyszczająca jest oparta na badaniach naukowych, i najlepiej żeby dietę stosować w spokojnym otoczeniu, gdzie regenerują się zarówno duch, jak i ciało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową!

Kontynuuj czytanie

AQUA-BIKE

AQUA-BIKE – to jazda na specjalnie przygotowanych rowerach w wodzie.

AQUA-BIKE to aktywność skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Instruktorzy na całym świecie zachwalają aquacycling jako idealna forma aktywności do pozbywania się tkanki tłuszczowej czy dokuczającego niektórym paniom cellulitu.

Kontynuuj czytanie

Miniatura Pałacu w Rekowie Górnym

Pałac w Rekowie Górnym stanął w Parku Miniatur. W jednym miejscu, w jednej skali 1:25, można zobaczyć wierne kopie najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski, Świata. Modele najbardziej znanych obiektów – m.in.; kościołów, zamków, dworków i innych ciekawych budowli.

Kontynuuj czytanie

Catering na Wielkanoc Gdynia

Catering na Wielkanoc Gdynia, Dania Wielkanocne Gdańsk, tradycyjne potrawy Wielkanocne Sopot.

Aby wszyscy Państwo cieszyli się atmosferą tych niezwykłych Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wielkanocnych specjałów. Jesteśmy przekonani, że przygotowane z najwyższą dbałością potrawy sprawią, że  Święta Wielkanocne spędzą Państwo w znakomitej atmosferze.

Kontynuuj czytanie

Golf Retro Challenge

Polish Hickory Championship 2014 on June 7th

Kontynuuj czytanie

Gabinet masażu Hammam

Łaźnia Turecka – Gabinet masażu Hammam. Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do Starożytnej Krainy Prawdziwego Hammam, krainy naturalnego piękna– „harmonii ciała i ducha”.

Rytuały dzięki którym doświadczą Państwo orientalnego świata arabskich łaźni hammam, świata pełnego zapachów pochodzących z wyciągów roślinnych oraz olejków zapachowych pozwala na osiągnięcie całkowitego odprężenia i satysfakcji . 

Ceremonia w gabinet masażu hammam oczyszczenia polega nie tylko na dogłębnym oczyszczenie ciała, ale również na ukojeniu duszy. Mycie jest częścią najważniejszą, stanowiącą prawdziwy rytuał, który wymaga pełnego skupienia i odpowiedniej atmosfery oraz profesjonalnych masażystów którzy czekają na Ciebie .

Kontynuuj czytanie

IV EDYCJA TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014

Zimowy turniej golfa – Serdecznie zapraszamy do udziału w IV EDYCJI TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014 na symulatorze golfa Full Swing e6.

ZACZYNAMY JUŻ 04 LISTOPADA 2013 R.

Kontynuuj czytanie

Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Ziemnym

W dniu 28 lipca 2013 roku na kortach tenisowych Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym kobiet i mężczyzn.

Zawody były rozgrywane na trzech kortach tenisowych o sztucznej nawierzchni. W Turnieju wzięło udział 17 zawodników .

Kontynuuj czytanie

HEINEKEN OPENER FESTIVAL

Heineken Open’er Festival  – najważniejszych z letnich festiwali

Kontynuuj czytanie