Atrakcje w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Lomi Lomi Nui

W dniu 26.12.2018 zapraszamy naszych Gości na masaż Lomi Lomi Nui

LOMI LOMI NUI uzdrawiający masaż , głęboko zakorzeniony w tradycji hawajskiej i duchu ALOHA. Praktykowany przez mistrzów Kahunów, w świętych miejscach heiau o wysokiej energii. Łączy w sobie dotyk i taniec.
LOMI oznacza ugniatać, głaskać. Podwojone słowo LOMI podkreśla jego jakość i intensywność. Nui  to jedyny, wyjątkowy. W wolnym tłumaczeniu LOMI LOMI NUI to masaż miekką łapą zrelaksowanego kota. Przyjemność jest niezbędnym elementem w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Kiedy jej doznajemy ciało rozluźnia się, puszczają napięcia, energia dużo swobodniej płynie przez ciało. Przyjemny, pełen szacunku dotyk jest podstawą tej sztuki.

Uzdrawianie wypływa z wnętrza dzięki miłości. Magia dotyku pozwala ciału na regenerację i powrót do harmonii. Rytuał ten wspiera nasze intencje, uwalnia to co STARE, otwiera na przyjście NOWEGO.
Bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem, za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które zostają „zapamiętywane’ przez nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan relaksacji (stan Alfa) osiągnięty dzięki Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.

Czas trwania około 120 minut    Cena 380 zł

Konieczna wcześniejsza rezerwacja 58 673 92 80 lub e-mail spa@hotelwieniawa.com

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Hotel****SPA Wieniawa zaprasza na wyjątkowe wczasy oczyszczające - oczyszczanie organizmu.

Oczyszczanie organizmu w skrócie opisując, polega na wprowadzeniu jadłospisu oczyszczającego do codziennej diety. Dieta oczyszczająca jest oparta na badaniach naukowych, i najlepiej żeby dietę stosować w spokojnym otoczeniu, gdzie regenerują się zarówno duch, jak i ciało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową!

DLACZEGO WARTO OCZYŚCIĆ ORGANIZM?
Zanieczyszczenie organizmu toksynami może powodować następujące dolegliwości: bóle głowy, mięśni i stawów, symptomy jak przy alergii, przemęczenie. Nadmiar toksyn prowadzi do stanów zapalnych i chorób neurologicznych. Dla zdrowia powinniśmy 1 raz na pół roku oczyszczać organizm z toksyn.
Oczyszczanie organizmu z toksyn jest szczególnie wskazane dla osób z nadciśnieniem, miażdżycą, nadwagą, chorobą wieńcową, wysokim cholesterolem, astmą, przewlekłym zapaleniem stawów, problemami skórnymi, paradontozą, podatności na infekcję, zaparciami, z drożdżakami, zakrzepowym zapaleniem żył.

PRZEBIEG WCZASÓW OCZYSZCZAJĄCYCH
1. Profesjonalna analiza składu ciała (niewskazana dla osób w ciąży lub osób posiadających rozrusznik serca) – obliczana jest ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, nawodnienie, masa mięśni, podstawowa przemiana materii, zawartość tłuszczu trzewnego (brzusznego), masa kości, rzeczywisty wiek organizmu
2. Pobyt w Hotelu****SPA Wieniawa
a) Stosowanie się do diety – bezmięsnej i bezcukrowej, opierającej się głównie na zielonych warzywach i koktajlach warzywnych
b) Ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości – gimnastyka, aquaaerobic, aqua bike, a także rekreacyjne spacery po lesie
c) Zmiana nawyków żywieniowych – kluczowa dla jak najdłuższego utrzymania efektów oczyszczania w organizmu
d) niezbędne zabiegi na ciało

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Oczyszczenie organizmu wymaga czasu i przygotowania. Tydzień przed rozpoczęciem wczasów zalecamy dobrze się do nich przygotować: codziennie odpowiednio się nawadniać (30 ml wody na każdy kilogram masy ciała), powoli odzwyczajać od używek i smażonych potraw, zastępując je głównie warzywami i owocami. Zminimalizuje to potencjalne nieprzyjemne objawy, które pojawiają się przy gwałtownym oczyszczaniu – kilka dni lżejszej diety ułatwia płynne przejście w oczyszczający jadłospis. Zalecamy również skorzystanie z sauny przynajmniej 2 razy w tygodniu.

OPIS POSZCZEGÓLNYCH FAZ:
FAZA 1. Oczyszczenie jelit z zalegających toksyn szczególnie wspomaga błonnik.
FAZA 2. Oczyszczanie i regeneracja komórek wątroby.
FAZA 3. Oczyszczenie nerek (i powtórne jelit), czyli przyspieszenie wydalania unieszkodliwionych przez wątrobę toksyn i metali ciężkich.

Przykładowy HARMONOGRAM POBYTU/5 dni/
Pierwszy dzień
Obiad zgodnie z dietą
Spotkanie z dietetykiem: analiza składu masy ciała, pomiar ciała
Aqua aerobik lub inne zajęcia ruchowe
Kolacja
Drugi dzień do czwartego dnia
Na czczo szklanka ciepłej wody z sokiem z cytryny.
Śniadanie
Poranna gimnastyka
Lunch
Zajęcia ruchowe
Obiad:
Rowery/ nordic walking
Zabiegi /Masaż klasyczny/ masaż częściowy/ masaż odchudzający/
Kolacja
5 dzień
Śniadanie

Wymeldowanie

Koszt pobytu :
-    dla 1 osoby - w pokoju 2 osobowym do pojedynczego wykorzystania – 1399 zł
-    dla 2 osób korzystających z pakietu w pokoju 2 osobowym standard – 2499 zł
-    dopłata do Apartamentu – 200  zł
-    druga osoba bez pakietu  – 520 zł /w cenie śniadania i basen/

AQUA-BIKE

AQUA-BIKE – to jazda na specjalnie przygotowanych rowerach w wodzie.

AQUA-BIKE to aktywność skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Instruktorzy na całym świecie zachwalają aquacycling jako idealna forma aktywności do pozbywania się tkanki tłuszczowej czy dokuczającego niektórym paniom cellulitu.

Dzięki temu, że woda stawia opór mięśnie pracują bardziej intensywnie, ale z drugiej strony są one przez nią chłodzone, dlatego wysiłek nie jest tak bardzo odczuwalny.

Zajęcia odbywają się: wtorek 17:45 i 20:30, czwartek 20:00 i 20:45 oraz sobota 10:00 i 10:45, jednorazowe wejście 30 zł/45 min, przy wykupieniu karnetu: 8 wejść 210 zł, 16 wejść 410 zł. Karnet ważny 2 miesiące.

Przerwa Świąteczna w zajęciach z AQUABIKE od 20.12.2016 - rozpoczynamy od 5.01.2017

Prosimy o zapisy – konieczna wcześniejsza rezerwacja tel. 58 673 92 80 lub 728 431 950

aqua bike

Aqua-Bike został zaprojektowany by sprostać wrastającym wymaganiom aquafitnesu. Sprzęt ten ma szeroki zakres użytkowania. Jest idealny do ćwiczeń grupowych, fizykoterapii, rehabilitacji oraz fitnesu. Służy on także triathlonistom w codziennych treningach. Jest zarówno urządzeniem fitness jak i medycznym, gdyż może być wykorzystywany przez osoby mające problemy z kręgosłupem, zapaleniem stawów, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Miniatura Pałacu w Rekowie Górnym

Pałac w Rekowie Górnym stanął w Parku Miniatur. W jednym miejscu, w jednej skali 1:25, można zobaczyć wierne kopie najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski, Świata. Modele najbardziej znanych obiektów - m.in.; kościołów, zamków, dworków i innych ciekawych budowli.

 

10476469_591262534310691_7715372321967409452_n

Catering na Wielkanoc Gdynia

Catering na Wielkanoc Gdynia, Dania Wielkanocne Gdańsk, tradycyjne potrawy Wielkanocne Sopot.

Aby wszyscy Państwo cieszyli się atmosferą tych niezwykłych Świąt, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wielkanocnych specjałów. Jesteśmy przekonani, że przygotowane z najwyższą dbałością potrawy sprawią, że  Święta Wielkanocne spędzą Państwo w znakomitej atmosferze.

catering na wielkanoc Gdynia

Propozycja Menu - Dania na Wielkanocny stół:

 1. Żur wielkanocny z jakiem i biała kiełbasą 19 zł/1l
 2. Krem chrzanowy z wędzonym łososiem i szczypiorkiem 24 zł/1l
 3. Półmisek mięs pieczystych-wielkanocnych 70zł/1kg
 • karkówka z musem chrzanowym
 • schab pieczony z suszonymi owocami/fetą
 • roladka z kaczki z orzechami
 • rolada z boczku
 • roladka z kurczaka z omletem ziołowym
 1. Pstrąg faszerowany podany w całości 70 zł/1 kg
 2. Terina z łososia pieczonego sous vide, otoczona w koperku i szczypiorku 30zł/500g
 3. Pasztet z wątróbki gęsiej z żurawiną  25 zł/500g
 4. Śledź z marynowanymi buraczkami 4 zł/100g
 5. Tradycyjna sałatka jarzynowa 4 zł/100g
 6. Kaczka luzowana w całości z farszem polskim 110 zł/szt (ok. 10/12 porcji)
 7. Pierogi z łososiem i szpinakiem lub pierogi z gęsiną w sosie śliwkowym  12 szt/26 zł

 

Szczegółowe informacje pod numerami tel.: +48 58 673 92 80, Kierownik gastronomii 728 322 523, e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com lub na stronie www.hotelwieniawa.com

Zamówień prosimy dokonywać do dnia 25/03/2018.
Odbiór dań do 30/03/2018 r. Pobieramy kaucje za naczynia 50 zł.

Pragniemy poinformować, iż podane ceny są cenami specjalnymi i nie podlegają rabatom.

1 2 3 5