fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA Z MASKĄ ALGOWĄ


Mikrodermabrazja diamentowa z maską algowąZabieg polega na mechanicznym i kontrolowanym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą głowic pokrytych kryształkami diamentu oraz pompy zasysającej. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę. Po zabiegu skóra staje się gładka, elastyczna, nabiera młodzieńczego wyglądu i odświeżenia skóry, poprawia koloryt, rozjaśnia przebarwienia oraz zwęża rozszerzone pory.

Czas zabiegu 50 minut Cena 160 zł

MIKRODERMABRAZJA DO ZABIEGU


Mikrodermabrazja do zabieguMikrodermabrazja diamentowa do zabiegu pielęgnacyjnego. Po usunięciu górnych warstw naskórka substancje aktywne znacznie łatwiej wnikają w głąb skóry. Mikrodermabrazja diamentowa połączona z zabiegiem pielęgnacyjnym potęguje jego działanie. Zastosowanie terapii łączonych pozwala na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać stosując tylko jedną technikę.

Cena 90 zł

 

PEELING KAWITACYJNY + KREM


Peeling kawitacyjny + kremPeeling kawitacyjny doskonale oczyszcza skórę wykorzystując fale ultradźwiękowe. Poprawia dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa regenerująco na skórę.

Czas zabiegu 30 minut Cena: 110 zł

 

PEELING KAWITACYJNY + MASKA + KREM


Peeling kawitacyjny + maska + kremPeeling kawitacyjny + maska + krem. Peeling kawitacyjny usuwana zanieczyszczenia, martwe komórki, oraz substancje toksyczne ze skóry. Zabieg wraz z dobraną indywidualnie do potrzeb skóry maską spotęguje jej działanie, sprawi że substancje aktywne wnikną w głąb skóry.

Czas zabiegu 30 minut Cena: 140 zł

 

PEELING KAWITACYJNY LUB SONOFOREZA DO ZABIEGU


Peeling kawitacyjny lub sonoforeza do zabieguZastosowanie terapii łączonych pozwala na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać stosując tylko jedną technikę.

do zabiegu Cena: 50 zł

 

SONOFOREZA + AMPUŁKA + KREM


Sonoforeza + ampułka + kremZabieg ten wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które umożliwiają wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych zawartych w ampułce, dobranych odpowiednio do jej potrzeb i rodzaju.

Czas zabiegu 50 minut Cena: 140 zł