fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

KĄPIEL PIWNA

Kąpiel piwna to doskonała dla kobiet i mężczyzn kąpiel w prawdziwym piwie, zawierającym słód, jęczmień oraz witaminy z grupy B, co stanowi doskonałą mieszankę i sposób na relaks. Drożdże zawarte w piwie mają działania oczyszczające na skórę, natomiast jęczmień oraz słód są dobrym składnikiem nawilżającym. Dodatkowo do każdej kąpieli jest podawany kufel piwa, który ma wzmocnić działanie piwa kąpielowego.
Czas 25 minut  – 
Cena dla jednej osoby 95 zł     

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI


Jest to masaż głęboko relaksacyjny, rewitalizujący oraz regeneracyjny. Zabieg łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Masażysta dla uzyskania efektu niesamowitego odprężenia stosuje ciepłe kamienie bazaltowe, co wpływa na niepowtarzalne odczucia. Masaż działa kojąco na zmysły, poprawia pracę narządów wewnętrznych oraz likwiduje stres i niepokój.

Czas 50 minut Cena 190 zł
Czas 80 minut Cena 220 zł

 

MASAŻ KLASYCZNY


Masaż klasyczny jest najpopularniejszym rodzajem wśród szerokiego wachlarza masaży – to swoisty „klasyk”. W zależności o intensywności oraz masowanego obszaru ciała, poprawia ukrwienie, odżywia tkanki i uelastycznia skórę ciała. Masaż klasyczny z pewnością przyniesie ulgę spiętym mięśniom.

50 minut Cena: 140 zł
25 minut Cena: 80 zł

 

MASAŻ SPORTOWY


Masaż sportowy jest doskonałym zabiegiem dla osób aktywnych fizycznie. W zależności od potrzeb może być stosowany jako „rozgrzewka” przygotowująca do wysiłku fizycznego, bądź jako forma regeneracji dla mięśni po aktywności. Zabieg ten z jednej strony pozwala ładnie modelować sylwetkę, z drugiej zaś – rozluźnić napięte mięśnie oraz łagodzić skurcze i ich bolesne objawy.

Czas 50 minut Cena 160 zł
Czas 25 minut Cena 90 zł

 

RYTUAŁ SIŁA CEDRU


Rytuał dedykowany dla Panów w każdym wieku. Jest to rytuał aromaterapeutyczny o przyjemnym drzewno-korzennym zapachu dla prawdziwego mężczyzny. Rozpoczyna się peelingiem cukrowo-solnym z drzewa cedrowego o właściwościach regenerująco-nawilżająco-ujędrniających, wzbogaconym o odżywczą melasę oraz Energen (kompleks nawilżający, odżywczy i przyspieszający odnowę naskórka dzięki aktywnym składnikom drzewa masłowego i drzewa tara)

Czas trwania 80 minut Cena 280 zł dla jednej os
Czas trwania 80 minut Cena 490 zł dla dwóch os