fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Wigilie Firmowe

Wigilie Firmowe – Bożonarodzeniowe Spotkania Opłatkowe w Pałacu Hotelu SPA Wieniawa

Coraz bliżej Święta …
Czas licznych spotkań w gronie rodzinnym i firmowym. Przecież to właśnie ten moment, gdy można pogratulować sobie całorocznej, udanej pracy, sukcesów indywidualnych i zespołowych, a także świetna okoliczność do tego, by powspominać śmieszne sytuacje, radości i wzruszenia z minionych miesięcy.

W tym szczególnym czasie zachęcamy do organizowania spotkań wigilijnych w  Hotelu SPA Wieniawa gdzie przywita Państwa prawdziwy świąteczny nastrój, pachnąca choinka i smakowite tradycyjne dania wigilijne.

Wigilie Firmowe w Hotelu SPA Wieniawa to również propozycja dla osób , które myślą o coraz bardziej popularnych Christmas Party. Przy dźwiękach najpiękniejszych przebojów świątecznych,  kieliszku grzanego wina,  nastrój wigilijnej kolacji połączony z zabawą taneczną pozostanie na zawsze w Państwa pamięci.

Tradycyjne Spotkanie Wigilijne  – ceny już od 65 zł/osoba

Christmas Party – ceny już od 80 zł/osoba

Zapewniamy:
– tradycyjne wigilijne menu
– miłą obsługę
– opłatek
– nastrojową muzykę w tle (kolędy, przeboje świąteczne)

Dodatkowo proponujemy:
– kulig, przejażdżka bryczką
– muzykę na żywo
– Św. Mikołaja ze Śnieżynką rozdającego prezenty
– spotkania mikołajkowe i wigilijne dla dzieci

ORYGINALNA PROPOZYCJA PODARUNKU ŚWIĄTECZNEGO – ZASKOCZ SWOJEGO KONTRAHENTA CZY TEŻ WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ PRACOWNIKA NIEBANALNYM UPOMINKIEM ŚWIĄTECZNYM – PAKIET POBYTOWY SPA LUB VOUCHER DAYSPA, KARNETY NA KORT TENISOWY, BASEN, SQUASH – DO WYKORZYSTANIA PRZEZ CAŁY ROK!

KAŻDY VOUCHER PODARUNKOWY JEST „SZYTY NA MIARĘ”!

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail: marketing@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com