fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WESELA

Ślub i wesele w plenerze

Wesele w pałacu sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu wszystkich młodych par stanie się wyjątkowym wydarzeniem. Warto nadać mu niezwykłą oprawę, starannie wybierając miejsce przyjęcia weselnego.

Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Hotel SPA Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego plenerowego wesela w przepięknym zabytkowym parku.

Sala weselna nad morzem

Dla młodych par, które gustują w wysublimowanych wnętrzach, oddajemy do dyspozycji 4 sale wewnątrz pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa. Wszystkie sale na wesela, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości. Pomożemy również w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.

Tematyczne przyjęcia weselna i ceremonie zaślubin w pałacowym parku

Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania tematycznych przyjęć weselnych oraz ceremonii zaślubin w pałacowym parku w towarzystwie pomników przyrody. Ze względu na unikalny klimat naszego parku oferujemy organizację wesela oraz innych uroczystości rodzinnych w plenerze. Posiadamy specjalne pawilony bankietowe, pięknie wyposażone i udekorowane z parkietem do tańca. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowane wesela czy ceremonia zaślubin na łonie natury zapadnie wszystkim jego uczestnikom na zawsze w pamięci.

OFERTA SPECJALNA NA PRZYJĘCIE WESELNE W PLENERZE

Położenie Hotelu Wieniawa w cichej i spokojnej okolicy na Kaszubach niedaleko Trójmiasta to jeden z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości weselnych.

W celu zaplanowania przyjęcia weselnego zobacz – Układ sal restauracyjnych

Twoje wesele w Hotelu Pałacu Wieniawa – Promocja piątkowa – zobacz szczegóły

OFERTA SPA dla Młodych Par – przygotuj się na ten wyjątkowy dzień:

INDYWIDUALNY KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH

DAY SPA DLA PARY MŁODEJ

DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii pod numerem 58 673 92 80 lub 728 322 523

e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com

Więcej

Wesele w hotelu nad morzem

Dlaczego warto zorganizować wesele w hotelu nad morzem?

Kiedy para młoda zabiera się za organizację swojego ślubu i wesela, jest to zazwyczaj spore wyzwanie. Kwestii logistycznych jest całe mnóstwo, a dodatkowo trzeba dokonywać wyborów dotyczących chociażby miejsca, czy menu. Ciekawym pomysłem może być przyjęcie weselne w plenerze. Imprezy na świeżym powietrzu nieraz niosą ze sobą niezwykłą aurę. Wyjątkowy dzień należy uczcić we właściwy sposób, a zatem pierwszym elementem procesu decyzyjnego powinno być określenie oczekiwań wobec całej ceremonii. Na co należy zwrócić uwagę i o czym warto pamiętać?

Wesele na Kaszubach – dlaczego warto?

Sala weselna nad morzem może być świetnym miejscem na zorganizowanie całego wydarzenia. Plenerowa otoczka ma potencjał, aby nadać zaślubinom wręcz wspaniałej atmosfery, na którą złożyć się może:

Otoczenie przyrody

Ładne widoki

Ciekawe kadry dla fotografa

To tylko niektóre z zalet przyjęcia na świeżym powietrzu. Wesela na Kaszubach mogą być niezapomniane i imponujące, dlatego warto rozważyć taką opcję.

Wesele w hotelu nad morzem – wyjazd na zaślubiny

Ślub w plenerze nad morzem może mieć bardzo istotną zaletę – jeśli na co dzień nie mieszkamy na tych obszarach i wraz ze swoimi gośćmi specjalnie pojedziemy gdzieś w celu pobrania się, w pewnym sensie podkreśla to rangę całego wydarzenia. Nie ulega wątpliwości, że ślub i wesele, to wyjątkowe momenty w życiu człowieka. Wyjazd natomiast nieraz pełni funkcję relaksującą – w tym przypadku wszyscy wspólnie mamy okazję cieszyć się radosnymi okolicznościami, a dodatkowo poczuć się nieco oderwani od rzeczywistości z dala od własnych domów. Położenie w ten sposób akcentu na to, jak istotny jest dla nas ten dzień, może być subtelną, a jednocześnie wyszukaną formą dopracowywania szczegółów.

Potencjał pleneru a zdjęcia

Nieodłączną częścią wielu wesel jest fotograf, którego zadaniem jest uwieczniać przeżyte przez nas chwile. Ślub w plenerze nad morzem może stanowić świetną oprawę całego wydarzenia, dzięki czemu pamiątkowe zdjęcia mogą wyjść naprawdę estetycznie i elegancko. Poza tym otoczenie natury w tle nieraz może wspaniale urozmaicić poszczególne fotografie. Można bowiem wybrać lokalizację z większą ilością zieleni, dominującą plażą, czy też błękitem nieba i falującą wodą. Sala weselna na Kaszubach może być zatem niezwykle ciekawym rozwiązaniem. Na uwadze należy mieć jednak to, że w plenerze jesteśmy w dużym stopniu uzależnieni od pogody. Z pewnością nie chcielibyśmy, aby niekorzystne warunki atmosferyczne zrujnowały nam wesele, dlatego zatroszczyć się trzeba o powierzchnię zadaszoną i pomieszczenie, w którym w razie czego również można będzie się bawić. Dobrym pomysłem może być hotel na wesele nad morzem, który pozwoli nam w razie czego schronić się przed deszczem, a w przypadku ładnej pogody zorganizować zabawę na świeżym powietrzu.

Wesele nad morzem a atmosfera

Morze charakteryzuje się swoim specyficznym klimatem, który niejednokrotnie można poczuć, będąc w tamtych rejonach. Wielu osobom woda kojarzy się z romantyzmem, a szum fal ze spokojem. Również powietrze według niektórych ma w pobliżu morza intrygujący zapach. Te wszystkie elementy składają się na szczegółowy obraz atmosfery, która buduje całościowe wrażenia z wesela – zarówno te odnoszone przez gości, jak i przez parę młodą. Choć ogólna atmosfera ślubu zazwyczaj jest dosyć podniosła, warto zadbać o pewien balans. Nieraz para młoda bardzo się denerwuje całym wydarzeniem, dlatego dobrym pomysłem może okazać się morskie otoczenie.

Ślub w plenerze nad morzem może zatem być bardzo ciekawą alternatywą dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, w jaki sposób zorganizować ten szczególny w ich życiu dzień. Deklaracje małżeńskie i późniejsza huczna zabawa powinna być zaplanowana bardzo szczegółowo, a jednocześnie zgodnie z preferencjami zakochanych. To wyjątkowe wydarzenie należy odpowiednio uczcić, a obszar nadmorski może być wprost idealną lokalizacją. Plenerowe przyjęcia mogą niejednokrotnie dostarczyć zarówno gościom, jak i samej parze młodej cudownej rozrywki oraz okazji do nacieszenia się otoczeniem.

Mniej