fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Weekend dla zdrowego kręgosłupa

Weekend dla zdrowego kręgosłupa 19 – 22.10.2017

Pobyt weekend dla zdrowego kręgosłupa jest zorganizowany dla osób z bólami kręgosłupa i stawów oraz dla tych, które, chciałby uniknąć takich problemów w przyszłości.
Na zajęciach nauczmy, jak wzmacniać prawidłowo mięśnie brzucha by zabezpieczały kręgosłup przed urazami (przeciwdziałanie dyskopatii, kręgozmykom, itp.). Cały pakiet treningowy równoważy napięcie mięśniowe w ciele i daje prawidłową postawę. Nauczymy uwalniać napięcia poprzez stretching oraz odpowiednie pozycje jogowe.
Będziemy mobilizować stawy biodrowe i barkowe.
A wszystko to, poprzez treningi: Pilates, Joga i Balet dla dorosłych. Zapewniamy nieograniczony dostęp do basenu, sauny oraz „morskiego” jodu:). Na terenie hotelu dostępne są, korty: tenisowe, do gry w squasha oraz profesjonalny symulator gry w golfa.

Garść najważniejszych informacji:
Co będziemy robić ?
W cenie wyjazdu jest ok. czterech różnych treningów dziennie!!!. Do dyspozycji jest dwóch profesjonalnych trenerów. Zajęcia są tak rozplanowane, by po dużym wysiłku również uwolnić napięcie i porozciągać się. W cenie są zagwarantowane, śniadanie i obiadokolacja. Wszystko w formie bufetu. Smacznie i elegancko. Można bez ograniczeń
korzystać z sauny i basenu. Teren hotelu jest rozległy i zielony. Jeśli pogoda dopisze będziemy ćwiczyć również na świeżym powietrzu.

Jak długo?
Spotykamy się w czwartek ( 19 października) o godzinie 12.00 na wspólnej kawie i lekkim drugim śniadaniu. W niedziele ( 22 października ) opuszczamy hotel ok. 16.00.

Z dziećmi?
Dlaczego nie? Jeśli ktoś ma ochotę jechać z dziećmi to zorganizujemy im zajęcia, tak by rodzice mogli w spokoju poćwiczyć.

Okolica?
Przede wszystkim będziemy 10 km. od plaży i morza. Niedaleko znajduje się też pole golfowe (Sierra Golf Club) i stadnina koni (Klub Jeździecki Jackiewiczów – w odległości ok. 1 km). Miejsca gdzie można skorzystać z aury i popływać na windsurfingu lub kitesurfing (Puck 12 km., Rewa ok. 18 km., Chałupy ok. 30 km.).

Nie trzeba korzystać ze wszystkich naszych treningów. Można zawsze wybrać sobie kilka treningów, a resztę czasu spędzić inaczej:).

Harmonogram pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa – zobacz tutaj

Jest możliwość uczestniczenia w wybranej dla siebie, pojedynczej lekcji treningowej. Każda pojedyncza lekcja kosztuje 40 zł,

Nauczyciele/instruktorzy prowadzący zajęcia – Lidia Konkel i Katarzyna Zawadzka.
Lidia Konkel – tancerka, dyplomowany nauczyciel tańca, Pilates i Trilo Chi, trener zajęć personalnych na Reformerze. Autorka programu zajęć Balet dla Dorosłych. Wspólnie z córką Katarzyną Zawadzką założyła Studio BO.SO. Body & Soul w Warszawie. Od Roku jest właścicielką Studia BO.SO.w Gdyni. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie z formami ruchu body and mind, pozwalają jej na ciekawe konstruowanie zajęć , gdzie rozwój fizyczny i mentalny idą w parze.
Katarzyna Zawadzka – właściciela marki BO.SO. Body & Soul, Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i Trilo Chi oraz OM Balet,którego jest autorką. Występuje na polskich i międzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy body and mind, takie jak Joga, Pilates, Trilo Chi, DANCE 3/4, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na AMW w Gdyni. Mama Dwóch chłopców.

Koszt pobytu Weekend dla zdrowego kręgosłupa:

Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym 1350 zł.
Dzieci do 13 roku życia płacą 900 zł.
Maluszki do 3 roku życia płacą 550 zł.

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524,
e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com