Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WAKACYJNA PROMOCJA – WAKACJE NAD MORZEM

Niezapomniane wakacje i weekend nad morzem w Pałacu – Hotelu**** Wieniawa

Niebywała okazja na wakacje nad morzem w zaciszu trójmiasta. Wakacyjna promocja, Wakacyjne pakiety, Wakacje dla Aktywnych.

WAKACYJNA OFERTA – LAST MINUTE 10% taniej dla pobytów po 19.08.2018

Hotel SPA & Wellness Wieniawa to ostoja ciszy i spokoju sprzyjająca relaksowi i odprężeniu. Hotel jest położony niedaleko trasy prowadzącej do Pucka i na półwysep Helski. Nasza lokalizacja to także bliskość trójmiasta (Gdynia około 15 minut samochodem, Gdańsk około 30 minut) oraz Kaszub.

Wśród wielu naszych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie

Każdy znajdzie coś dla siebie. Cisza i spokój w zabytkowym parku, relaks w hotelowym SPA i strefie aqua, aktywne spędzenie czasu na kortach tenisowych, przy minigolfie, squash’u. Zwiedzanie trójmiasta i jego atrakcje, czy też piękno przyrody na ziemi kaszubskiej. Każdy dzień wakacje nad morzem w Hotelu Wieniawa może być wyjątkowy i niepowtarzalny.

Propozycja pakietów wakacyjnych:

Wakacje nad morzem – zobacz szczegóły – teraz LASTT MINUTE 10% taniej
Wakacyjny urlop w SPA – zobacz szczegóły – teraz LASTT MINUTE 10% taniej
Wakacje dla Aktywnych, Znajdź sportową pasję życia w tydzień – zobacz szczegóły – LASTT MINUTE 10% taniej

Wakacje to najlepszy moment, aby wybrać się gdzieś za miasto i poczuć prawdziwą wolność. Unikatowe wnętrza, malownicza okolica, doskonała lokalizacja blisko trójmiasta i półwyspu helskiego Pałacu – Hotelu**** Wieniawa sprawią, że poczujesz przypływ pozytywnej energii.

Liczne atrakcje w postaci tras rowerowych i szlaków turystycznych

Teren bogaty w liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności. Zachęcamy naszych gości do poznania pięknych okolic gościnnej ziemi puckiej oraz Trójmiasta

w celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją tel. 58 673 92 80 lub 728 322524, e-mail: rezerwacja@hotelwieniawa.com, więcej ofert specjalnych na www.hotelwieniawa.com