fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

VI Turniej Par Mieszanych Proama Wieniawa CUP 2015

VI Edycja TURNIEJU PAR MIESZANYCH W TENISIE ZIEMNYM PROAMA WIENIAWA CUP 2015.

Turniej odbył się w niedzielę 07 czerwca na kortach tenisowych Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym koło Redy.

 

tenisie ziemnym

 

Gośćmi turnieju między innymi byli:
- konsul generalny Niemiec
- przedstawiciele korpusu dyplomatycznego Holandii w Polsce

Jednym z organizatorów turnieju był Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa.

W VI Edycji TURNIEJ PAR MIESZANYCH wzięło udział 16 par.

Sponsorami tegorocznego turnieju byli:
PROAMA, którą reprezentowała Pan Paweł Włodarski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Dealerskiej, Firma kosmetyczna Luvier z Panią Prezes firmy Małgorzatą Ostrowską, HOTEL****SPA WIENIAWA  oraz Anja Coraletti z wyjątkową biżuterią
Ogromnie cieszy nas udział Prezesa Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego, pana Mikołaja Franasa. Turniej Par Mieszanych organizowany w Hotelu****SPA Wieniawa na stałe wejdzie do kalendarza imprez!Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody - zestawy kosmetyków oraz dyplomy. Zwycięzka para to Grażyna Maciejewska i Dariusz Skurczyński, dla których nagrodą dodatkową jest weekendowy pobyt w Hotelu****SPA Wieniawa.
II miejsce zajęła Ewa Wolak i Mirosław Byzdra - a nagroda to zaproszenie na wytworną kolację dla 2 osób, III miejsce przypadło Alicji Kieraj i Wiesławowi Kaszubowskiemu - w nagrodę otrzymali vouchery do SPA WIENIAWA. Zdobywcy IV miejsca to Karina Piecyk i Bogdan Kułakowski - dla nich nagrody to vouchery na kort tenisowy.Uhonorowana została para, która w niezmiennym składzie uczestniczy od I turnieju. Są to Barbara i Andrzej Popławscy.Wszystkim uczestnikom gratuluję wspaniałej sportowej postawy, dziękuję za super atmosferę towarzyskiego spotkania i cieszę się już na kolejne spotkanie.
tenisie ziemnym
 tenisie ziemnym