fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

SYMULATOR GOLFA

Jeżeli Golf Trójmiasto, to tylko symulator gry w golfa w Hotelu SPA Wieniawa. Niezwykły klimat i wyposażenie sali klubowej utrzymane w atmosferze golfowego domu klubowego sprawiają, że jest to  idealne miejsce na naukę gry w golfa i doskonalenie techniki dla zaawansowanych golfistów.

Symulator golfa Full Swing – system i rozwiązania zastosowane w tym symulatorze stwarzają najlepsze warunki do gry, szkolenia, organizacji zawodów i imprez, a przede wszystkim do świetnej zabawy. Czyni to z niego bardzo dobre narzędzie do propagowania i uczenia gry w golfa.

Symulator produkcji amerykańskiej Full Swing według opinii najlepszych fachowców golfa, członków PGA to jeden z najlepszych symulatorów na świecie. Swą popularność zawdzięcza bardzo wysokiej precyzji odtwarzania parametrów ruchu piłki, a tym samym zapewnia prawie doskonały realizm gry. Większość konferencji szkoleniowych organizowane przez światową federację golfa odbywa się przy udziale symulatora firmy Full Swing.

Symulatory te odczytują i przetwarzają ruch piłki przechodzącej przez „płaszczyzny” czujników znajdujące się przy samym ekranie. Dzięki temu systemowi wiemy wszystko o lecącej piłce o jej kierunku, dystansie, prędkości, a nawet rotacji. Są to najważniejsze informacje dla uderzającego golfisty świadczące o jego technice i skuteczności uderzeń. Piłka jest uderzana z tradycyjnej maty pozbawionej jakichkolwiek czujników, a rodzaj sztucznej trawy symuluje uderzenia z bunkra, i z wyższej trawy (rough). To jeszcze jedna zaleta zwiększająca realizm uderzeń.

Proponujemy Państwu grę na 12 mistrzowskich polach golfowych na całym świecie! W naszej ofercie Golf Trójmiasto, m. in. Nauka gry w golfa „Pierwszy Golfowy krok”. Zapraszamy tu również początkujących golfistów proponując im lekcje z profesjonalnym instruktorem golfa, członkiem PGA PolskaWacławem Laszkiewiczem. Kurs kończy się egzaminem na Zieloną Kartę – golfowe prawo jazdy. Szukasz golf trójmiasto musisz trafić do Hotelu Wieniawa gdzie czeka na Ciebie najlepszy symulator golf Trójmiasto.

 

Organizujemy też turnieje i rozgrywki firmowe. Więcej informacji na temat turniejów  – kliknij tutaj.

 

 Cennik Symulator Golfa – kliknij tutaj

 

Informacje i rezerwacja pod numerem tel. 58 673 92 80 lub 784 658 803 oraz email: marketing@hotelwieniawa.com