fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Święta w Hotelu Wieniawa

Święta Bożego Narodzenia coraz chętniej spędzamy nad morzem lub w górach. Wybieramy miejsca, w których można zarówno zaznać ciszy i spokoju, jak i wypocząć czynnie, czyli np. pobiegać na nartach czy pograć w tenisa. Idealne miejsce na spędzenie świąt poza domem jest Hotel. Tysiące turystów z całej Polski wybiera co roku spędzanie Świąt w Hotelu - dzieląc się opłatkiem nie w domu, ale w hotelach nad morzem i w górach.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ofertę spędzenia Świąt w Hotelu Wieniawa.

Jeszcze kilka lat temu, Święta Bożego Narodzenia kojarzyły nam się tylko i wyłącznie ze spotkaniami rodzinnymi, suto zastawionymi stołami i jeżdżeniem z jednego miejsca w drugie, by odwiedzić wszystkich krewnych. Dziś wygląda to inaczej. Żyjemy w ciągłym pędzie, pracujemy od świtu do nocy, nie mając czasu na odpoczynek w towarzystwie najbliższych. Dlatego tak często decydujemy się na święta w hotelu – by w końcu zaznać odrobiny spokoju, a nie biegać po sklepach i przygotowywać dom do odwiedzin rodziny. Bo przecież Święta Bożego Narodzenia nad morzem lub w górach, to też święta, z tym, że nieco mniej wymagające. Święta w Hotelu Wieniawa to idealne rozwiązanie.

Z roku na rok coraz więcej Polaków decyduje się spędzić Święta Bożego Narodzenia nad morzem lub poza domem. Tym bardziej, kiedy można umilić sobie czas pobytem w jakimś uroczym zakątku, a takich przecież nie brakuje nad morzem. Pomyślcie, jak wspaniale jest po świątecznym śniadaniu wybrać się na spacer po plaży lub wybrać się na kulig. Zdecydowana większość obiektów noclegowych proponuje gotowe pakiety pobytowe zawierające pełne wyżywienie oraz atrakcje dodatkowe. Bez uciążliwego gotowania i prac domowych, bierze się ze świąt tylko to, co najlepsze. Święta w Hotelu Wieniawa to bliskość morza oraz wszystkich trójmiejskich atrakcji. W dodatku kilka dni wolnego sprawia, że możemy zostać dłużej i sprawdzić także jak wygląda Sylwester nad morzem.

Polacy, którzy zdecydowali się spędzić tegoroczne Święta w hotelu, czy pensjonacie tłumaczą, że mają serdecznie dość przedświątecznego rozgardiaszu związanego ze sprzątaniem, robieniem zakupów i gotowaniem.

Najczęściej na wyjazdy w Święta nad morzem, decydują się osoby, które dużo pracują, dla których perspektywa spędzenia tych kilku świątecznych dni na sprzątaniu i gotowaniu jest mało kusząca. Osoby, dla których tradycja ma mniejsze znaczenie, niż zasłużony wypoczynek.

W najbliższych latach liczba osób, spędzających Święta w hotelu lub na wyjazdach nad morze będzie stabilnie rosła, gdyż zmienia się profil społeczeństwa. Polacy coraz więcej pracują i coraz bardziej cenią dni wolne od pracy. Są również coraz bardziej aktywni fizycznie i preferują spędzenie czasu wolnego na spacerach lub innych formach rekreacji.