fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

WIENIAWA GOLF CUP IV – WIELKI FINAŁ

Wielki Finał WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014  – Edycja IV

Finał turnieju WIENIAWA GOLF CUP IV rozegrany został 23 marca 2014 w Hotelu SPA Wieniawa. W czwartej edycji turnieju wzięło udział  18 golfistów. Przypominamy, że do klasyfikacji końcowej liczyło się 5 najlepszych wyników spośród 10 różnych pól, wybranych przez zawodnika.
Stało się już tradycją, że poziom sportowy każdej kolejnej Edycji Wieniawa Golf Cup jest coraz wyższy, wskazują na to wynik czołowej piątki zawodników osiągnięte w czasie trwania rund kwalifikacyjnych.

Do ścisłego finału zakwalifikowało się pięciu zawodników. Runda finałowa został rozegrana na losowo wybranym przez uczestników polu golfowym – Harbour Town. Przebieg rozgrywki finałowej był bardzo wyrównany i po blisko 4,5 godzinnej rywalizacji okazało się, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii Turnieju WIENIAWA GOLF CUP. Po rozegraniu dogrywki (która zakończyła się różnicą jednego punktu) i podliczeniu punktacji w kategorii brutto i netto  zostały ogłoszone oficjalne wyniki.

Wyniki KAT. BRUTTO:
I miejsce Marek Więcek z wynikiem 86
II miejsce Sławomir Kwiecień z wynikiem 87
III miejsce Mariusz Orliński z wynikiem 91

Zwycięzcy tej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki KAT. NETTO:
I miejsce Sławomir Kwiecień z wynikiem 67,3

Zwycięzcą IV TURNIEJU WIENIAWA GOLF CUP 2013/2014 został Marek Więcek z wynikiem 86

Główną nagrodą za zajęcie I miejsca w  kategorii brutto i netto był Weekendowy pobyt w Pałacu Brzeźno na polu golfowym Gradi Golf Club. Wszyscy uczestnicy Wielkiego Finału otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW NA POLACH GOLFOWYCH W ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ JUŻ WKRÓTCE SEZONIE WIOSENNO-LETNIM.  :-)

Serdecznie dziękujemy wszystkim golfistom za uczestnictwo w turnieju i już dziś zapraszamy na kolejną edycję WIENIAWA GOLF CUP V w listopadzie 2014 r.