fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

RESTAURACJA NAD MORZEM

Restauracja czynna:

Poniedziałek – Czwartek: 15.00-21.00

Piątek: 15.00-22.00

Sobota: 13.00-22.00

Niedziela: 13.00-21.00

Ostatnie zamówienia przyjmujemy 30 minut przed zamknięciem restauracji, konieczna telefoniczna rezerwacja stolika.

ZAPRASZAMY

KAMERALNY = BEZPIECZNY, zobacz jak przystosowaliśmy nasz obiekt aby Twój pobyt był bezpieczny  – kliknij tutaj/bezpieczny hotel COVID-19

Restauracja Hotelu Wieniawa to przede wszystkim dania kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Mamy świadomość, iż podstawą dobrej opinii o hotelu jest przede wszystkim wysoka jakość usług gastronomicznych.

Wszystkich miłośników dobrego jedzenia chcących spróbować smacznej, zdrowej kuchni i poszukujących nietuzinkowych smaków zapraszamy na obiady, kolacje oraz niedzielne lunche serwowane w romantycznych wnętrzach Pałacu, słonecznym tarasie lub parku.

Karta Menu – KARTA MENU

Jesienne karta menu – Polska Złota Jesień

Gorąco zachęcamy do organizacji uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych. Z wielka dbałością przygotujemy chrzciny, uroczystości komunijne, zaślubiny i wesela. Nasza restauracja zaprasza również na organizację obiadów i kolacji świątecznych, wigilii firmowych. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa spotkań i przyjęć o różnym charakterze. Restauracja Hotelu Wieniawa dysponuje 8 salami. Każda sala jest wyjątkowa i zachwyci Gości swą niepowtarzalną, aranżacyjną grą kolorów nawiązującą do czasów świetności pałacu.

Piękny zabytkowy park Hotelu Wieniawa jest idealnym miejscem na organizację przyjęć i bankietów w plenerze do 150 osób. Imprezy plenerowe w parku są organizowane, w eleganckich pawilonach bankietowych. W przepięknej stylowej wiacie grillowej przygotowujemy również oryginalne garden party, kolacje grillowe, pikniki, festyny lub przyjęcia zaręczynowe.

Więcej informacji na temat restauracji kliknij tutaj

Propozycje kolacji grillowych kliknij tutaj

W piwnicach naszego pałacu urządziliśmy kameralny Pub, w którym nasi barmani doradzą Państwu nie tylko w kwestii wyboru win, ale także przygotują wspaniałe drinki. Pub jest idealnym miejscem na wieczorne spotkania towarzyskie i biznesowe, jak również na chwilę odpoczynku i spotkanie z przyjaciółmi. Warto także wpaść w gorące wakacyjne dni na oryginalne soki czy letnie napoje, a dla melomanów zorganizujemy zamknięte kameralne koncerty. Naszym gościom korzystającym z noclegów oferujemy śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego.

Hotel****Wieniawa zastrzega sobie prawo do wyboru (punktu gastronomicznego) miejsca serwowania posiłków zarówno śniadań jak i obiadokolacji. Szczegółowe informacje na temat miejsca podawania posiłków są dostępne pod nr tel. 58 673 92 80 na 7 dni przed data planowanego pobytu. Restauracja czynna w godzinach 12.00 – 21.00, godziny serwowania obiadokolacji 17.00 – 19.00

CATERING z Hotelu Wieniawa zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o małych i dużych firmach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji profesjonalnych poczęstunków na różnego rodzaju konferencjach, spotkaniach biznesowych, imprezach plenerowych, jak i również na przyjęciach rodzinnych. Każda propozycja menu jest dostosowana do Państwa potrzeb. Obsługujemy przyjęcia kompleksowo, zapewniamy obsługę kelnerską, barmańską, zastawę stołową, stoły, krzesła, dekoracje. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Wyróżnienia:

Restauracja w Pałacu Hatelu Wieniawa, została jako jedyna w okolicy powiatu puckiego oraz całego Trójmiasta wyróżniona godłem „Złoty Standard w obsłudze Klienta„

W plebiscycie na  Najlepszą Restaurację Powiatu Puckiego organizowanego przez redakcję gazety Dziennik Bałtycki oraz portal internetowy naszemiasto.pl., Restauracja Hotelu Wieniawa zajęła drugie miejsce.

Wszelkich informacji dot. organizacji bankietów, przyjęć i uroczystości udzieli Państwu Manager Gastronomii pod numerem tel. 58 673 92 80 lub 728 322 523

e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com