fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

Klinika OdNowa dba o profilaktykę zdrowia na wszystkich poziomach. Im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej rozumie sygnały swojego ciała. Tym samym zaczyna mocniej wspierać relacje z samym sobą i stawiać granice w relacjach z innymi.

W sytuacji, gdy już zdrowie zostało nadszarpnięte doprowadzamy do zharmonizowania organizmu co skutkuje powrotem do zdrowia.

Wydobywamy drzemiące w ludziach potencjały i pomagamy zrozumieć, że „JA” zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integrację ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek.

 

Klinika OdNowa wraz z Hotelem Wieniawa zaprasza Cię na Refleksologiczny Turnus Zdrowia. Tym razem zgłębiać będziemy Twoje indywidualne przyczyny nadwagi jak i uruchomimy proces uzdrawiania tej sytuacji podczas trwania Turnusu.

Przed Tobą pełne wyzwań 5 dni , dzięki którym będziesz mógł spojrzeć na Siebie w nowym i zdrowym nawyku, doświadczając codziennej pracy nad Sobą.

Odkryjesz, że zajmowanie się sobą by zharmonizować swój organizmu nie tylko przynosi wymarzone rezultaty ale i może być przyjemne.

Zaczniemy od wnikliwej diagnostyki z zakresu:
– Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, aby sprecyzować przyczynę Twoich dolegliwości i skompletować Twoją indywidualną strategie leczenia na Turnusie
– Refleksoterapii, aby zobaczyć na jakim poziomie jest Twoja homeostaza
– Twoich potencjałów do przeprowadzenia indywidualnej i jakościowej zmiany nawyków

 

Nasi Terapeuci zadbają o Twoje codzienne uzdrawianie poprzez
• zabiegi refleksologiczne stóp
• zabiegi refleksologii głowy i twarzy
• zabiegi terapii ciepłem
• zabiegi i sesje indywidualne wg strategii • leczenia na Turnusie

 

W swojej codziennej pracy nad Sobą nauczysz się
• medytować
• integrować Swoje ciało poprzez techniki uziemiania
• dokonasz wstępnej integracji Swojego Ciała, Umysłu i Ducha, poprzez zmianę żywienia w treningu Turnusowym, abyś mógł stosownie dla Ciebie nawyki zabrać ze Sobą do domu
•Będziesz brał udział w wyjątkowych warsztatach z zakresu zmiany stylu życia,
zmiany swoich przekonań przez holistyczna prace nad Sobą spotkasz się ze swoim JA

 

Swój pobyt zrealizujesz w przepięknych wnętrzach Hotelu Wieniawa.

To zespół pałacowo-dworski w okolicach Trójmiasta niedaleko morza. Jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, pracy i zabawy. Dla Ciebie przygotowaliśmy pokoje z wyczuciem smaku, funkcjonalności, elegancji i wygody. Z pokoi roztacza się wspaniały widok na urokliwy zabytkowy, 4 hektarowy park, w którym rosną drzewostany. Park stanowi niewątpliwą atrakcję i ozdobę hotelu. Wyjątkową zaletą jest bliskość Gdyni, Sopotu, Gdańska jak też całego pomorskiego wybrzeża morza bałtyckiego.

Dla uczestników naszego Turnusu dostępne są: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa

hotelwieniawa.com

 

Wystartuj w swoja zmianę pod okiem wyspecjalizowanych Terapeutów z zakresu Naturoterapii i ciesz się swoim zdrowiem poprzez integracje ciała, umysłu i ducha

TERMIN : 13-17.05.2020

MIEJSCE : HOTEL WIENIAWA – Rekowo Górne k. Pucka

CENA CAŁOŚCIOWA POBYTU : 1986,00 zł

o rezerwacji miejsca stanowi przeplata w wysokości 986,00 zł reszta kwoty płatna na miejscu

Uwaga Ilość miejsc ograniczona !!!

rezerwacji prosimy dokonywać pod adresem sekretariat@odnowacentrum.pl, (+48) 509 614 409 i (+48) 607 362 424, numeru konta do przedpłaty, 87 1050 1764 1000 0090 8075 8734