fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Hotel****SPA Wieniawa zaprasza na wyjątkowe wczasy oczyszczające - oczyszczanie organizmu.

Oczyszczanie organizmu w skrócie opisując, polega na wprowadzeniu jadłospisu oczyszczającego do codziennej diety. Dieta oczyszczająca jest oparta na badaniach naukowych, i najlepiej żeby dietę stosować w spokojnym otoczeniu, gdzie regenerują się zarówno duch, jak i ciało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową!

DLACZEGO WARTO OCZYŚCIĆ ORGANIZM?
Zanieczyszczenie organizmu toksynami może powodować następujące dolegliwości: bóle głowy, mięśni i stawów, symptomy jak przy alergii, przemęczenie. Nadmiar toksyn prowadzi do stanów zapalnych i chorób neurologicznych. Dla zdrowia powinniśmy 1 raz na pół roku oczyszczać organizm z toksyn.
Oczyszczanie organizmu z toksyn jest szczególnie wskazane dla osób z nadciśnieniem, miażdżycą, nadwagą, chorobą wieńcową, wysokim cholesterolem, astmą, przewlekłym zapaleniem stawów, problemami skórnymi, paradontozą, podatności na infekcję, zaparciami, z drożdżakami, zakrzepowym zapaleniem żył.

PRZEBIEG WCZASÓW OCZYSZCZAJĄCYCH
1. Profesjonalna analiza składu ciała (niewskazana dla osób w ciąży lub osób posiadających rozrusznik serca) – obliczana jest ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, nawodnienie, masa mięśni, podstawowa przemiana materii, zawartość tłuszczu trzewnego (brzusznego), masa kości, rzeczywisty wiek organizmu
2. Pobyt w Hotelu****SPA Wieniawa
a) Stosowanie się do diety – bezmięsnej i bezcukrowej, opierającej się głównie na zielonych warzywach i koktajlach warzywnych
b) Ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości – gimnastyka, aquaaerobic, aqua bike, a także rekreacyjne spacery po lesie
c) Zmiana nawyków żywieniowych – kluczowa dla jak najdłuższego utrzymania efektów oczyszczania w organizmu
d) niezbędne zabiegi na ciało

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:
Oczyszczenie organizmu wymaga czasu i przygotowania. Tydzień przed rozpoczęciem wczasów zalecamy dobrze się do nich przygotować: codziennie odpowiednio się nawadniać (30 ml wody na każdy kilogram masy ciała), powoli odzwyczajać od używek i smażonych potraw, zastępując je głównie warzywami i owocami. Zminimalizuje to potencjalne nieprzyjemne objawy, które pojawiają się przy gwałtownym oczyszczaniu – kilka dni lżejszej diety ułatwia płynne przejście w oczyszczający jadłospis. Zalecamy również skorzystanie z sauny przynajmniej 2 razy w tygodniu.

OPIS POSZCZEGÓLNYCH FAZ:
FAZA 1. Oczyszczenie jelit z zalegających toksyn szczególnie wspomaga błonnik.
FAZA 2. Oczyszczanie i regeneracja komórek wątroby.
FAZA 3. Oczyszczenie nerek (i powtórne jelit), czyli przyspieszenie wydalania unieszkodliwionych przez wątrobę toksyn i metali ciężkich.

Przykładowy HARMONOGRAM POBYTU/5 dni/
Pierwszy dzień
Obiad zgodnie z dietą
Spotkanie z dietetykiem: analiza składu masy ciała, pomiar ciała
Aqua aerobik lub inne zajęcia ruchowe
Kolacja
Drugi dzień do czwartego dnia
Na czczo szklanka ciepłej wody z sokiem z cytryny.
Śniadanie
Poranna gimnastyka
Lunch
Zajęcia ruchowe
Obiad:
Rowery/ nordic walking
Zabiegi /Masaż klasyczny/ masaż częściowy/ masaż odchudzający/
Kolacja
5 dzień
Śniadanie

Wymeldowanie

Koszt pobytu :
-    dla 1 osoby - w pokoju 2 osobowym do pojedynczego wykorzystania – 1399 zł
-    dla 2 osób korzystających z pakietu w pokoju 2 osobowym standard – 2499 zł
-    dopłata do Apartamentu – 200  zł
-    druga osoba bez pakietu  – 520 zł /w cenie śniadania i basen/