fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna w Hotelu SPA Wieniawa to głównie zabiegi polegające na usuwaniu zmarszczek twarzy oraz leczeniu potliwości.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarzy specjalistów.

Delikatna skóra twarzy z biegiem lat traci swoją elastyczność. Zaczynają się na niej pojawiać zmarszczki i bruzdy. Dziś z łatwością możemy się ich pozbyć. Nowoczesna medycyna estetyczna przywraca młody wygląd. Kwas hialuronowy i botoks to jedne z sekretów dzisiejszego piękna, sprężystości i gładkości skóry. Doskonale nawilżają skórę, nadając naturalny wygląd.

Kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze właściwej oraz jest składową macierzy komórkowej. Stosowanie go jest bezpieczne, ze względu na naturalne występowanie w ludzkim organizmie, dzięki czemu nie ma konieczności wykonywania testów skóry. Młoda skóra posiada kwas hialuronowy w nadmiarze, czego konsekwencją jest jej sprężysty wygląd. Proces starzenia się powoduje jego braki, spada zdolność wiązania wody – w konsekwencji powstają zmarszczki i bruzdy. Ostrzykiwanie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym powoduje efekt wypełnienia oraz przywraca sprężystość skóry.

Toksyna botulinowa, potocznie nazywana botoksem, podana pod skórę blokuje impulsy nerwowe, dzięki czemu rozluźnia mięśnie, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Zastosowanie botoksu powoduje spłycenie istniejących zmarszczek. Pozostałe funkcje skóry, takie jak unerwienie, czucie, kolor pozostają bez zmian. Ostrzykiwanie botuliną  jest procesem odwracalnym. Efekty utrzymują się od 4 do 6 miesięcy. Wczesne stosowanie botoksu (wiek w okolicach 27-30 lat) w medycynie estetycznej jest uznawane za działanie profilaktyczne, które pozwala na utrzymanie gładkiej skóry oraz młodego wyglądu przez długie lata.

 

Medycyna estetyczna – dostępne pakiety:

DRUGA MŁODOŚĆ Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ