fbpx

Atrakcje
w okolicy

Rezerwacja

Pakiety

MASAŻE

MASAŻ NATURALNYM BURSZTYNEM – NOWOŚĆCzas 50 minut Cena 160 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 295 zł dla dwóch osób

 

CZAR WEZYRA


Wspaniały masaż relaksacyjny całego ciała nie tylko dla panów. Olej kokosowy odżywia skórę i przywraca naturalny płaszcz ochronny skóry. Przy aromacie cytrusowym oraz marokańskich rytmach masaż głęboko relaksujący przeniesie każdego do krainy dobrego samopoczucia.
Czas 50 minut Cena 160 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 295 zł dla dwóch osób

 

 

LAWENDOWY MASAŻ STÓP


Jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Celem zabiegu jest odprężenie, uspokojenie i wyciszenie. Masaż stóp wykonywany przez terapeutę na bazie olejku z lawendy sprawi, że krew zaczyna szybciej krążyć, polepsza się przemiana materii, a toksyny są szybciej usuwane z organizmu.
Czas 25 minut – Cena 85 zł

 

MASAŻ REGENERUJĄCY SOS – NOWOŚĆ


Doskonale nawilża, delikatnie natłuszcza, sprawiając, że skóra staje się mocna, elastyczna, odporna na rozciąganie. SOS Skin Care ma wymarzoną wprost konsystencję do masażu, jeśli wiec nie ma przeciwwskazań, polecamy codzienny (regularność!) rytuał z delikatnym masażem, który uchroni przed niechcianymi rozstępami, poprawi ukrwienie nie tylko skóry brzucha, ale i piersi, pośladków, ud Czas 50 minut Cena 160 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 295 zł dla dwóch osób

 

MASAŻ AROMATYCZNY


Masaż aromatyczny to masaż całego ciała, który ma na celu odprężenie. Masaż aromatyczny uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, wykorzystując olejki eteryczne, zapewnia odnowę biologiczną całego ciała.
Czas 50 minut Cena 160 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 295 zł dla dwóch osób

 

 

MASAŻ BAMBUSAMI KRÓLEWSKIMI


Orientalny, głęboko rozluźniający masaż, który w zależności od techniki wykonania może mieć działanie relaksujące, modelujące bądź lecznicze. Do masowania wykorzystuje się pałeczki bambusowe o różnej średnicy, które nie tylko są przyjemne w dotyku, ale przede wszystkim fantastycznie modelują sylwetkę, rozluźniają spięte mięśnie i intensyfikują nasze doznania
Czas 50 minut – Cena 170 zł

 

 

MASAŻ CHIŃSKĄ BAŃKĄ


Jest szczególnie polecany dla osób, które pragną mieć jędrną, elastyczną, wygładzoną i smukłą sylwetkę. Chińska bańka jest narzędziem wykorzystywanym do walki z cellulitem oraz do drenażu limfatycznego. Zastosowanie gumowych baniek poprawia ukrwienie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu poprzez intensywne przekrwienie skóry. Działa również relaksująco i uspokajająco.
Czas 25 minut – Cena 95 zł

 

 

MASAŻ CIEPŁĄ CZEKOLADĄ


Jest to zabieg szczególnie polecanym osobom zestresowanym i potrzebującym dawki optymizmu. Relaksujący masaż na bazie gorzkiej czekolady, która stanowi źródło energii, działa na skórę nawilżająco, ujędrniająco i wygładzająco. Taki masaż uwalniając endorfiny, zwane hormonami szczęścia, wprowadza każdego w wyśmienity nastrój, niwelując napięcie mięśniowe, podnosząc odporność i chroniąc układ krążenia organizmu. Po zabiegu uzyskuje się efekt lekkiej opalenizny.
Czas 50 minut Cena 230 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 390 zł dla dwóch osób

 

 

MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM ARGANOWYM


Fantastyczny masaż ciepłym, naturalnym olejem arganowym. Na ciepłym stole do masażu zabierzemy każdego w zmysłową podróż do krainy 1001 nocy. Każdy może spróbować delikatnego masażu, którego doświadczały księżniczki Maroka. Gładkie, aksamitne ciało, oraz relaks w oazie spokoju gwarantuje niezapomniane doznania.
Czas 50 minut Cena 160 zł dla jednej osoby
Czas 50 minut Cena 295 zł dla dwóch osób

 

 

MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI


Jest to masaż głęboko relaksacyjny, rewitalizujący oraz regeneracyjny. Zabieg łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Masażysta dla uzyskania efektu niesamowitego odprężenia stosuje ciepłe kamienie bazaltowe, co wpływa na niepowtarzalne odczucia. Masaż działa kojąco na zmysły, poprawia pracę narządów wewnętrznych oraz likwiduje stres i niepokój.

Czas 50 minut    Cena 190 zł
Czas 80 minut    Cena 220 zł

 

 

MASAŻ GŁOWY I USZU


Jest doskonałą formą relaksu, posiadającą dodatkowo właściwości lecznicze. Głównym celem autorskiego zabiegu jest łagodzenie napięcia organizmu, pomaga przywrócić równowagę fizyczną, energetyczną i emocjonalną. Taki zabieg ma pozytywny wpływ na każdy układ w organizmie.
Czas do 25 minut – Cena 85 zł

 

 

MASAŻ KLASYCZNY


Masaż klasyczny jest najpopularniejszym rodzajem wśród szerokiego wachlarza masaży – to swoisty „klasyk”. W zależności o intensywności oraz masowanego obszaru ciała, poprawia ukrwienie, odżywia tkanki i uelastycznia skórę ciała. Masaż klasyczny z pewnością przyniesie ulgę spiętym mięśniom.
50 minut      Cena: 140 zł
25 minut      Cena: 80 zł

 

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY


Masaż odchudzający to dość skuteczny sposób na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach na ciele, szczególnie na udach, pośladkach, a nawet plecach. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, usprawnione jest oczyszczanie organizmu z toksyn.
Czas 50 minut    Cena 160 zł
Czas 25 minut    Cena 90 zł

 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY


Masaż relaksacyjny jest zabiegiem, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie ciała, co masowany odczuwa jako swoistą przyjemność. Masaż jest wykonywany na bazie oleju naturalnego, masaż ma na celu redukowanie napięcia mięśniowo-nerwowego. Składniki zawarte w oleju doskonale wygładzają i nawilżają skórę, a w połączeniu z działaniem masażu i relaksującej muzyki uspokajają nie tylko ciało, ale i duszę.
Czas 50 minut    Cena 150 zł
Czas 25 minut    Cena 85 zł

 

 

MASAŻ SPORTOWY


Masaż sportowy jest doskonałym zabiegiem dla osób aktywnych fizycznie. W zależności od potrzeb może być stosowany jako „rozgrzewka” przygotowująca do wysiłku fizycznego, bądź jako forma regeneracji dla mięśni po aktywności. Zabieg ten z jednej strony pozwala ładnie modelować sylwetkę, z drugiej zaś – rozluźnić napięte mięśnie oraz łagodzić skurcze i ich bolesne objawy.
Czas 50 minut    Cena 160 zł
Czas 25 minut    Cena 90 zł

 

 

MASAŻ TWARZY


Jest autorskim zabiegiem, łączącym zalety masażu relaksującego z elementami drenażu limfatycznego. Masaż twarzy odgrywają istotną rolę w kosmetyce odmładzającej, gdyż wykonywany odpowiednio i regularnie podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia, wygładza i upiększa skórę.
Czas 25 minut – Cena 90 zł

 

 

MASAŻ TWARZY SZKLANYMI KULAMI


Dzięki kulistemu kształtowi i niezwykle gładkiej powierzchni, kule pozwalają na gładkie i płynne ruchy podczas masowania. Zawarty we wnętrzu kul płyn delikatnie chłodzi skórę, wzmacniając relaksujące i terapeutyczne działanie masażu.
Czas 25 minut – Cena 90 zł